18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Oto dlaczego Lewy przeszedł do Bayernu

mowbray • 2014-01-04, 22:15
Oto cała prawda.
Wiem, że internety zaleje nowa plaga szamba o Lewandowskim i jest to nudne i wk***iające, ale to akurat mi się spodobało.


Seus

2014-01-04, 22:51
ciekawe ilu fanów przybędzie Bayernowi i jak się mają fani Borussi

modzgi

2014-01-04, 23:00
A niech idzie sobie gdzie chce, co za różnica.
Jego kasa jego decyzja

!Timon

2014-01-04, 23:02
Lewandowski ma jeszcze jakieś 15-20 lat żeby uskładać sobie kasę na resztę życia na wysokim poziomie do jakiego się przyzwyczaił.
Oczywiście w międzyczasie może doznać poważnej kontuzji w meczu albo mieć jakiś "bzdurny" uraz w domu/na ulicy które w konsekwencji go wyautują z gry za naprawdę duże pieniądze.

Ciężko mu się dziwić, że podąża za większymi pieniędzmi. Jak mu się kariera "nagle" załamie to będzie mógł liczyć w wieku 60 lat na ciepłe westchnienia kibiców "ach on był wierny klubowi do końca" a przy okazji zastanawiać się za co rachunki zapłacić.

Garbatyx

2014-01-05, 02:38
No k***a informacja dnia, że jeden ch*j poszedł do innych ch*jów

tekkit

2014-01-05, 14:03
timon, skoncz pieprzyc o wysokim poziomie. Wysoki poziom jest wtedy kiedy człowiek jest wysoce udoskonalony wewnetrznie. A kasa... to tylko kasa, choćbyś był gównem ubranym w piękny papierek to i tak bedziesz j***ł gównem...

go...........11

2014-01-05, 14:30
No, ale taką kapustą bym nie pogardził. Jedno roczne wynagrodzenie i nawet wnuki mogą nie pracować.

arek20

2014-01-05, 20:03
a niech sobie grzeje tam ławę

clean_east_wood

2014-01-05, 23:39
ten cały mem jest tak żenujący ,że nie powinien się tu wcale znaleźć. Też wrzucam ch*jowe tematy ,ale nie aż tak ... k***A .

castagir

2014-01-05, 23:51
"Wiem, że internety zaleje nowa plaga szamba o Lewandowskim i jest to nudne i wk***iające, ale to akurat mi się spodobało."

Właśnie to j***ny tumanie robisz. Piwa nie ma za j***ną piłkę nożna i jakiegokolwiek śmiecia pedałka.

Chicago

2014-01-05, 23:55
mowbray napisał/a:

Oto cała prawda.
Wiem, że internety zaleje nowa plaga szamba o Lewandowskim i jest to nudne i wk***iające



Skoro to wiesz to na jaki ch*j się do tego przyczyniasz i to w tak ch*jowy sposób?

!Timon

2014-01-06, 00:02
@tekkit

Ludzie dają dupy za kasę, wyr*chają swoją rodzinę z interesów, przejadą się jak walec po przyjaciołach, zostawią rodzinę dla kariery. Takie zachowania są nagminne i TO jest upadlające.

On tylko zmienił klub [do tego "podobno" lepszy]. No kary-k***a-godne.