18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pająk i mysz

koc • 2013-05-25, 12:25
Krowia mysz i niewidzialny Pająk.
Jakby co to nie ja nie mój pająk ani mysz.


panzkanapy

2013-05-25, 12:46
Brawo, wytrzymała dluzej niz najman o pare sekund ;D.

Re...........ms

2013-05-25, 12:59
siedzi kilku nafutrowanych dresiarzy i trzepią sobie nawzajem kapucyny pod pająka opie**alającego mysz.

wypie**alać z tym na forum dla terrarystów.

jabolowy-jazzman

2013-05-25, 13:53
gdyby istniał jakiś ranking na najbardziej slumsowe terrarium dla pająków-biedaków, to to prezentowane na wideo byłoby w czołówce :-/

Bomba99

2013-05-25, 13:54
"i jeszcze sie zesrała" i ten śmiech :D

Speedballwtf

2013-05-25, 13:59
To ma być fajne? zobaczcie jak T. blondi (mała) neutralizuje chomika ;)

milkyloop1

2013-05-25, 16:43
Tak jak nienawidze ciapatych kurew, tak zycze wam zeby was zaj***li w jakims ataku terrorystycznym z dala od europy

Bu...........oR

2013-05-25, 19:07
Trzeba być nieźle popie**olonym, żeby trzymać takie gówno w domu.
Trzeba być nieźle popie**olonym, żeby cieszyć się z tego że pająk zaj***ł mysz.
I nie pie**olić że to "naturalne" bo mysz zamknięta w j***nym terrarium nie ma szans na ucieczkę.

dexterl

2013-05-25, 23:05
Bomba99 napisał/a:

"i jeszcze sie zesrała" i ten śmiech :D



Niech ten koleś z debilnym śmiechem włoży tam swoją łapę albo swój durny łeb to wtedy on też się zesra!

jabolowy-jazzman napisał/a:

gdyby istniał jakiś ranking na najbardziej slumsowe terrarium dla pająków-biedaków, to to prezentowane na wideo byłoby w czołówce :-/



Fakt! Równie dobrze ta akcja mogłaby się dziać w słoiku po dżemie! :mrgreen:

Ke...........nt

2013-05-26, 00:44
Choć raz mysz mogłaby spuścić wpie**ol pająkowi

jabolowy-jazzman

2013-05-26, 01:52
ja czekam na filmik aż jakiś cwaniak wpuści do terrarium rozgarniętego, wypasionego szczura, który potrafi się bronić ale i umie atakować. wtedy to byłyby do pewnego stopnia równe szanse, choć jestem przeciwnikiem takiego męczenia zwierząt i skazywania ich na pewną śmierć. Niech się napier....ją jak równy z równym a nie takie akcje, przyrównując to jest tak jakby zrobić ustawkę Yorka z Dobermanem: tylko dla spowolnionych. :-?

danis008

2013-05-26, 14:53
ta jeszcze się k***a tłumacz że nie twoje winny się tłumaczy czyli twoje ch*jusie :roll:

teoma

2013-05-26, 15:59
BuSSioR napisał/a:

Trzeba być nieźle popie**olonym, żeby cieszyć się z tego że pająk zaj***ł mysz.



może ma wpier... kamienie? jakby nie jadł, to by nie przygotowywał

Trimeresurus

2013-05-26, 16:21
Ja pie**olę, ręce opadają. Sam rozpoczynam zabawę z terrarystyką, ale gardzę takim j***nym plebsem (pardon za słowa, ale mnie nosi po takich filmikach), który kupuję ptasznika sporego, tylko po to, żeby oglądać i kumplom pokazywać, jak mu daje żywą mysz. I jeszcze zabawę z tego mają. ,,Tu się jebnij" ~ Skłodowska-Curie...

Właśnie takie pojeby robią złą sławę terrarystyce, potem ludzie są oceniani jako sadyści, jeśli trzymają pająki/węże/drapieżne jaszczurki.

Słodziaszny ch*j wam w dupę, ludzie z filmiku.

P.S. Nie, wcale nie trzeba im dawać myszy. Ba! Nawet się nie powinno. Także debil, nie terrarysta.

Jai

2013-05-26, 19:36
Biedne terrarium, bez żadnej kryjówki, zdecydowanie za małe na pająka tej wielkości. To zdaje się B. Albopilosum?
Pająk, który jest zdecydowanie za mały na tą mysz.
Pająkom nie daje się k***a dorosłych kręgowców.
Kędziora wcale nie miała ochoty tej myszy atakować. Nie polowała.

BANDA IDIOTÓW, która ma ubaw. Patrzeć na to nie mogę.
Sam mam dwa ptaszniki i gekona, przez moją chałupę się nie jedno terra już przewinęło i mi się nóż otwiera w kieszeni jak widzę takich pok***ieńców.