18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Orban u Kaczyńskiego

te...........ny • 2016-01-08, 16:11
W proroczej księdze wielkiego mędrca jest napisane:
"Dnia 6 stycznia król Węgier Wiktor Orban przybył wraz ze swoim orszakiem by pokłonić się przyszłemu królowi wszechświata:małemu Jarosławowi." :samoboj:

DEUS VULT!

robert357

2016-01-09, 14:11
Nameless, no ale sam przyznasz, że lepiej wybrać mniejsze zło. Na coś więcej trzeba ruszyć tyłek, a nasze społeczeństwo się rozleniwiło i obecnie wolą tylko ględzić. By cokolwiek się zmieniło trzeba nowych władców, a na to się nie zapowiada bo lepiej głosować raz na PO, raz na PIS...

madufo

2016-01-09, 14:24
Nameless jesteś idiotą. Sorry musiałem to napisać, bo większego debila dawno nie widziałem. WIG20 leci przez giełdę w Chinach, która może lada moment pie**olnac. Za dużo tvnu kolego i jadu ze to wina pisu. Wk***ia mnie to, że ktoś pisze pie**ol i nawet tego nie sprawdzi. Głosy na Swetru jak oddał ?

Radbug

2016-01-09, 14:25
mitrus80 napisał/a:


Nie myślałem że dożyję czasów w których młodzież będzie pisać hymny pochwalne na cześć PiS-u.



Ja też nie. Na szczęście doczekałem...

St...........on

2016-01-09, 14:32
@autor Gimbusie

Ale naszych Bratanków, którzy nas nigdy nie zdradzili to ty szanuj!

Generall14

2016-01-09, 14:35
Nameless napisał/a:

Od 3 miesięcy WIG20 leci na łeb na szyję, naprawdę nie jest dobrze...



Gdybyś nie był takim ignorantem i nie powtarzał głupich frazesów tylko sprawdził jak jest w rzeczywistości, to byś wiedział że indeks zaczął lecieć w dół już dużo wcześniej, a nie "odkąd PiS przejął władzę". Tutaj.

Halibut

2016-01-09, 14:40
Nameless napisał/a:

@liders
O ile za 4 lata odbędą się kolejne wybory... No bo co zrobisz jak Jarek wybory odwoła "zgodnie z wolą większości narodu"? Już nie jeden raz zdążyli pokazać, że mają w dupie polskie prawo, a Polacy mogą im skoczyć, bo oni mają władzę...

A tak w ogóle to wszyscy pie**olicie, że lepszy orban niż ciapak, albo facet w sukience niż ciapak itd., ale chyba nie zdajecie sobie sprawy, że to nadal wybór mniejszego zła i nadal efekt ch*jowy. Jak ktoś uważa, że jeśli PiS się nie sprawdzi, to za 4 lata posypie głowę popiołem i zagłosuje na kogoś innego, to niech się zastanowi nad tym jaka Polska może być po 4 latach, jaki ustrój może w niej panować i ile będzie do naprawiania. Póki co po kilku miesiącach prognozy (nawet ekonomiczne) nie są dobre, a wręcz są zatrważające. Od 3 miesięcy WIG20 leci na łeb na szyję, naprawdę nie jest dobrze...



Kocham jak debil wypowiada się na tematy na których się nie zna... WIG20 leci na łeb na szyję :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zrozum debilu, że PiS jest ch*jową partią ma ch*jowy program itd.
Nie zmienia to faktu, że rządy PO były najgorszym okresem w historii Polski, gorsza była chyba tylko wojna. Takiego spustoszenia nie zrobił w tym kraju nikt. Gospodarczo stoimy w miejscu od 2008 roku. Rosną obciążenia fiskalne, ludzie sp***alają za granice a j***ne kliki rządzących chcą więcej i więcej. W TV panowała propaganda gorsza niż za Goebbelsa. PO odpie**oliło taki burdel, że nawet ten j***ny w dupę głupi lud zaczął to dostrzegać i chciał zmian. Dlatego klika wprowadziła Petru. Kolesia znikąd, którego nikt nie znał a, który nagle w sondażach zaczął dostawać po 20% :lol: :lol:

Masz gościu wypie**olony kompletnie mózg. Nie znasz się k***a na niczym, nie umiesz myśleć samodzielnie ale śmiesz k***a pie**olić swoje głupoty. To jest właśnie demokracja, rządy grup, które potrafią zaczarować debili jak ty. Ciebie idioto kupiło PO i ich chwalisz mimo, że nie masz ABSOLUTNIE ŻADNYCH argumentów. Tak samo teraz władzę ma PiS i ono będzie siać propagandę dzięki czemu niedługo staniesz się PiSowcem koniu j***ny.

