18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pambuk - stworzyciel Internetów i WiFi

voidinfinity • 2017-08-23, 18:47
Z nudów wchodzę na interię, przewijam na komenty zobaczyć co tam się za rakcontent odpie**ala i widzę to.



Bezpieczniki po tej akcji będę musiał chyba drutować :krejzi:

link

voidinfinity

2017-08-24, 10:21
mam_racje napisał/a:

@up
Przyznałeś, że nie było tego warto wrzucać/czytać. Racja.



Pokaż mi ciąg logiczny pomiędzy:

nie warto tłumaczyć oczywistości każdemu kretynowi

oraz

nie warto było wrzucać/czytać.

Powodzenia.

mam_racje napisał/a:

P.S. Inteligentni ludzie się nie nudzą, ty się nudzisz i wtedy czytasz posty na interii... żeby się dowartościować?!
Jestem w szoku!



Mylisz dwie sprawy. Inteligentni ludzie potrafią sobie znaleźć zajęcie jak się nudzą, a debile narzekają że im się nudzi. Natomiast wszyscy ludzie odczuwają nudę.

janlew

2017-08-24, 13:31
A wy czym się zajmujecie ? Macie jakiś tajny klub w którym zajmujecie się wierceniem ku*asami w dupach kolegów i żuciem obciętych napletów waszych idoli jak Szechter, Stolzman czy Urban?

lucilla

2017-08-24, 14:49
Zaraz wojownicy jedynej prawdy objawionej pokroju @piotrek_poldek powiedzą, że te wszystkie odkrycia zawdzięczamy bożej mądrości :lol:

PieronJasnySzlag

2017-08-24, 17:42
Wow. Znowu jakiś gimboateista bierze dosłownie zwykłe powiedzenie.
Dzięki Bogu/dzięki Ci Boże to zwykłe powiedzenie które nie sugeruje jednoznacznie że wypowiadający uważa ze to dzieło Boga :shock:

Jeśli mówie "Boże widzisz i nie grzmisz" to nie oznacza że spodziewam się burzy z błyskawicami.
Ile Ty masz lat? 13?

sezamkowyRozpierdol

2017-08-24, 18:19
Spiderowski napisał/a:

Wow. Znowu jakiś gimboateista bierze dosłownie zwykłe powiedzenie.
Dzięki Bogu/dzięki Ci Boże to zwykłe powiedzenie które nie sugeruje jednoznacznie że wypowiadający uważa ze to dzieło Boga



A co jeśli ci powiem, że jestem hetero, ale żebyś mi ch*ja obciągnął? :lol:

MiotaczBobruf

2017-08-24, 20:53
Śledzę interię jakiś czas i zawsze trafi się jakiś komentarz tego typu pod praktycznie każdym artykułem. Czy to ruscy, czy opłacane trolle nie wiem. Na pewno jedna z opcji. Jeszcze wierzycie, że to napisał ktoś normalny, a nie troll? Do czego ten sadol zmierza...

voidinfinity

2017-08-24, 20:56
Spiderowski napisał/a:

Wow. Znowu jakiś gimboateista bierze dosłownie zwykłe powiedzenie.



Miałeś na myśli raczej "konstrukcja językowa". Powiedzeniem nie staje się automatycznie każda rzecz, którą ktoś wypowiada.

Spiderowski napisał/a:

Jeśli mówie "Boże widzisz i nie grzmisz" to nie oznacza że spodziewam się burzy z błyskawicami.



Nie, oznacza to że jesteś zaskoczony brakiem reakcji niebiańskiego majestatu.

PieronJasnySzlag

2017-08-24, 20:59
sezamkowyRozpie**ol napisał/a:



A co jeśli ci powiem, że jestem hetero, ale żebyś mi ch*ja obciągnął? :lol:


Nie, nie jesteś hetero, a ja nie jestem żadnym z twoich dwóch ojców :)

sezamkowyRozpierdol

2017-08-24, 21:59
@Spiderowski

Nie, to nie jest zwykłe powiedzenie, ten idiota napisał to dosłownie, bo jest idiotą i tyle w temacie, internety to dzieło boga :lol:

qwerty1234567890

2017-08-25, 00:07
Policeman napisał/a:


co ty pie**olisz?



pie**olę, że serwisy typu interia, onet, wp oraz radia typu rmf, zet to jest jedna ch*jnia. Uważam, że artykuły są pozbawione merytoryki, a jedynie bazują na skrajnych ludzkich emocjach, co podsycane jest półgłówkami, którzy się tym jarają. Podobnie jak ludzie np. na pudelku jarają się życiem gwiazd, jakby nie mieli swojego. Dlatego też dochodzę do wniosku, iż raz, że ludzie żyją bez emocji i znaczna ich część jest pie**olnięta, a dwa w kraju nie ma dziennikarstwa i dziennikarzy, tylko są cymbały i cymbaliści.