18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Oswojony kruk

lansnaskary • 2013-05-31, 11:31
Cytat:

Nie oswajałem kruka. Znalazłem go porzuconego, gdy był jeszcze pisklęciem. Powiedziałem dla psa, że mamy nowego kolegę. Pokazałem mu jak się lata(nie biegałem po podwórku machając rękoma). Kiedy w końcu nauczył się latać, odleciał na jakiś czas. Teraz przylatuje każdego dnia "prosząc" o jedzenie i zabawę.





A to kruk jeden, swoją drogą muszą być bardzo inteligentne.

sQeh

2013-05-31, 14:32
Kruki mają to do siebie... że są zajebiste :-) Chciałbym takiego :-P

czaspogardy

2013-05-31, 14:40
Ogólnie kruki, sroki, wrony itp są chyba najinteligentniejszymi ptakami, jako jedne z niewielu przedstawicieli świata zwierząt wykazują coś co można śmiało nazwać logicznym myśleniem.

janstar

2013-05-31, 15:04
Od dawna walczę z gołębiami na balkonie, jak mnie to kurestwo wnerwia to mało powiedziane... ale jak tylko zobaczę, że łazi po nim kruk to ni cholery go nie wygonię, moze sobie łażić ile chce a ja się na niego gapię jak głupi wtedy...

Promien1

2013-06-01, 01:11
to nie jest kruk - za mały na kruka

badgoodman

2013-06-01, 17:00
@szymoniksto

Nie wiem, na którym miejscu są kruki, ale na 4. są świnie, a na 5. psy. Świnie można bardzo łatwo nauczyć posłuszeństwa, sztuczek itd. - o wiele łatwiej niż psa.

rudikopf

2013-06-04, 00:11
Kozakoff tu masz racje jak najbardziej tak jak piszesz ale nie zapomnij choć to inna grupa to jeszcze Gwarki i duże papugi również mają wiele wspólnego z w/w przez Ciebie ptaszyskami. Całkiem pocieszne zwierzaki. Ogólnie to jak na Ptaki to właśnie Kruki Gwarki Papugi potem sroki gawrony w tej mniej więcej kolejności nie grzeszą głupotą wystarczy poobserwować. Gdzieś w wielkich czeluściach sadola oglądałem kiedyś film o rzadko spotykanym ptaku który umie skopiować każdy dźwięk, polecam jako ciekawostkę, bierzemy się za eksploracje kosmosu a tak mało jeszcze wiemy o naszej ziemskiej faunie i florze, dobra bo się k***a rozpisałem ale to efekt 4 wypijanego kasztelana...Pozdro 4 @ll !!!

Longer28

2013-06-04, 20:45
pozdrawiam podlasie

powiedziałem psu, a nie dla psa