18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Osiedlowy żużel

by...........cz • 2013-05-31, 12:22
Akcja od 0:10 i 0:28
i zajebisty śmiech kolesia :amused:

Bajdus1962

2013-05-31, 14:14
Stare, ale jare. Jeżdżenie po takiej nawierzchni jest trochę bez sensu, u mnie ścigaliśmy się na mniejszym, ale piaskowym boisku. I tak głównie przy krawężniku (kamienie) była jedna idealna ścieżka, ale jak się chciało to po dużej też można było wyprzedzić, na prostych, które właściwie były zakrzywione...
Szału nie było, ale wspominam ten czas bardzo dobrze, jako wówczas młody fan żużla, było to dla mnie lepsze od grania w gałę. Jak było bardzo sucho, to nawet polewaliśmy tor wodą, aby nie ślizgało tak.

brisen

2013-05-31, 14:18
Za żużel zawsze piwko :D

Dopek

2013-05-31, 14:25
Nic innego jak Speedrower ;) ale pozytywne :)

starskrim^

2013-05-31, 14:35
Łezka się w oku kręci

Hrabia Drapula

2013-05-31, 14:43
@Kefir,u mnie dzieciaków nie widać no dworze już taki jak kiedyś od paru ładnych lat,jak wyjdą to się kitrają gdzieś z fajkami albo blantem czy piwem
większa większość teraźniejszych małolatów to zapierdziel dobrze na PC albo konsolach ,a na takim sprzęcie i w takim tempie to po połowie okrążenia ryj tak by miał starty że na harda by się nadawało,zresztą te 20 lat temu też się materiału własnego bym miał na harda z raz w tygodni,to były fajne czasy,tylko blizny zostały

borisklinga

2013-05-31, 14:51
k***a na prostej dordze : |

dyszka

2013-05-31, 15:02
Nie łudźcie się, film ma jakieś 8 lat, jest na nim mój kumpel, który teraz ma lat 23. Niestety dzieciaki teraz siedzą przeważnie przed kompem.

Frusciante93

2013-05-31, 15:14
Czy tylko ja na początku przeczytałem Osiedlowi Żule i szukałem żuli ?

mare30ks

2013-05-31, 15:16
pewnie prad na dzielni wylaczyli

czeszej86

2013-05-31, 15:19
Pamiętam na owalnym parkingu jak cała ligę jeździliśmy :D plastrony zrobione, taśma z gumek recepturek, i nowe obręcze do kół raz na 3 tygodnie :P to były czasy :)

drzymek1906

2013-05-31, 16:10
Hrabia Drapula napisał/a:

@Kefir,u mnie dzieciaków nie widać no dworze już taki jak kiedyś od paru ładnych lat,jak wyjdą to się kitrają gdzieś z fajkami albo blantem czy piwem
większa większość teraźniejszych małolatów to zapierdziel dobrze na PC albo konsolach ,a na takim sprzęcie i w takim tempie to po połowie okrążenia ryj tak by miał starty że na harda by się nadawało,zresztą te 20 lat temu też się materiału własnego bym miał na harda z raz w tygodni,to były fajne czasy,tylko blizny zostały



Strzelam że mieszkasz na zachodzie Polski :) U mnie, na wschodzie dzieciaki drą mordy aż miło.. :)

EvilPablo

2013-05-31, 16:30
tez pamietam jak sie scigalismy na rowerach , emocje jak w szybkich i wsciekłych :)

SalvaCzoko

2013-05-31, 17:22
Piękne, aż mi się przypomniała zabawa z moimi kolegami. Boisko asfaltowe, na nich jeździmy rowerami, w ręku gałąź by ewentualnie wsadzić w szprychy, gdy dochodziło do kontaktu używaliśmy nóg :D . Nie mam k***a kompletnie pojęcia dlaczego nazwaliśmy to "Gulgulgul".

dziaad

2013-05-31, 20:09
najlepsze były jubilaty z poodkręcanymi błotnikami albo wigry 3 do takich jazd. bmx-a miał mało kto za moich czasów. na wiosce wystarczało duże wysypane szlaką podwórko, owal sypało się suchym piaskiem nasypanym do butelek, żeby linie były równe. tak samo jak pola startowe. czapki z daszkiem w czterech kolorach miał chyba każdy z paczki, żeby po czyimś zapoconym łbie nie nosić. a jak ktoś ze strarszych chłopaków przyniósł wierzę (taką z odstawianymi głośnikami z lampkami migajacymi w rytm muzyki) i mikrofon na kablu, to mieliśmy jeszcze zawodowego komentatora;) szlakę w kolanach i bliznę od kierownicy na brzuchu mam do tej pory a minęło już dwadzieścia lat. eeeech k***a... piękne czasy!

Serdelek

2013-05-31, 21:11
Te komentarze,ze prąd wyłączyli albo neta nie mają-to jest dopiero żałosne z waszej strony-mam 29 lat i nadal czasem w piłkę pokopię z dzieciakami na osiedlowym ,betonowym boisku