18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Orla Perć

Tegiesman • 2013-07-21, 23:24
Orla Perć, najbardziej niebezpieczny szlak w Tatrach Wysokich. Pochłonął ponad 100 istnień.





Nie ma harda (tym razem na szczęście) ale może kogoś zainteresuje.
Szacunek za siłę i odwagę.
No bo po prawdzie który sadol... a zresztą, enjoy :)

ShankleMyUncle

2013-07-22, 19:19



Przelazłem:) Ani zdjęcia, ani filmy nie oddzadzą piekna tego miejsca.

pemb

2013-07-22, 20:11
k***a byłem tam będąc dzieciakiem. Fakt, że wchodziliśmy żółtym szlakiem, ale nigdy więcej.

losvitos

2013-07-22, 20:35
Zawsze chciałem przejść Orlą Percią, ale nigdy jakoś nie było czasu.
Kiedyś idąc przez Dolinę Pięciu Stawów widziałem, że śmigłowcem chcieli kogoś z OP ściągnąć. W schronisku się dowiedziałem, że niestety chłopak zginął.

Do zobaczenia na szlaku.

Jerzy_Michał

2013-07-23, 01:08
głodzik1 napisał/a:

r*chalem swoja byla na szczycie "zawrat" :) a szlak zajebisty polecam



Przecież Zawrat to przełęcz...

wst91

2013-07-23, 08:20
Tatry są piękne i w ogóle góry. Orlej całej niestety jeszcze nie zrobiłem. Jedynie kawałek od Zawratu do Koziej przełęczy i zszedłem do Pięciu Stawów Polskich.
Tak w ogóle to marzy mi się zrobienie kursu wspinaczki skalnej, ale niestety nie znam nikogo kto ma podobne zainteresowania. A wspinaczka to jednak praca zespołowa.

Vmacka

2013-07-23, 09:21
Góry tylko zimą i na deskę lub narty. Chodzenie po górach widzę tak. Wchodzisz kilka godzin na jakiś szczyt dumny rozglądasz się skąd przyszedłeś, mówisz ale tam jest pięknie... no k***a parę godzin temu tam byłeś... po jakiego grzyba włazić tyle czasu by to stwierdzić.

mareczekzip

2013-07-23, 09:38
Sam trochę kiedyś łaziłem... Zawsze chciałem zdobyć Orlą ale jakoś sposobności nie było, nikomu ze znajomych nie było tam po drodze. Góry są cudowne, piękne, majestatyczne , groźne. Pozdrawiam autora tematu. Z miłości do gór.

TOOM44

2013-07-23, 12:24
Byłem tam ale na szczycie mi się fajki skończyły ;/ I cała wycieczka wp*zdu...