18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Orzeszki w karmelu

~Sokole_Oko • 2017-07-23, 13:15
Marketing plażowy lvl pińcet

Mielno.

Liton

2017-07-23, 18:03
decode21 napisał/a:

Nie dość że nic nie sprzedał to jeszcze wydał kasę na tubę. Jak on wpadł na pomysł że ktoś przyjedzie nad morze i będzie chciał kupić coś co jest w każdym sklepie trzy razy taniej? Zresztą osobnik żenujący, dorosły chłop może 25-30 lat robi coś co robią dzieciaki niepełnoletnie. Spasiony woodstokowy biznesmen.


TonySopr4no

2017-07-23, 19:56
decode21 napisał/a:

Nie dość że nic nie sprzedał to jeszcze wydał kasę na tubę. Jak on wpadł na pomysł że ktoś przyjedzie nad morze i będzie chciał kupić coś co jest w każdym sklepie trzy razy taniej? Zresztą osobnik żenujący, dorosły chłop może 25-30 lat robi coś co robią dzieciaki niepełnoletnie. Spasiony woodstokowy biznesmen.



Jak wpadłeś na pomysł, że na urlopie ludzie przejmują się tym, że kukurydza którą ktoś im na plaży poda jeszcze gorącą, w folii aluminiowej z solą jest w sklepie 3x taniej? To właśnie ty jesteś j***nym cebulakiem, który leżąc wygodnie na plaży będzie zapie**alał specjalnie do sklepu, żeby tylko zaoszczędzić 2zł i nie dać komuś zarobić.
Co ci do tego jak chłop zarabia? Pewnie byś wolał, żeby stał pod żabką i żebrał o 2zł na piwo albo pracował razem z tobą w korpo i brał udział w wyścigu "kto dziś lepiej wypoleruje berło przełożonemu"? Odpie**ol sie od ludzi i nie mów im jak żyć, parówo.

AN...........or

2017-07-23, 19:59
Widziałem go, w Mielnie po plaży chodził, a to Mielno to ch*jnia taka że więcej tam nie pojadę, hołoty pełno i drogi, lepiej pojechać do jakiś Dąbek albo czegoś takiego ale nie znanego, i masz mało ludzi tanio i morze dla siebie

Mo...........it

2017-07-23, 22:14
koleś ma dystans i orzeszki w karmelu a wy kije w dupie, werdykt chyba oczywisty..

MatysKK

2017-07-23, 22:40
Patryk staje się sławny, bardzo pozytywny chłopak. Codziennie wieczorem gra na gitarce przy morsie. Można się swietnie bawic spiewajac do rana i poznajac przy tym piekne kobiety :D

waski90

2017-07-23, 23:38
A ja się zgadzam w jednej części z decode21, typek jest trochę za stary żeby popie**alać po plaży z kukurydzą. Przecież nad morzem jest mega wyzysk(wiadomo są wyjątki) i jest to praca dla młodych, chcących poszaleć w sezonie. Sam jeździłem pracować w liceum na sezon i nie żałuje, ale jak porównam teraz zarobki za cały dzień zapie**alania to jest jak już wcześniej powiedziałem wyzysk, więc nie wiem co typ w jego wieku tam robi. Co do reszty to akurat zgadzam się z większością opinii tutaj, ch*j mnie obchodzi, że 3 zł drożej jest w sklepie ja tam kukurydze zawsze chętnie na plaży kupię.

józekdeluxe

2017-07-24, 06:27
"Nawet święta zakonnica mą kolbą się zachwyca" :lol:

A cebulaki morda tam wyżej. Nie po to się jedzie nad morze, żeby zapie**alać za żarciem po kauflandach. Przejdź się jeden z drugim zatłoczoną plażą w upalny dzień z torbą 20 kg. Większość oburzonych komentujących odpadłaby po 200m.

Bartas93

2017-07-24, 09:09
Dobry chłop :D . Fakt przej***ne pewnie z taką torbą śmigać po plaży :D

freaky

2017-07-24, 12:16
decode21 napisał/a:

Jak on wpadł na pomysł że ktoś przyjedzie nad morze i będzie chciał kupić coś co jest w każdym sklepie trzy razy taniej?


I właśnie takich osobników w II RP Polacy nazywali cebulą, sprzedaje tubylcom kilka razy drożej i nawet w takiej sytuacji nie omieszka wykpić ich wiarę.

fantastico

2017-07-24, 14:37
decode21 napisał/a:

Jak on wpadł na pomysł że ktoś przyjedzie nad morze i będzie chciał kupić coś co jest w każdym sklepie trzy razy taniej? Z



Stary, jak Ci się browar skończy jak leżysz bykiem na plaży będziesz w skwarze drałował często ponad kilometr do zatłoczonego sklepu żeby kupić coś 3 razy taniej oszczędzając na tym ze 3-4 zeta? :D

Albo jak Ci dupa, którą chcesz puknąć wieczorem powie, że chce opie**olić kolbę kukurydzy będziesz leciał ponad kilometr do zatłoczonego sklepu kupić ową kolbę czy kupisz to co masz pod ręką? :D

~Angel

2017-07-24, 14:52
fantastico napisał/a:

Albo jak Ci dupa, którą chcesz puknąć wieczorem powie, że chce opie**olić kolbę kukurydzy będziesz leciał ponad kilometr do zatłoczonego sklepu kupić ową kolbę czy kupisz to co masz pod ręką?



Dam jej swoją do opie**olenia ;-)

HPn1

2017-07-24, 18:58
Sam pracuje na plaży i nie uważam, że on jest Januszem biznesu, ten typ zarabia jakieś 500zl dziennie, ciekawe co wy robicie takiego kreatywnego, że możecie ocenia jego, czy tam moją prace.

minetek

2017-07-24, 21:51
HPn1 napisał/a:

Sam pracuje na plaży i nie uważam, że on jest Januszem biznesu, ten typ zarabia jakieś 500zl dziennie, ciekawe co wy robicie takiego kreatywnego, że możecie ocenia jego, czy tam moją prace.




pewnie po studiach same uczone...

chemie wykładajo....

w Biedronce :-D :mrgreen: :mrgreen: :-D

a tak swoją drogą ile trzeba garów takiego popcornu stuknąć na 500 zyla :)

miken1200

2017-07-27, 09:29
Kupowanie orzeszków po 10zł uważam za głupotę, ale mrożona kawka w upalny dzień na plaży czemu nie? Tylko nie taka, że ci facet daje puszkę, ale taką nalewaną z termosu (we Władku kiedyś taką piłem). W tym roku kokosów nie zbiją - tydzień siedziałem w Jastarni, z czego na plaży tylko 2 razy. Zimno, wiało, ludzi mało, a naliczyłem 10 chłopaków z tymi lodówkami i plecakami.