18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Orędzie przed sesją

st...........ku • 2012-01-10, 15:45
Tak na otuchę :mrgreen:

RHminus

2012-01-10, 16:57
NIEEE! Znów zbliża się zalew dennych obrazków/filmików/komentarzy/tekścików o sesji, ja pie**olę, studencki humor ssie. [wiedzialem to już jak byłem studentem]

st...........ku

2012-01-10, 17:32
Jak masz problem to idź dalej rowy kopać...

mattheo

2012-01-10, 18:04
bylo trzeba sie uczyc a nie opie**alac ;]

Blade ziele

2012-01-10, 18:24
@ RHminus ma rację. to ssie..

st...........ku

2012-01-10, 18:25
jak chcesz to Ty możesz :blowjob:

RHminus

2012-01-10, 21:05
Ta, zaraz wszystkie te srejki, młotywatory i reszta zawali się jakimiś śmieciami o sesji które banda cieciowatych studentcore'ów zacznie wrzucać na facetłuka i komentować studenckimi dowc**ami sprzed 10 lat. (po czym wypiedalają ich z pierwszego roku bo zamiast zakuwać to zajmowali się głupotami)

Ale nie k***a, nadal uważają to za śmieszne, mimo iż atmosfera osusza się w promieniu 10m od osobnika który ma tak zj***ne poczucie humoru.

@steku twojej fuszki po studiach kradł nie będę, jednoosobowa firma melioracyjna, chłopie, myślę że już teraz możesz inwestować w sprzęt, stać cię, mimo twojego "studenckiego budżetu", ew zacznij na małą skalę i kup saperkę. Lepsze to niż ch*jowe odpowiedzi w stylu "jak masz problem...", no rozpie**alasz ziomek elokwencją, zaiste wieszcz z ciebie.

st...........ku

2012-01-10, 21:56
@up
Film ten znalazłem na yt i wrzuciłem bo mnie bawi. Nie obchodzi mnie czy masz takie samo poczucie humoru jak ja czy też wolisz głupiego kota z tekstem "co ja pacze". Nie zależy mi też aby filmik ten był wielkim hitem czy wzbudzał kontrowersje, bo nie ja go zmontowałem. Co do mojego komentarzu "jak chcesz to..." znoszę krytykę, ale wk***iają mnie ludzie którzy piszą to samo tylko po to aby nie wprowadzić nic konkretnego w temat. Co do mojego wykształcenia to narazie przejmuję się maturą którą mam w maju, a "melioracją" zajmę się zapewne w wakacje.

Blade ziele

2012-01-10, 21:56
@ steku gwarantuję ci szczylu że ssałbyś aż miło. poza tym typ młocie co do tematu kopania rowów. heh każdy kto krytykuje studentów rowy kopie? ch*ja wiesz a glupio piszesz bo nie każdy kto nie studiuje napie**ala fizycznie. więc wypie**alaj szmatko

st...........ku

2012-01-10, 22:04
Blade ziele napisał/a:

@ steku gwarantuję ci szczylu że ssałbyś aż miło. poza tym typ młocie co do tematu kopania rowów. heh każdy kto krytykuje studentów rowy kopie? ch*ja wiesz a glupio piszesz bo nie każdy kto nie studiuje napie**ala fizycznie. więc wypie**alaj szmatko


Jak czytasz coś to czytaj dokładniej, ja tylko odpowiedziałem na post co do kopania rowów debilu. A szmatkę masz koło biurka żeby klawiatury nie upieprzyć ejakulatem.

RHminus

2012-01-10, 22:17
Kota nie lubię, ogólnie to gardzę kwejkami i innym tego typu syfem, sadistic jest jedyną przystanią z najmniejszym stężeniem ch*jowości. Przez 5 lat nauczyłem się co to prawdziwe studenckie życie i jak bardzo marne są te wszystkie "dzieciaki" jarające się samym faktem iż studiują.
Zresztą, studenci "za czasów mojej świetności" byli troszkę inni (ale to nie czas i miejsce na wspominki).

st...........ku

2012-01-10, 22:34
@up
Ty dopiero skończyłeś studia (o ile masz 25 lat)
Co do zachowania to każdy się zachowuje podobnie i jak byłeś pierwszakiem to zapewne też się jarałeś życiem studenta, ale może już zapomniałeś jak to jest ;)

mitotitohaha

2012-01-11, 13:06
wypie**alać z tymi pedalskimi filmikami o studencikach na pedalskie stronki w stylu kwejk czy jak tam zwiecie te k***a pedalskie stronki. A śmieszy ten filmik chyba tylko tych co nie znają angielskiego i mają downa jak twoja stara xD odpisuj jak chcesz i tak nie przeczytam LOL

Elver

2012-01-11, 17:40
Ci którzy pójdą na studia zauważą dlaczego coś takiego bawi. ;p Dużo osób pracuje fizycznie i właśnie dlatego jest ograniczonych w dużej mierze do tego a nie innego zawodu. Wiem co to praca, bo sam pracuję w jednej z sieciówek AmRestu i studiuje w tzw międzyczasie. Więc teksty typu wypie**alać z filmikami i jakieś wyzywanki powinny zostać nagrodzone warnami(jeden już dostał). Chcecie sobie tak bardzo pobluzgać,proszę bardzo,ale myślę, że to nie miejsce na to :) Pozdro dla wrzucającego, browar poszedł :)