18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ostatnia wola

Mr.Bungle • 2012-12-31, 00:57
wytatuowana na ciele
Dla nieznających języka - gościu pod żadnym względem nie zgadza się na żadne maszyny podtrzymujące życie, po śmierci zgadza się na oddanie narządów i chce aby resztę ciała skremowano.

kikutnik666

2012-12-31, 16:05
moja ostatnia wola: oddac co sie da innym, nie podlaczac do rurek jesli nie ma duzych szans na wyjscie z tego.
to co zostanie- oddac na uniwerek medyczny do nauki studentom

Br...........ki

2012-12-31, 16:49
moja ostatnia wola: sprzedać organy na czarnym rynku a za otrzymane pieniądze zbudować najdroższy nagrobek :)

PKSdriver

2012-12-31, 18:25
Facet się postarał, ale taki tatuaż jest gówno warty.Tak samo jak breloczki z grupą krwi itp.
Potrzebne jest "Oświadczenie woli", które należy mieć ze sobą (np. w dokumentach).Czasami jednak i to nie pomaga jeżeli rodzina się uprze i zechce hodować warzywo.
Ja powiadomiłem całą najbliższą rodzinę co mają zrobić w takiej sytuacji oraz zawsze mam ze sobą oświadczenie.

kroplowa

2012-12-31, 20:17
Bronek na ch*j Ci ten nagrobek? Pieniądze lepiej byś wydał na kampanię JKM..

Br...........ki

2013-01-01, 18:09
kroplowa napisał/a:

Bronek na ch*j Ci ten nagrobek? Pieniądze lepiej byś wydał na kampanię JKM..


Nie rozumiesz idei. Chodzi o to że wszystko poszło tylko dla mnie, może być znicz ze złota czy cokolwiek byle by dla mnie :)

MrSpook

2013-01-02, 04:51
W Łodzi, po aferze z ludzkimi skórami ... w życiu bym czegoś takiego nie naskrobał... sk***ysyny mają mnie trzymać tyle na podtrzymaniu byle, koszt tego przekroczył sumę podatków, i innej pańszczyzny, którą ze mnie zdarli a i tak przepierdzielą na swoje kochanki, posadki dla pociotków itd.
Nie życzę sobie, by moje organy były przedmiotem wałków robionych na kolejkach do transplantacji, by dzięki nim, jakiś ordynatorzyna czy inny cwaniaczek z służby zdrowia spędził kolejne wakacje w Tunezji...