18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Oswojony kruk

lansnaskary • 2013-05-31, 11:31
Cytat:

Nie oswajałem kruka. Znalazłem go porzuconego, gdy był jeszcze pisklęciem. Powiedziałem dla psa, że mamy nowego kolegę. Pokazałem mu jak się lata(nie biegałem po podwórku machając rękoma). Kiedy w końcu nauczył się latać, odleciał na jakiś czas. Teraz przylatuje każdego dnia "prosząc" o jedzenie i zabawę.





A to kruk jeden, swoją drogą muszą być bardzo inteligentne.

Szron

2013-05-31, 11:34
To nie kruk to gawron.

ma4er

2013-05-31, 11:42
Kruki są jednymi z najinteligentniejszymi ptaków, w stanach siedzą na skrzyżowaniach i zrzucają orzechy czekają aż przejeżdżając auta je rozkruszą, w Polsce zrzucają je z wysokości na chodniki. Czytałem że naukowcy chcieli nauczyć kruki żeby podnosiły jakiś śmieć z ulicy i przynosiły do specjalnej maszyny które za ten czyn dostawały orzech, udało się kruki zbierały śmieci. Naukowcy chcieli żeby kurki te śmieci zbierały ze stadionów po imprezach itd ale to już się nie udało bo te inteligentne ptaki nie fatygowały się lecieć na stadion tylko przynosiły z najbliższego kosza z odpadami. :D

szymoniksto

2013-05-31, 12:33
2 up w sumie nie tylko ptaki ale wśród świata zwierząt są bodajże na czwartym miejscu 3 - naczelne 2 - delfin 1 podobno człowiek xD a i kruki ,,anioły śmierci" w średniowieczu podążały za wojskiem czekając za darmowym bufetem

Lisuuu

2013-05-31, 12:48
fajny piesek

dulek93

2013-05-31, 12:55
wszystko spoko tylko wk***ia mnie to ciągłe krakanie !

baleksus

2013-05-31, 13:10
Jak z The Longest Journey :D

stery_srh

2013-05-31, 13:11
ma4er napisał/a:

Kruki są jednymi z najinteligentniejszymi ptaków, w stanach siedzą na skrzyżowaniach i zrzucają orzechy czekają aż przejeżdżając auta je rozkruszą, w Polsce zrzucają je z wysokości na chodniki. Czytałem że naukowcy chcieli nauczyć kruki żeby podnosiły jakiś śmieć z ulicy i przynosiły do specjalnej maszyny które za ten czyn dostawały orzech, udało się kruki zbierały śmieci. Naukowcy chcieli żeby kurki te śmieci zbierały ze stadionów po imprezach itd ale to już się nie udało bo te inteligentne ptaki nie fatygowały się lecieć na stadion tylko przynosiły z najbliższego kosza z odpadami. :D


A to cwaniaki. :mrgreen:

Artaanel

2013-05-31, 13:14
fajna sprawa ;-) piwko leci

korba-dawid

2013-05-31, 13:17
Cytat:

Kruki są jednymi z najinteligentniejszymi ptaków, w stanach siedzą na skrzyżowaniach i zrzucają orzechy czekają aż przejeżdżając auta je rozkruszą, w Polsce zrzucają je z wysokości na chodniki. Czytałem że naukowcy chcieli nauczyć kruki żeby podnosiły jakiś śmieć z ulicy i przynosiły do specjalnej maszyny które za ten czyn dostawały orzech, udało się kruki zbierały śmieci. Naukowcy chcieli żeby kurki te śmieci zbierały ze stadionów po imprezach itd ale to już się nie udało bo te inteligentne ptaki nie fatygowały się lecieć na stadion tylko przynosiły z najbliższego kosza z odpadami. :D



Trzeba było na stadionach postawic te maszyny to by miały dalej do śmietników. ;/ Ach Ci Amerykańscy naukowcy.. ;//

CYPRIAN

2013-05-31, 13:51
jakby były mądre to by sp***oliły z tego łez padołu ,ale piwko poszło ,fajne ptaszysko

bz...........ue

2013-05-31, 13:52
Amerykańscy naukowcy niedawno udowodnili, że przeciętny kruk jest średnio trzy razy inteligentniejszy od przeciętnego polskiego polityka. Więc wychodzi na to, że te kruki wcale takie inteligentne nie są.

CYPRIAN

2013-05-31, 13:53
nagraj go jeszcze i wstaw fajnie sie ogląda