18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pająk i mysz

koc • 2013-05-25, 12:25
Krowia mysz i niewidzialny Pająk.
Jakby co to nie ja nie mój pająk ani mysz.


castagir

2013-05-27, 21:56
AutoPlecak napisał/a:

Wk***ia mnie już to pie**olenie w stylu "żeby mu ten pająk sp***olił z terrarium" albo "jakby głowę wsadził do środka to by się obsrał". k***a mać, o co chodzi? Jakoś nikt z was nie płacze jak np. w Afryce gepard zabija gazele czy inne zebry bądź ch*j wie co. A jak ktoś da pająkowi mysz na obiad to k***a w każdym obrońca zwierząt się załącza. Zluzujcie poślady.



Tylko, ze debilu ta sytuacja, ktora tu wlasnie opisales dzieje sie w naturze. Antylopa nie jest zamknieta w klatce z gepardem, tylko jest na otwartej przestrzeni gdzie ma szanse sp***olic. Jesli poluje na zebry czy cos to tez nie na jedna a rzuca sie na cale stado i w tym motlochu ta zebra ma rowniez szanse na przezycie, bo moze stopic sie z tlumem, albo drapieznik moze zostac ztratowany.
Proste ze jak zamkniesz drapieznika i ofiare w zamknietej przestrzeni to ta nie ma szans na przezycie. O to chodzi "tym wyzej", a Ty jestes tylko tepym j***nym ignorantem.

Mnie nie ruszaja rozrywane ciala, obcinanie glow, grzebanie w zwlokach itp, ale nie trawie tego jak ktos sie zneca nad zwierzetami i usmierca je dla zabawy. Ciapaci, zydi i zwierzeta to nie to samo. Te ostatnie w przeciwienstwie do reszty zasluguja na zycie.

AutoPlecak

2013-05-27, 23:21
castagir napisał/a:



Tylko, ze debilu ta sytuacja, ktora tu wlasnie opisales dzieje sie w naturze. Antylopa nie jest zamknieta w klatce z gepardem, tylko jest na otwartej przestrzeni gdzie ma szanse sp***olic. Jesli poluje na zebry czy cos to tez nie na jedna a rzuca sie na cale stado i w tym motlochu ta zebra ma rowniez szanse na przezycie, bo moze stopic sie z tlumem, albo drapieznik moze zostac ztratowany.
Proste ze jak zamkniesz drapieznika i ofiare w zamknietej przestrzeni to ta nie ma szans na przezycie. O to chodzi "tym wyzej", a Ty jestes tylko tepym j***nym ignorantem.

Mnie nie ruszaja rozrywane ciala, obcinanie glow, grzebanie w zwlokach itp, ale nie trawie tego jak ktos sie zneca nad zwierzetami i usmierca je dla zabawy. Ciapaci, zydi i zwierzeta to nie to samo. Te ostatnie w przeciwienstwie do reszty zasluguja na zycie.



A czy ty na serio myślisz, że w naturze taka myszka miała by szansę sp***olić przed ptasznikiem? Poza tym podałem tylko przykład zabicia przez geparda. Tak się składa, że są przypadki "w naturze" gdzie ofiara nie ma najmniejszych szans na przeżycie i umiera dużo wolniej i boleśniej niż ta myszka.

Poza tym widzę, że kolejny twardziel rośnie. Z chęcią zobaczyłbym jak odcinają łeb twojej matce/dziewczynie/córce i przekonalibyśmy się czy by cię to nie ruszyło. A sorry, wtedy by pewnie najważniejsze było, żeby myszka nie ucierpiała za bardzo.

dagins

2013-05-27, 23:23
@castagir
A wiesz, skąd się bierze mięso w sklepach? Myślisz, że te wszystkie świnie, krowy i kurczaki mają szansę ,,sp***olić"?

~super!or~

2013-05-27, 23:32
To nie mysz... To jest SZCZUR.

Re...........ms

2013-05-28, 10:08
sono napisał/a:



Co to znaczy nafutrowany?



nafutrowany = naszurany = nafetowany = nakoksowany = naćpany itd...

z3r0c00l1337

2013-05-28, 12:02
Jakim trzeba byc smutnym sk***ysynem, zeby sie takim czyms rajcować ?????