18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Palikot versus Duch święty

Fakerę • 2011-10-14, 11:40


Palikot i te jego riposty ;)

Powell

2011-10-14, 20:04
@ Super r*chacz jacy "dwaj"? :D

BongMan

2011-10-14, 20:29
Cytat:

Twój Post napisany przez Ciebie na: "Sadistic.pl", został usunięty przez Administratora lub Moderatora.
Powód: Niski poziom intelektualny postu
Link do tematu: http://www.sadistic.pl/viewtopic.php?t=90260Twój post:

Temat: "Palikot versus Duch święty"

Wypiszę teraz moje ulubione imiona żeńskie a potem napiszę coś w tym temacie. Uprzedzam, żeby mi znowu jakiś moderator posta nie usunął bez powodu. No to tak:
Sandra, Paulina, Izabela, Emilia, Roksana, Daria, Alicja, Laura, Anna, Jolanta, Celina, Iwona, Estera. No a teraz ciąg dalszy: Z politycznym gównem z tej strony!!!



W takim razie ujmę to tak: Sądzę, iż polskie portale internetowe są tak zaj***ne polityką, że normalnie chce się wymiotować i defekować jednocześnie. Dlatego też wyraziłem swoją irytację gdy zobaczyłem kolejnego politycznego gniota. Możliwe, że poziom intelektualny mojego posta był niski, ale to tylko dlatego, że poziom tematu jest niski. Sadistic miał być z założenia serwisem apolitycznym, tymczasem coraz więcej widzę tutaj tego syfu. Wchodzę tutaj (jak większość z nas, użytkowników) by pooglądać filmiki, zdjęcia, poczytać kawały, pośmiać się, pooglądać materiały z harda. Nie po to by patrzeć na te, jak to Kukiz śpiewał, "opasłe mordy, krzywe ryje" tym bardziej że widzę je cały czas w telewizji, gazetach i na innych stronach.

ZooL

2011-10-14, 22:00
a to skoro prokurator stwierdzil ze ducha swietego nie ma, to znaczy ze boga nie ma ? Domagam sie zeby pisiury pozwaly prokurate o takie stwierdzenie ! :D

Dedli

2011-10-14, 23:48
Ten poseł z partii której nie wolno wymawiać wygląda jak by go ktoś patelnią zdzielił w łeb :D

Vincent Vega

2011-10-15, 00:57
pie**olę Palikota, który wszedł do Sejmu, bo dzieci pomyślały, że będą mogły palić jointy na podwórku. Dzięki niemu do polskiego parlamentu wejdzie pedał, tranziol, eks-ksiądz i jakaś pie**olnięta feministka, która pokłóciła się z własną kuchnią.

Su...........cz

2011-10-15, 11:16
qkis22 napisał/a:

Dzięki niemu do polskiego parlamentu wejdzie pedał, tranziol, eks-ksiądz i jakaś pie**olnięta feministka, która pokłóciła się z własną kuchnią.



No i co z tego?

pianoman

2011-10-15, 15:02
@up gówno, jak teraz nie wiesz, to już pewnie się nie dowiesz. Weź przefapuj całe życie najlepiej.

zejfi

2011-10-15, 21:24
Bawią mnie ludzie, którzy zagłosowali na Palikota. Całkiem niedawno wspierał on (finansowo, ale wspierał) katolicką Frondę, a do tego pisał na swoim blogu, ze krzyż wpisuje się w symbole narodowe. Teraz nagle popierają go Fakty i Mity, a sam Palikot chce usunąć krzyż z Sejmu. Coś mi tu pachnie chorągiewką na wietrze... Zobaczył, że poparcie dla SLD słabnie, to, żeby zostać przy korycie, założył partię lewicową. Gdy tylko RPP wypadnie z Sejmu, a poparcie dla SLD skoczy w górę, nagle się "nawróci" i założy partię prawicową. Zobaczycie.

ZooL

2011-10-16, 20:51
tylko ze palikot nie pobieral diety poselskiej, wiec ch*jowy ten twoj argument o korycie jest, pokazales jedynie ze gowno wiesz a masz cos do powiedzenia jak typowy pisowsi wsior.

zejfi

2011-10-16, 23:31
Kochany ZooL. Primo: koryto to nie tylko pieniądze, to też poczucie władzy. Secundo: za PiSowskiego masz wpie**ol.