18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Palikot znowu błaznuje. Skandaliczne przemówienie.

JankoMuzykantV • 2014-06-26, 21:41
Niecenzuralne słowa to chyba jedyne na co stać tego debila...

Brak słów. Jest skończony ?


dumad

2014-06-26, 23:14
ni ch*ja!
radio, tv, gazety, internety - ok
ale zeby na sadolu tematy polityczne były wrzucane....
ehhh

Owczar7

2014-06-26, 23:21
Nie widzę tu w ogóle waszego oburzenia wypowiedzią Palikota?! Gość jako jedyny chyba potrafi powiedzieć prawdę, nie załatwiając przy tym swoich osobistych zachcianek! PO sie wypala, nie wyobrazam sobie żeby PiS czy Mikke rządzili Państwm Polskim!!! On ma dorobek, nie pobiera pensji, zależy mu!

andiam

2014-06-26, 23:32
Zamiast "janusz palikot" powinno byc "ten smiec" w kazdym zdaniu. tak samo jak tusk czy j***ne inne marionetki

gabrychchch

2014-06-26, 23:34
Palikot jak chorągiewka z wiatrem się ustawia

kenzol

2014-06-26, 23:40
Lubiłem Palikota dawno dawno temu, kiedy wydawał się jeszcze normalny, a swoją popularność zdobył malując bez pozwolenia swój zabytkowy dom w Lublinie, jako sprzeciw przeciwko wymogom uzyskania absurdalnych pozwoleń na tego typu prace.
Teraz chce się wybielić i cała jego partia zagłosowała przeciwko wotum zaufania dla rządu Tuska, a tego swojego posła który zagłosował ZA przykładnie wypie**olił z partii. Dla mnie to on zawsze będzie zmieniającym poglądy dwulicowym pok***ieńcem, kojarzonym ze swoimi pedałami z partii.

Rinko

2014-06-26, 23:47
Palikot to kukiełka PO do odwracania uwagi.

Ko...........on

2014-07-02, 16:53
Gdyby tam mówił Korwin to samo, dodałby o zamykaniu w więzieniach i gwałtach to sadistic by klaskał :D

Palikot = Korwin, co tu więcej, kontrowersyjny pajac i tyle