18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Otwierać! Ksiądz z wizytą duszpasterską!

ellsworth • 2014-01-15, 12:11
Wczoraj krążył u mnie ksiądz po kolędzie. I tak bym go nie przyjął, ale że akurat chory jestem i jak ministranci zaczęli dzwonić do drzwi leżałem w łóżku czytając książkę, to nawet nie pofatygowałem się żeby pójść im otworzyć. No więc podzwonili i poszli. Pewnie nie omieszkali po drodze zobaczyć, że światło się u mnie świeci.

Po jakimś czasie słyszę natarczywe walenie w drzwi, ciągnięcie za klamkę i wołanie "Otwierać! Ksiądz z wizytą duszpasterską!" :shock: Myślałem, że sobie ktoś jaja robi. Wyskoczyłem z łóżka, podbiegam do drzwi, zaglądam przez wizjer spodziewając się, że pewni jakieś szczyle, ale nie. Stoi ksiądz jak ch*j! No to się wkurzyłem, otworzyłem drzwi i huknąłem na niego, żeby mi przestał drzwi gwałcić, niech lepiej sobie ministrantów podupczy (stali po jego lewicy i prawicy) i trzasnąłem mu drzwiami przed nosem zanim zdążył coś powiedzieć.

Coś tam pokrzyczał pod drzwiami, że diabelskie nasienie, że ekskomunikę na mnie nałoży. Pokropił mi drzwi wodą, pewnie żeby demony odegnać... i tu muszę przyznać, że okazało się skuteczne. Demon w czarnej sukience zabrał się spod moich drzwi nie nawiedzając mnie więcej tamtego wieczoru. ;-)

Bezczelność tych ludzi jest niewiarygodna. W pewnym momencie miałem ochotę zdzielić go w mordę. Na szczęście rozsądek przeważył. Tylko bym sobie solidnych kłopotów przysporzył. Pozostaje mieć nadzieję, że księżulek trafił gdzieś na człowieka, który najpierw działa, a potem myśli.

Azral

2014-01-15, 12:14
ale jestes zajebisty pojechales ksiedzu.
a tak serio , dlugo wymyslales ?

Boski_Alvaro

2014-01-15, 12:20
a potem się obudziłes, umyłeś ząbki i poszedłeś na mszę, bo jesteś kościelnym.

Płyta_Gnojowa

2014-01-15, 12:34
Wielcy oświeceni ateiści, walczą z ciemnym i obłąkanym kościołem... Aż wstyd w Boga nie wierzyć przez takich zjebów jak Ty.

ok...........w4

2014-01-15, 12:47
a ja sobie pie**olnę tekstem: j***ć czarną mafię pedofilską

pemb

2014-01-15, 13:15
Ja ich nie wpuszczam i tyle. Jak jestem u rodziców to ze względu na nich uczestniczę w tym wszystkim, tak jak na święta. Jak jestem u siebie to mam to w ch*ju.

pakicito

2014-01-15, 14:21
@up
po co uczestniczyć, skoro można zejść do piwnicy na papierosa?

8Preacher8

2014-01-15, 16:06
kolejna zj***na historyjka, którą zapewne wyssałeś z ch*jka kolegi nie? :) idiota

pr05p3r0

2014-01-15, 16:31
W kilku miejscach mieszkałem i w związku z tym do różnych parafii zdarzało się przynależeć. I nigdy nie zdarzyło się, żeby czarny dzwonił czy pukał do zamkniętych drzwi. Ludzie mieszkający w blokach zostawiają uchylone drzwi i to jest wystarczający sygnał.

A zmyślać to trzeba umieć. 8-)

Qbuniu

2014-01-15, 17:08
ch*ju oddaj mi 20 sekund, które poświęciłem na czytanie tego gówna i kolejne 10 sekund, które przechodzi w 2 minuty na wymyślenie komentarza żeby był śmieszny

Duentar

2014-01-15, 17:29
Twoja ignorancja jest niewiarygodna. Nie ma czegoś takiego jak nakładanie ekskomuniki. Coś takiego nie istnieje... Może kiedyś się tak mówiło i straszyło wieśniaków przed biskupem, ale ekskomunika to jedynie stwierdzenie.

Zakładamy, że religia jest okrętem, na którym ktoś chce przepłynąć życie i dostać się na suchy ląd. Kapitan (załóżmy: papież), spogląda na prawą burtę, patrzy, a tam jakiś facet wyskoczył i postanowił płynąć sam. No to papież "wygłasza" (nie wiem czy dobrze zastosowałem to słowo) ekskomunikę, która oznacza, że my płyniemy nadal w swoim kierunku, a ta osoba zdecydowała, że chce sama osiągnąć brzeg.

Poza tym... skoro Kościół stosuje sakrament chrztu (i wierzy, że jedynie Bóg może uczynić coś z pokropienia głowy), to żaden pajac nie może cofnąć tego co dokonał Bóg (dla osób wierzących).
Więc przestań pieprzyć farmazony...

CrazyD

2014-01-15, 17:48
Po przeczytaniu mam tylko jedno pytanie, autorze tematu:
Czy w tej bajce były smoki?

Madroxx

2014-01-15, 17:55
Cytat:

Wielcy oświeceni ateiści, walczą z ciemnym i obłąkanym kościołem... Aż wstyd w Boga nie wierzyć przez takich zjebów jak Ty.



Czemu od razu ateista ? Może wierzy w Boga a nie w kler....