18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pajączek

burżuj • 2013-09-17, 01:06
Tak sobie patrzę na filmy jak zabijacie te pająki i patrzę, to sobie pomyślałem, że też się podzielę. :diabel:


misiek779

2013-09-17, 11:08
jak Ci się to znamię na kciuku zacznie nawet trochę powiększać i nie będzie się przemieszczać wraz z rosnącym paznokciem to wypie**alaj do lekarza (najlepiej dermatologa) bo czerniaki rosnące pod paznokciem są czasami przez lekarzy nierozpoznawane.

WonsatyDrwal

2013-09-17, 11:13
a myślałem, że dla odmiany spuścisz go w kiblu :D

sono

2013-09-17, 11:19
Jak wyciągnąłeś tę linijkę, to już wkurzony miałem pisać w komentarzu, że tylko tchórze zabijają pająki. Na szczęście był imponujący zwrot akcji i moralne zwycięstwo głównego bohatera. Stawiam piwo.

Ol...........up

2013-09-17, 11:34
k***a tu się chyba schodzi coraz więcej użytkowników z kwejka. Rozumiem płacz o krzywdę psa czy innego ssaka, ale teraz zbrodniarzami są ci, którzy zabijają pająki? Niedługo zboża nie będzie można skosić bo się okaże, że też ma uczucia.

Kondra

2013-09-17, 11:44
Miałem cichą nadzieję, że idziesz wręczyć go żonie/dziewczynie/siostrze, zawiodłeś mnie :(

Winterstorm

2013-09-17, 11:45
A za tydzień na hardzie, w dziale urazy własne będzie się chwalił palcem gnijącym po ukąszeniu. Piwo za poświęcenie! :D

burżuj

2013-09-17, 12:28
@misiek779 to od młotka :-D

emdowu

2013-09-17, 14:37
Za dobrych ludzi zawsze piwko. A nawet wódeczka <3

Calatin

2013-09-17, 15:13
Winterstorm tobie chyba k***a łeb zgnił takie głupoty pie**olisz, od ukąszenia polskiego pająka trafi na harda, brawo.

^50Cent^

2013-09-17, 16:07
A ja usłyszałem na końcu filmiku "fucking hero". Czyżby jednak nie materiał własny?

marcinusek

2013-09-17, 16:41
KillQ8 napisał/a:

Z tego co zauważyłem, to w tematach o pająkach, najczęściej udzielają się same p*zdusie, które się ich boją. Ile wy macie lat? 5?6? Że boicie się takich małych, niegroźnych stworzonek? :facepalm2:



mhm... możesz się naśmiewać z kogoś że się czegoś boi o ile wiesz czemu się tak dzieje ale ty się naśmiewasz nie mając tak na serio pojęcia o czym mówisz więc jesteś debilem :)
Strach przed pająkami czyli Arachnofobia to choroba ... nie da się tego za bardzo zrozumieć (ja też się zastanawiam casami czemu się tego boje i nigdy d tego nie dochodzę ) i tym bardziej bardzo ciężko jest to przezwyciężyć bo to jak hmm stanie na krawędzi budynku i zmuszenie się do skoku .
Można sobie myśleć że przecież jest mały i nic ci nie zrobi ale no nie przegadasz mózgowi i on wie swoje ...
Jeśli ktoś się boi pająków to nie znaczy że jest cipą tylko chorym człowiekiem . Dla przykładu - boję się pająków a za to mam węża z którym mógłbym spać bo mam na niego wyj***ne ...

Winterstorm

2013-09-17, 16:53
Calatin napisał/a:

Winterstorm tobie chyba k***a łeb zgnił takie głupoty pie**olisz, od ukąszenia polskiego pająka trafi na harda, brawo.



Zdecydowanie Tobie zgnił, skoro nie ogarnąłeś, że moja wypowiedź nie jest na serio.

ks.Zenon

2013-09-17, 17:12
ja nie zabijam pająków mam z nimi układ bronią mnie przed jeszcze gorszym robactwem: osa, szerszeń, turkuć podjadek, wszystkie mrówki, pchła, wesz, pluskwa, kleszcz, karaluch, muchy, komary, trzmielobąki i wiele innych małych kąsających sk***ieli!

Silenzio

2013-09-17, 18:05
A ja do samego końca myślałem, że wyniesiesz go na dwór i zajebiesz na wycieraczce... Rozczarowałeś mnie :evil: