18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pajac z TVN o DŁUGU PUBLICZNYM

Czapleusz • 2014-01-27, 13:06
Kolejny film użytkownika podziemnaTV, tym razem o mediach i bzdurach, którymi nas karmią.


zj3banyRyj

2014-01-27, 13:12
Powie ktoś ile czasu trwa filmik bo nie wiem czy warto obciążać transfer przed włączeniem tego?

Autor

2014-01-27, 13:17
Nawet oglądając TRWAM ( ba! Ja wolę oglądać TRWAM!); to jest zupełnie inny rodzaj przekazu dla widza, a w tej j***nej niebiesko żółtej trzyliterowej kropce każdy wywiad, jest przerywany przez prowadzącego błazna.
Sposób przeprowadzania wywiadów jak i samej dyskusji jest zawsze nerwowy, nie wiem czy oni chcą nadać każdej rozmowie dynamiczny ton, który tylko wk***ia widza?
Uwaga zakładam hełm, zbroję i szykuję się na zmasowany atak antyklerykałów.
Brawo dla takich osób jak Pan Konrad Daniel prowadzących podobne niekomercyjne rzetelne serwisy informacyjne!

TRQPL

2014-01-27, 13:28
Facet brzmi rzeczowo i konkretnie. Polać Mu dobrze prawi.

PS Chciałbym być taki spokojny jak ten Pan kiedy jestem wzburzony.

LucaBrasi

2014-01-27, 13:49
10 minut spuszczania się nad artykułem, który wystarczy przeczytać, żeby zdać sobie sprawę, że pisał go jakiś idiota.

Szron

2014-01-27, 13:55
Dżast pięknie! :)
Jest wyzwanie!
Czy będzie walka na argumenty?
Znając TVN i metody jakie stosują, nie sądzę żeby taka debata doszła do skutku.
Tchórzowski kapitał za nimi stoi.

Najprędzej co TVN zrobi to pozwie tego Pana do sądu. tfu tfu tfu

Marxe

2014-01-27, 14:15
@LucaBrasi

Niestety w dzisiejszych czasach ludzie łykają wszystko co podają w mediach,nawet gdyby ten koleś z TVN24 napisał,że Polska gospodarczo tak zapie**ala,że niedługo będziemy rządzić światem to większość by w to uwierzyła,więc po to było to wyjaśnienie.

A dla tego Pana piwo,bo wyjaśnił w jasny sposób te tefałenowskie pie**olenie podając argumenty bez jakichkolwiek przekleństw i bez emocji (choć tutaj było ciężko nie używać ciężkich słów).

Pater patriae

2014-01-27, 14:22
LucaBrasi napisał/a:

10 minut spuszczania się nad artykułem, który wystarczy przeczytać, żeby zdać sobie sprawę, że pisał go jakiś idiota.



1. Jakbyś obejrzał, to byś wiedział, że nie tylko o artykule była mowa, ale także podstawach ekonomii.

2. Papier niestety wszystko przyjmie, jednak potem inni "geniusze" to będą czytać i w to uwierzą, bo przecież ktoś tak napisał na bądź co bądź dużym i niby "wiarygodnym" serwisie informacyjnym.

3. Dlatego albo powinna być jakaś "cenzura prewencyjna" (w przypadku artykułów specjalistycznych, nie publicystycznych) i demokracja, albo monarchia, czy też rządy autorytarne i wtedy wolność słowa, bo może i debile uwierzą, ale co z tego, skoro i tak nie mają wpływu na rządy.

BykoZauruz

2014-01-27, 14:34
Hejtujmy TVN bo tak jest modnie

zagiel1111

2014-01-27, 14:36
Czapleusz napisał/a:

o mediach i bzdurach, którymi nas karmią.



Każdy się karmi tym czym chce, każdy wie to co chce wiedzieć

EvilDog

2014-01-27, 14:54
Lubie typka, tłumaczy w ciekawy sposów to co sie mnie tyczy jako mieszkańca Polski i o czym często nie mam pojęcia.

Cembrowina

2014-01-27, 14:57
Albo zrobią z niego terrorystę i popełnią mu samobójstwo;)

Lub zdjęcia gołych dzieci mu na kompie znajdą

Koziol87

2014-01-27, 15:08
Z Kolonko by sie napewno dogadał...

Sylarr

2014-01-27, 15:17
BykoZauruz napisał/a:

Hejtujmy TVN bo tak jest modnie


A myślałem, że modne jest wspieranie pedalskiej propagandy i szeroko rozumowanego lewactwa.

tigerqaz

2014-01-27, 15:34
Po co ludziom uświadamiać że ciągle są robieni w ch*ja, skoro za jakiś czas pobiegną do urn i zaślepieni obiecankami niższych podatków, znów wybiorą jakiegoś złodzieja i oszusta.
Pytam się k***a po co?
Trzeba się k***a wziąć za tych sk***ysynów:
Spalić sejm, zamknąć gnojów do pieca i czekać aż zrobi się z nich popiół.
Kradną, zabijają, kłamią i każą sobie za to płacić. k***y j***ne.