18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Palikot versus Duch święty

Fakerę • 2011-10-14, 11:40


Palikot i te jego riposty ;)

brylant1412

2011-10-14, 11:54
Palikot zrobi porządek w tym średnowiecznym państwie gdzie ksiądz Natanek pie**oli że w żelu do włosów siedzi diabeł a internet to dzieło szatana.

Su...........cz

2011-10-14, 12:17
Ostatnio, gdy tylko słyszę coś o polityce, od razu kojarzy mi się ta scena:



Chciałbym, żeby kiedyś straciła sens, ale szczerze w to wątpię...

qucharz69

2011-10-14, 12:18
Gówno zrobi a nie porządek , to jeszcze nie ten moment ,jeżeli chodzi o fanatyzm religijny to jesteśmy gdzieś na poziomie tych oszołomów z bliskiego wschodu , którzy nawet przy pierdnięciu wielbłąda wznoszą okrzyk "Allahu akbar" . Pewne pokolenie musi po prostu wymrzeć i w tedy dopiero będzie można zrobić z polski nowoczesne, europejskie,świeckie państwo .....takie moje zdanie na ten temat ;]

Mr.Drwalu

2011-10-14, 12:31
qucharz69 napisał/a:

Gówno zrobi a nie porządek , to jeszcze nie ten moment ,jeżeli chodzi o fanatyzm religijny to jesteśmy gdzieś na poziomie tych oszołomów z bliskiego wschodu , którzy nawet przy pierdnięciu wielbłąda wznoszą okrzyk "Allahu akbar" . Pewne pokolenie musi po prostu wymrzeć i w tedy dopiero będzie można zrobić z polski nowoczesne, europejskie,świeckie państwo .....takie moje zdanie na ten temat ;]



Europejskie....bleee :shock: Precz z euro i UE :plzdie: Dzięki tym "europejskim" mocarstwom właśnie upada Hiszpania ;) kraj ,który zaczął być zaliczany do niechlubnego grona potencjalnych bankrutów, czyli tzw. świń (od ang. PIIGS - Portugal, Ireland, Italy, Greece, Spain).

Viva Europe :amused:

qucharz69

2011-10-14, 12:39
Mr.Drwalu napisał/a:



Europejskie....bleee :shock: Precz z euro i UE :plzdie: Dzięki tym "europejskim" mocarstwom właśnie upada Hiszpania ;) kraj ,który zaczął być zaliczany do niechlubnego grona potencjalnych bankrutów, czyli tzw. świń (od ang. PIIGS - Portugal, Ireland, Italy, Greece, Spain).

Viva Europe :amused:



tak się jakoś złożyło że Polska leży w Europie więc afrykańskim krajem raczej nie będziemy :-P

Mr.Drwalu

2011-10-14, 12:55
@up

Bądźmy euro-osłami :amused:

qucharz69

2011-10-14, 13:12
Ty chyba mnie nie rozumiesz , ja tu o położeniu geograficznym , a Ty o politycznym ( jak sądzę)

Novik

2011-10-14, 13:29
@Super r*chacz prawda... nie gadajcie tutaj o polityce..

kaiel

2011-10-14, 13:36
aa dupa tam , syjoniści i masoni walą wszystkich w dupala

Åmmol

2011-10-14, 14:23
kaiel napisał/a:

aa dupa tam , syjoniści i masoni walą wszystkich w dupala


Dokładnie tak!

vass

2011-10-14, 15:16
Całe szczęście, że jest demokracja i oszołomy mają nikłe szanse żeby rządzić naszym krajem.
Raz im się udało i po dwóch latach musieli się zwijać w panice.
Reszta nawiedzonych, to jakieś nieistotne promile w wyborach.
Do tych co zaraz wyjadą z TVN i GW mniej TV Trwam i Gazety Polskiej.

white_rabit

2011-10-14, 15:30
@vass jakby to teraz naszym krajem nie rządził oszołomy... dzięki demokracji każdy idiota może siedzieć w sejmie, jeśli oczywiście ma mocne plecy i trochę kasy.
"Jarosław Polskę zbaw" i pozamiatane.



PS. ostatnie zdanie to ironia (uprzedzam komentarze "najmądrzejszych" sadystów)

Su...........cz

2011-10-14, 17:39
@white_rabit Akurat Kaczyńscy nagrali już coś o sobie, bracia prorocy :D
"My jesteśmy tacy dwaj, tacy dwaj na cały kraj"



"Bo my jesteśmy tacy bliźniacy, którzy szukają życia bez pracy"

Riv3n

2011-10-14, 19:59
Ciekawe czy wygrał tą rozprawę z duchem świętym