18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Owsiak : Jesteście szmaciarze !

Na...........rz • 2012-01-23, 12:54
czyli kilka słów prawdy. :-)

donfelipe29

2012-01-23, 15:20
Mieszkałem w Toruniu naprzeciw twierdzy zj***nego Rydzyka ... Kto jak kto ale ta k***a złodziejska niech siedzi cicho w swoim korycie . Co do Jurka to zajebisty PLUS że tacy ludzie istnieją .
ps- no wiadomo że tego nie robi za friko ... ale pomaga przy okazji wielu osobom .

Autechre

2012-01-23, 15:35
Możesz mi objaśnić, w jaki sposób pomaga dzieciom? Łatanie dziury budżetowej PAŃSTWA nie ma chyba za dużo wspólnego z chorymi dziećmi? :-)

Fakerę

2012-01-23, 15:41
0:45 sekunda ?? Czy dobrze słyszę odgłos bąka ?? :amused:

xon123x

2012-01-23, 15:48
Co on k***a ma w lewej ręce dziewczynkę z ringu tylko że rudą . . .

Pener

2012-01-23, 16:01
Autechre napisał/a:

Możesz mi objaśnić, w jaki sposób pomaga dzieciom? Łatanie dziury budżetowej PAŃSTWA nie ma chyba za dużo wspólnego z chorymi dziećmi? :-)


lepiej siedzieć na dupie i czekać aż "PAŃSTWO" ci da.....

Autechre

2012-01-23, 16:05
Rozwiń, bo wydaje mi się, że nie do końca zrozumiałeś.

Li...........66

2012-01-23, 16:07
Pewnie wyborcza doj***ła tak w gazecie

turekk

2012-01-23, 17:18
Autechre sory, ale pie**olisz jak nienormalny, podaj mi źródło Twoich informacji jeżeli w ogóle istnieje

piotrekpiotrek

2012-01-23, 17:31
Ranger napisał/a:

WOŚP to w dużej mierze pie**olenie. Spora część sumy, którą zbierze orkiestra idzie na opłaty dla pośredników i co poniektórych ''artystów'', którzy za zrealizowanie poszczególnych akcji zgarniają kasę.

Dlatego nigdy nic nie daję na WOŚP. Pomoc potrzebującym powinna być realizowana przez państwo, a jeżeli państwo nie może sobie na to pozwolić( bo F-16 i ISAF kosztują...) to powinna wejść ustawa, która zabrania zarabiania pośrednikom na akcjach charytatywnych. Inaczej wszelkie akcje charytatywne w Polsce to nic innego, jak wyciągnięcie od ludzi kolejnej kasy. Co w dodatku działa, kiedy spojrzymy ile orkiestra zbiera kasy, co rok...




nie dajesz bo nie masz.. wiec nie masz sie czym chwalic.. zycze powodzenia w szukaniu panstwowej pomocy kiedykolwiek.. gdyby byla odpowiednia ustawa to by tacy.. kretyXX nie mieli prawa glosu

Ranger

2012-01-23, 18:02
Jeśli jesteś zbyt głupi by zrozumieć kontekst słowa pisanego to zwyczajnie zamknij ryj. Może ja i bym nie miał prawa głosu, ale lepsze to niż przymusowa sterylizacja, żeby nie spłodzić następnego pokolenia półgłówków, co z pewnością by ciebie spotkało.

piotrekpiotrek

2012-01-23, 18:39
Ranger napisał/a:

Jeśli jesteś zbyt głupi by zrozumieć kontekst słowa pisanego to zwyczajnie zamknij ryj. Może ja i bym nie miał prawa głosu, ale lepsze to niż przymusowa sterylizacja, żeby nie spłodzić następnego pokolenia półgłówków, co z pewnością by ciebie spotkało.



nie badz taki pewny to ze ojciec matke ci wysterylizowal a ocielila cie krowa. kontekst taki.. wpierd.. ino daleko ino szybko. szczescie ze kraj tolerancyjny to jeszcze byle ranger pozwala sobie na wolnosc wypowiedzi. byles tak bystry ze udalo ci sie przechytrzyc aborcje.. selekcja naturalna i tak bedzie wiedziala co z toba zrobic

hellmartin

2012-01-23, 18:59
boro259 napisał/a:

Już raz się wypowiadałem na jakimś forum odnośnie tego tematu, więc po prostu skopiuje swoją wypowiedź:

