18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Owsiak : Jesteście szmaciarze !

Na...........rz • 2012-01-23, 12:54
czyli kilka słów prawdy. :-)

abominacja

2012-01-23, 14:06
k***a, wódkę bym za to postawiła a nie nędzne piwo!
I takimi szmaciarskimi gazetami i szmaciarskim, pełnym jadu i nienawiści Radyjkiem Maryjnym żyje spora część popie**oleńców w tym poj***nym kraju. Ci popie**oleńcy rodzą i chowają innych popie**oleńców, pseudokatolików, którzy przez pół Polski będą jechać, żeby tłustemu Rydzykowi, na urodzinki tort i trzy tysiące uciułane zawieźć. A on te trzy tysiące ochoczo spożytkuje na swoją szkołę medialną czy insze odwierty, ewentualnie przeżre lub przer*cha.

Jestem matką, moje dziecko było po urodzeniu przebadane sprzętem z serduszkami Wielkiej Orkiestry, widziałam też maluchy, leżące w inkubatorach również z serduszkami. NIGDZIE nie widziałam choćby termometru z naklejką z logiem Radyjka Maryjnego. Że oni pomagają p cichu i nie robią takiej pompy jak Owsiak? A co mają w mediach pokazywać? Jak ksiądz łoi z rodziców 200 zł za ochrzczenie dziecka? Za przywitanie nowej owieczki w parafii? Drogi księżulu Rydzyku - najpierw ty pomóż chociaż jednemu, zamiast emerytów okradać, a potem pluj na innych.

Dziękuję i dobranoc :)

basior88

2012-01-23, 14:07
kooookosy!
dziwi mnie że dla ojca chce się wyliczać kto ile zarabia, ile to trzeba mieć siana w mózgu i tupetu żeby wpieprzać się aż tak daleko.

naitsyrkhcutiw

2012-01-23, 14:08
jebac Jurka, za darmo nawet ksiadz sie nie modli

xqwzts

2012-01-23, 14:09
Na jakieś stronie ktoś obliczył(nie podam na jakiej, pie**ole, szukajcie se) ze z tego co zbiera WOŚP, w "zapomnienie" tj. na koszta właśne, pensje, organizacje etc. idzie około 18% z tego co orkiestra zbiera. Dajesz do puszeczki 100 zł- 82zł idą na zakup Czegośtam. + to co napisał boro259, podejrzewam ze koncowy bilans jest większy niż 100% tego co zebrali. Wniosek? pie**olić hejterów WOŚP'u.

sowiak92

2012-01-23, 14:18
Haters gonna hate. Brawa dla jurka!

twist49

2012-01-23, 14:18
Przerażają mnie ludzie którzy widzą coś złego w WOŚP-ie, przerażają mnie ci którzy mówią żeby nie brać krwi z Woodstocku (bo niby to syf). Przecież z tego trzeba się tylko cieszyć, że ktoś organizuje takie akcje i zbiera naprawdę masę chętnych ludzi do brania w tym wszystkim udziału. Szpitale mają tylko korzyść z tego, chociaż te wszystkie sprzęty powinny być normą w naszym kraju. To wszystko co oni robią powinno zapewniać państwo.

sherman

2012-01-23, 14:20
Mimo tego, ze te 40 milionow zebranych przez wosp to smieszne grosze w porównaniu z miliardami ktorymi obraca NFZ, ale zawsze lepsze to niz nic. Poza tym wosp integruje ludzi i robi nam dobra reklame za granicą wiec nie wiem do czego sie tu przypie**alac. Jestes przeciw, nie dawaj kasy i nie pie**ol.

_____

2012-01-23, 14:21
nie wiem ile biorą, nie będę nikomu do portfela zaglądać, ale uważam, ze przekazując jakiekolwiek pieniądze by pomoc dzieciom, jest to w porządku

kaju666

2012-01-23, 14:26
kler klerem, wiadomo materiał opałowy ale i ten zydek niech lepiej się strzeże

twist49

2012-01-23, 14:27
No właśnie. Nie ważne ile, ważne że w ogóle coś i ważne że to widać. Straszne to jest, że nasze biedne społeczeństwo musi się zrzucać na to wszystko bo NFZ sobie nie radzi.

Roszp

2012-01-23, 14:47
Szmaciarstwem jest też pie**olenie, jakie konsekwentnie ludzie na tym portalu uprawiają, smarując Owsiaka.

soqu1

2012-01-23, 14:55
Rydzika nie lubię ale Owsik to śmieć i ch*ja by zrobił jakby przy tym się nie nakradł

Mr_Noise

2012-01-23, 14:58
Ja pizgam!!!
Człowiek stara się pomóc chorym dzieciom, kobietom i ch*j wie komu jeszcze, a jacyś ludzie, którzy biorą w ch*j kasy praktycznie za nic, jebią go że zarabia 2700 pln.
To jest k***a śmiech na sali.

ra...........90

2012-01-23, 14:59
No tak pewnie pana 3ci w tym roku nowy mercedes SLK kosztował ostatnią pensje (2700) )

Autechre

2012-01-23, 15:10
Nie wiem czy wiecie, ale wbrew powszechnej opinii, fundusze pochodzące z wośpu nie są właściwie przeznaczane na chore dzieci, ale na łatanie dziury budżetowej, bo sprzęt, który niby Owsiak "dostarczył" szpitalom, musiałby i tak zostać zakupiony przez państwo. Z tego wynika, że wrzucając załóżmy 10 zł, dajecie hajs na brudstok, samego Owsiaka i państwo, a sprzęt, na który myślicie, że te pieniądze idą, oczywiście zostanie szpitalom zakupiony, ale nie z waszych pieniędzy. Ponadto, pomijam już tutaj oczywisty fakt, że 40 milionów w skali finansów państwa to naprawdę śmiech, a nie pieniądze.