18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Palikot znowu błaznuje. Skandaliczne przemówienie.

JankoMuzykantV • 2014-06-26, 21:41
Niecenzuralne słowa to chyba jedyne na co stać tego debila...

Brak słów. Jest skończony ?


Leniwy Leonard

2014-06-26, 21:49
I jak w tym pięknym kraju ma być k***a normalnie? Już ch*j z Palikotem ale ci ludzie mają k***a jego j***na mać płacone, z naszych podatków, dzięki którym za j***ną benzynę muszę płacić już prawie 6 zł, i sobie zwyczajnie wychodzą. Przecież jak ja bym tak pracował to nie miałbym co do gara włożyć.
Na pohybel sk***ysynom.

markop4321

2014-06-26, 21:53
Brawo dla PiSu że wyszli. Kto by chciał słuchać tego łosia

wojciechp1

2014-06-26, 21:54
No już gorzej k***a Polaków to już chyba nie da się zgnoić !!
Prosty przykład - promocje w marketach - i te filmiki wrzucane po sieci ... z czego to, no przecież nie z dobrobytu.
To jest właśnie przykład naoczny na to jak ten naród jest uj***ny, powiem więcej zgnojony przez naszych wielkich wielkich włodarzy !!
Dziękuje skończyłem bo się wk***iłem na maksa już.

DGZwiro

2014-06-26, 22:10
To jest poj***ny człowiek i wpuszczenie go do rządu to wielka głupota, ale tym razem aż tak strasznie nie pie**olił, co wy chcecie?

gabrychchch

2014-06-26, 22:12
na pohybel sk***ysynom, nie zniszczyła nas komuna nie wykończy demokracja!!!

danke1111

2014-06-26, 22:13
Według mnie, bardzo dobrze, że wyszli, niech Palikot wypie**ala.

kobietynierobiąkupy

2014-06-26, 22:18
Jeden z komentarzy pod filmem (22 polubienia):

"Janusz Palikot ma tutaj ogromną rację, PiS i KNP są realnym zagrożeniem dla naszego kraju i moim zdaniem na chwilę obecną tylko TR jest odpowiednią partią, która mogłaby rządzić naszym krajem. Mają bardzo dobry program, bardzo dobre postulaty a sam Palikot nie jest tutaj dla pieniędzy, jak inni politycy - nie pobiera wypłaty poselskiej. Takich ludzi trzeba w tym parlamencie, nie schizofreników z PiSu."

Ludzie są bezczelni głosując na wiadome partie, ale to, że media ostatnio pie**olą na okrągło o PiS + KNP to już przechodzi ludzkie pojęcie. Co oni za bzdury wymyślają?

al...........10

2014-06-26, 22:27
Co za warchoły... Wszyscy razem wzięci...

Oldschool1995

2014-06-26, 22:30
Tutaj nawet normalnie wyszedł, aż tak strasznie się nie zbłaźnił. Ale to dalej Palikot.

BPG

2014-06-26, 22:41
Raczej nie zostanie idolem gimbazy i niedojebów intelektualnych jak niektórzy... ale dałbym mu szanse... no bo alternatyw lepszych nie ma...

sard

2014-06-26, 22:54
Ale chyba tylko ten filozofujący oszołom zrzeka się swej pensji i w sumie nadaje się by kierować państwem, bo jego własny biznes, który prowadzi dobrze przędzie... cóż ma większe w tym doświadczenie i brak chęci nachapania się niż bezkontowy Jaruś, pie**olnięty smoleńsko Macierewicz, czy spaleni poprzez nieudolność prawie wszyscy pełowcy, nie wspominając o czerwonych mordach z lsd...

Crossblade

2014-06-26, 23:06
@up sard - Poseł RP nie może mieć swoje biznesu...to raz. Dwa - Palikot to j***ny ch*j, ale nie debil. Trzy - wszystkie te k***y w rządzie powinny wisieć oprócz grodzkiej bo TO zasługuje na pal. Cztery - może być ban, jebie mnie to bo te portal jest coraz nudniejszy i smutny ( czyżby polityka tutaj też wkroczyła ? Nazwanie Pana Jezusa brzydkim wyrazem jest spoko i w ch*j hardcorowe, ale allach h*jem być nie może a ciapaci co wyszli ze swoich lepianek z gówna na miasta europejskie są nietykalni a murzyni mają skórę przeźroczystą tylko wypełnioną gównę...itd itd )

zajka85

2014-06-26, 23:08
A dam PIWKO za tego cymbala niech ma!!

Darex

2014-06-26, 23:11
Skoro tylko skończony debil uzywa niecenzuralnych słow to co mamy myśleć o belce i sienkiewiczu ? I to nie była rozmowa o dupie maryni tylko zalatwiano sprawy Polski, Palikot tylko cytował.