18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ośrodek kolonijny w Grotnikach - Poltex

Korbawbani • 2013-12-09, 13:24
Opuszczony ośrodek kolonijny w Grotnikach Poltex. Bardzo klimatyczna miejscówka znajdująca się w środku lasku nieopodal cmentarza. Klimatu nadają pozostawione przedmioty w budynku takie jak fartuchy, prace plastyczne i naczynia. Dodatkowy dreszczyk emocji przysporzył nam dość silny wiatr, skrzypiące drzwi i trzaskające okna.






















Zdjęcia zostały zrobione przez grupę:
The Night Walkers - Nocni Penetratorzy
Więcej zdjęć z tej i innych exploracji na stronie facebook:
The Night Walkers UX

bz...........ue

2013-12-09, 13:27
Nocni Penetratorzy - hahahaha

Lord_Viader

2013-12-09, 13:51
Miejscówka koło cmentarza = 500+ do lansu, ostatnie zdjęcie potwierdza Wasze nieznające strachu serca! "TAKI cmentarz, zobacz! A my tam sami, w nocy!".

Zdjęcia słabe, użytkownik Addicted spamujący tutaj fociami z opuszczonymi miejscami Bogiem nie jest i często zalatuje tanim artyzmem ale możecie się trochę poduczyć.

Zmieńcie nazwę, z tą nikt Was poważnie traktować nie będzie, Penetratorzy-Amatorzy...


606

2013-12-09, 14:20
bleblebator1 napisał/a:

A co penetrujecie?



No te cmentarze przecie.

Korbawbani

2013-12-09, 14:26
@Lord_Vaider
Tak! Tak! Lans to podstawa :) Dokładnie o to nam chodzi. Cmentarz był obok obiektu dlatego wspomnieliśmy o nim i dodaliśmy fotkę. Zdjęcia może nie są na najwyższym poziomie, ale dopiero zaczynamy i mamy zamiar się rozwijać w tym co robimy. Mamy na swoim koncie kilka innych exploracji i zapraszamy do zapoznania się z fotogaleriami na naszej facebookowej stronie. Addic7ed znamy i nie porównujemy się do niego bo docelowo mamy zamiar w zupełnie inny sposób przekazywać materiały z naszych wypraw.

@bleblebator1
Powaga powoli zabija i celowo w nazwie zawarliśmy "Nocni penetratorzy" :) W swoim czasie pojawią się materiały filmowe z naszych wycieczek i mamy zamiar podchodzić do tego na luzie i z humorem.

Chce zaznaczyć, że nie mamy z tego żadnych zysków, a wręcz przeciwnie bardzo często inwestujemy w nasze hobby (sprzęt, kasa na dojazdy itd...) Nikomu nie każemy oglądać naszych zdjęć pod groźbą śmierci. Jeśli kogoś to zainteresuje to super :) Jeśli nie to trudno :)

Pozdrawiamy.

bz...........ue

2013-12-09, 15:38
W takim razie, nie pozostaje mi nic innego jak tylko życzyć Wam przyjemnych penetracji.

Pozdrawiam.

jabba_the_hutt

2013-12-09, 16:05
Całkiem, jak u mnie w przedszkolu.

te...........ra

2013-12-09, 17:53
jak mój kwadrat...

BongMan

2013-12-09, 18:14
Chodzą po nocach i robią zdjęcia, na których ch*ja widać. Geniusze :facepalm:

me...........wa

2013-12-10, 01:40
Ja tam też życzę udanego rozwijania hobby, nie przejmować się krytyką, to się dobrze rozwiniecie i wesołych świąt

derrax1990

2013-12-10, 15:31
najłatwiej słać hejty:) ktoś ma hobby i wiezie swoje dupsko kilkanaście/dziesiąt/set km i dzieli się tym? po co? właśnie po to! dla hobby! zamiast narzekać ,,ale słabe zdjęcia robione kalkulatorem" sami ruszcie swoje dupy poza trasę kibel-lodówka-komputer. Jak ktoś się interesuje tymi tematami to na pewno doceni to co robicie. Super Mario czy Czołgi na pegasusa też jakością nie raziły, liczy się przekazanie. Jak dla mnie bomba, sam klimat łażenia niewielką grupką po opuszczonych miejscach jest sam w sobie cudowny i wpędza w TEN nastrój, pod którego wpływem duża część napinaczy przeszła by obok takiego miejsca z wzrokiem wbitym w ziemię.
Jak dla mnie bomba - róbcie dalej to co robicie i pozdrawiam !

wojtessky

2013-12-10, 15:36
"The Night Walkers - Nocni Penetratorzy" - tluacząc doslownie raczej: nocni tuptusie ;)

Da...........id

2013-12-10, 16:05
Walker to był koleś, który kiedyś udeptywał wełnę w moczu, żeby była mniej gryząca... (kolega, kuzyna, brata, stryjecznej ciotki mi tak powiedział).

Lord_Viader

2013-12-10, 16:24
"dzieli się tym? po co? właśnie po to! dla hobby!" - od rozpowszechnienia Internetu wszyscy się muszą dzielić. Potrzebujesz naszej aprobaty? Bez poklasku innych nie masz satysfakcji z tego co robisz?

Urbex stał się zbyt popularny, miejscówki będące tajemnicą i oazą spokoju przez łebków takich jak Wy (jeszcze k***a dane z GPSa dajcie) tracą unikalny klimat przez błyskawiczne postępującą dewastację. Zamiast pochodzić i pozwiedzać to KONIECZNIE trzeba napie**alać fotki na Fejsbuka, żeby znajomi mogli docenić naszą zajebistość...