18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Oto dlaczego Lewy przeszedł do Bayernu

mowbray • 2014-01-04, 22:15
Oto cała prawda.
Wiem, że internety zaleje nowa plaga szamba o Lewandowskim i jest to nudne i wk***iające, ale to akurat mi się spodobało.


MauełuszTe

2014-01-06, 00:16
Nie rozumiem bólu dupy ludzi. Lewandowski grał w szwabskim klubie, poszedł do innego szwabskiego klubu, gdzie dostanie więcej kasy. Co tu wk***ia? Że poszedł do konkurencji Borussii, której jesteście kibicami TYLKO dlatego, że Lewy wskoczył tam z Lecha? Pewnie gdyby nie ten transfer to pewnie nawet byście nie wiedzieli, że gra tam jeszcze dwóch Polaków.

Nawet kibice Borussii nie mają pretensji o to, że się przenosi...
Tylko Polacy mają jakiś świerzb odbytu.



Nie, nie jestem fanem piłki nożnej.

BongMan

2014-01-06, 00:34
Szkoda, że w reprezentacji nie potrafi grać.

zuku73

2014-01-06, 00:37
kogo obchodzi ten pedalski ''sport''

ks.Zenon

2014-01-06, 00:38
UP@ to inni nie potrafią na jego poziomie

Lędźwiowy

2014-01-06, 00:50
sądzę że większość to zazdrość opie**ala gdzie on gra. Ile polaków jebie za granicą i nikt nic nie mówi.

MauełuszTe

2014-01-06, 00:54
@BongMan
widać, że w Sosnowcu macie tam mało ludzi, że nawet jedenastki nie sklepiecie, więc gracie po dwóch i możesz sam zadecydować o wyniku spotkania. W reszcie świata zazwyczaj na drużynę składa się jedenastu zawodników, a w takim przypadku ciężko samemu wygrać mecz.

zielak300

2014-01-06, 00:56
Wczoraj, za samo złożenie podpisu na umowie, na jego konto wpłynęła jednorazowa wpłata w wysokości 15 milionów euro. Umowę ma na 5 lat i 11 milionów eurosów za sezon. W przeliczeniu Robert w ciągu najbliższych 5 lat będzie zarabiał 120 tysięcy złotych dziennie. Jezus Maria.

Hooorq

2014-01-06, 01:00
lolo odezwalo siw panty pulkaskich ciot co robia za 15000 lallalalaaalaaaaaaaaaaaaaa

1500 sory cioty

Nie jaranie sie fusbalem jest pedaskie a typowa zardosc polaczklow jest przykłaedem gebial;neiem zawsze bydziecie prowincjom Wielkiej Rzeszy podludzie

Mysz_Kamiki

2014-01-06, 01:11
Hooorq napisał/a:

lolo odezwalo siw panty pulkaskich ciot co robia za 15000 lallalalaaalaaaaaaaaaaaaaa

1500 sory cioty

Nie jaranie sie fusbalem jest pedaskie a typowa zardosc polaczklow jest przykłaedem gebial;neiem zawsze bydziecie prowincjom Wielkiej Rzeszy podludzie



neo_1995

2014-01-06, 01:32
mowbray napisał/a:


internety



Internet k***a, internet. Liczba Pojedyncza. Jakaś nowa głupia moda znowu panuje i wszyscy myślą że to fajne :facepalm2: :facepalm:

Plecionkarz

2014-01-06, 02:30
ludzie są pie**olnięci, tyle kasy płacić jakiemuś bucowi żeby kawałek gumy kopał po trawie. te jaranie się sportem to jakieś zbiorowe prześciganie się w tym kto ma fajne zainteresowania czyniące go zajebistym ziomeczkiem: patrzcie k***a jestem kibicem, wydaję kasę na facetów w spodenkach bo "tak kocham mój klub". a wy co k***a za zainteresowania macie? ja to dopiero jestem interesujący i moje zainteresowania też.

adamko

2014-01-06, 09:57
Nie do końca zgodze się, że chodzi o kasę, ale byłby frajerem gdyby godził się na mniejsze zarobki bo gorsi od niego dostają w Borussi aktualnie sporo więcej niż on, bo nie są Polakami. A Lewy wybrał Bayern bo zawsze o tym klubie marzył. Na pewno znalazłyby się drużyny chcące przebić ofertę Bayernu, ale nie przebiją poziomu sportowego. On nie jest Bayernowi niezbędny, to po prostu zagranie mające osłabić Dortmund na swoją korzyść

przemas1234

2014-01-06, 11:13
ale boli dupcia ,lewusek śpi na hajsie ustawiony do końca życia a reszte h*j strzela ze do końca życia bedzie naginac czy to na zmywaku czy na hałdzie z wunglem cóż polska mentalność - sam nie masz drugi niech ma gorzej i dlatego jesteśmy dalej w dupie tępe h*je -buźka .

BongMan

2014-01-06, 12:30
MauełuszTe, baranie... Lewandowski jest napastnikiem, a Błaszczykowski rozgrywającym. We dwóch mogą konstruować akcje i strzelać bramki, a reszta drużyny to obrona i wsparcie. Zwłaszcza jak grają z taką zasraną Mołdawią. Powinni im z 5:0 wj***ć, a te p*zdy ledwo zremisowały. Jak to jest, że w niemieckiej drużynie ci dwaj się zajebiście uzupełniają i rozwalają takie kluby jak Real, a w reprezentacji ci sami zawodnicy nie potrafią pokonać Mołdawii?