Niektórzy tutaj pieprzą takie głupoty, nie mając zielonego pojęcia na temat tego jak funkcjonuje cały WOŚP. Usłyszą coś w telewizji albo wyczytają jakieś pierdoły i uznają to za fakty. Wystarczy rzucić okiem na rozliczenia finansowe z działalności organizacji za poszczególne lata oraz sposób wydatkowania zebranych przez WOŚP środków. W dużym skrócie: pieniądze zebrane przez orkiestre nie są przeznaczane od razu następnego dnia na planowane zakupy; są lokowane na rachunkach bankowych. Uzyskane procenty przeznaczane są na funkcjonowane organizacji (czyli m.in. "pensja dla owsiaka"). Facet zbiera przykladowo 40 mln, "obraca" tymi pieniedzmi i jakas nadwyzke sobie przycina, ale początkowe 40 mln i tak przeznacza na wcześniej założony cel.

Odnośnie organizacji przystanku woodstock. Głównym źródłem finansowania są środki od sponsorów, a są to grube miliony. Na podstawie ostatniego woodstocku można sobie wyobrazić jakie pieniądze wyłożył Carlsberg za wyłączne prawo sprzedazy swojego browara, a co dopiero jakie zyski z tego osiągnął. Kilkaset tysięcy ludzi, dziennie po kilka piw, 3 dni przystanku, piwo za 3,50zł - prosta matematyka. Dodatkowo Carlsberg robi sobie reklame. Pieniadze były ściagane także od Lidla, od Allegro, nawet od punktów gastronomicznych, które też miały milionowe przychody.

Ogólnie rzecz biorąc cały ten temat bojktou wośp jest nakręcany przez hejtujacy polaczków, którzy zawsze się muszą przyp****olić. Masz w dupie potrzebujących, nie wrzucaj do puszki, po co się więcej udzielasz, skoro juz na wstepie miales cala sprawe w dupie? Nastepnie nie komentuj woodstocku, bo w dupie byłeś i gówno widziałeś, ale te co ci pokazali w telewizji...



NO chyba coś Ci nie poszło Owsiako-lizo-dupie... Owsiak już pare razy sam mówił, że część kasy idzie na woodstok. To, że w tym roku część woodstoku była sponsorowana przez carlsberga czy innego sponsora nie zmienia faktu, że poprzednie 16 przystanków było sponsorowane z kasy WOŚP : "W założeniu impreza ta jest podziękowaniem dla wolontariuszy za ich pracę, w szczególności podczas finałów."
Ogólnie nie jestem ani za ani przeciw. W tym i w zeszłym roku wrzuciłem po 5zł bo sam na nie zarobiłem. Kasy od rodziców nie trwoniłem na głupoty bo było mi jej szkoda. A to, że ktoś swoją kasę wrzuca mi lata natomiast jestem przeciw robieniu z Owsiaka świętego i cudotwórcy "co robi karnawał w zimę" w tym roku nie było ani karnawału ani zimy...
Dziękuję, dobranoc

boro259

2012-01-23, 19:20
@up

Czytaj smarku ze zrozumieniem, jeśli nabyłeś kiedykolwiek taką umiejętność. Napisałem, że głównym źródłem finansowania są sponsorzy, ale nie oznacza to, że jedynym. Tak jak pisałem wcześniej, zebrane pieniądze są lokowane i procentują. ch*j ci do tego, co on robi z tą nadwyżką, którą sam uzyska: czy wyda na woodstock, czy wezmie dla siebie czy postawi wszystkim dz**ki. Wyciagnij głowe z dupy i spójrz na sprawozdania ze sposobu wydatkowania zebranych pieniędzy, gdzie widać, że zebrana kwota pokrywa się z wydatkami (masz dokładnie wymienione zakupione poszczególne urządzenia). To samo dotyczy tego bęcwała, który mówi, że zebrane pieniądze łatają dziure budżetową. j***ny gówniarz będzie się wymądrzał, jak w dupie był i gówno widział.

robex9

2012-01-23, 20:17
Podejście ludzi do orkiestry zmienia się w chwili gdy ich dziecko bądź jakiś inny krewny korzysta ze sprzętu który ufundował wośp, to samo tyczy się krwi oddawanej na woodzie.

slep21

2012-01-23, 21:03
dajcie gdzie caly wywiad zoobacze