A teraz do sedna. Czy za PiS będzie dobrze? Będzie ch*jowo. Ale za to 100 razy lepiej niż za PO.

ri...........22

2016-01-09, 14:41
AaronSzechter napisał/a:


Orban: Nigdy nie poprzemy sankcji przeciwko Polsce
tyle w temacie



I polska również nie poprze sankcji przeciw Węgrom. Jedyni nasi zaufani przyjaciele w Europie, którzy już udowodnili kilkakrotnie, że nas nie zdradzili.

Radbug

2016-01-09, 14:50
Mnie zastanawia skąd na Sadisticu wzięło się 20 debili którzy przepchnęli coś takiego na główną? Pomijając poglądy polityczne (każde) przecież taki temat to niebywałe gówno? O czym to w ogóle jest? Miał być żart ze wzrostu Jarka? Kpina z religii? Śmieszkowanie z polskiej polityki zagranicznej? Chyba nie wyszło...

Nameless

2016-01-09, 15:16
@Generall14
Właśnie tam sprawdziłem i z tego co widzę, to od 3 miesięcy jedziemy po równi pochyłej...

@Halibut
Prezentujesz idealny przykład języka PiS ;) Argumenty (a raczej ich brak) podparte licznymi obelgami i pretensjami.

1) "Ciebie idioto kupiło PO i ich chwalisz mimo, że nie masz ABSOLUTNIE ŻADNYCH argumentów" - NIGDZIE nie chwalę PO matole, coś sobie uroiłeś. Ja nie mam argumentów? Ok. A przepraszam bardzo, jakie Ty masz argumenty pajacu? Bo w gruncie rzeczy to żadnego konkretu poza paroma urojeniami nie przedstawiłeś ;)
2) Gospodarczo stoimy w miejscu? Chyba mówimy o innych krajach :D Ew. ktoś Ci grubo płaci za te marne wypociny.
3) "W TV panowała propaganda gorsza niż za Goebbelsa" - standardowy i nieodłączny argument PiSiorów i Kukizowców... To może pochwal się z jakich źródeł informacji sam korzystasz. Czekam.

PS Zresztą dopie**oliliście się do tego WIG20 jak poj***ni, a tak naprawdę nie o tym był mój post. Był o tym, że Kaczyński dąży do wprowadzenia państwa totalitarnego, że w ciągu 4 lat może totalnie rozj***ć nam kraj i jeszcze bardziej zatrzymać rozwój gospodarczy. Na pewno nic dobrego z tego nie wyniknie.
A zwykłym obywatelom już się zaczął dobierać do dupy. Obcięcie finansowania barów mlecznych, wprowadzanie inwigilacji i podsłuchu obywateli, itd. Dopiero się rozkręca. A może to też nie są fakty, tylko manipulacja mediów? :roll:

drukarka666

2016-01-09, 15:45
@AaronSzechter

Michnik, przecież wszyscy o poglądach na prawo twierdzą, że ch*ju kłamiesz. Więc wsadź se w dupę te koszerne piwa, które ci Mossad i lemingi stawiają.

Generall14

2016-01-09, 15:48
Nameless napisał/a:


Właśnie tam sprawdziłem i z tego co widzę, to od 3 miesięcy jedziemy po równi pochyłej...



To przełącz sobie geniuszu na skalę roczną i sprawdź kiedy ten spadek się zaczął...

Nameless napisał/a:


(...) Był o tym, że Kaczyński dąży do wprowadzenia państwa totalitarnego, (...)



No oczywiście, 2015 jak 1933, Jarek jak Adolf, kaczyzm jak nazizm...

Cryo

2016-01-09, 15:49
riku11221122 napisał/a:

I polska również nie poprze sankcji przeciw Węgrom. Jedyni nasi zaufani przyjaciele w Europie, którzy już udowodnili kilkakrotnie, że nas nie zdradzili.


No chyba, że do władzy wróci PO, które nie tak dawno zdążyło nawet ich wydymać.

Aueternum

2016-01-09, 16:05
@Jack Daniel's
od kiedy wykształcenie jest wyznacznikiem inteligencji? to jest jedynie wyznacznik wytrzymałości i tego jak bardzo ktoś lubi marnować czas
nie pozdrawiam

madufo

2016-01-09, 16:29
Nameless brak argumentów i ciebie przeraża. TVN24 leci 24h u ciebie. Skąd możesz wiedziec co będzie po 4 latach ? Co robią źle ? Obejrzyj sobie Maxa i zobacz co zrobiło PO wybrało władze telewizji i trybunał swoimi ludźmi i nawet media nie zaszczekaly, a jak pis to robi to już media mają temat od 3 miechów. Trybunał - ludzie PO starego złodziejskiego systemu. Opodatkowanie banków i molochow - bardzo dobrze. W Polsce jeden jest Polski Bank i jest to PKO BP reszta wysyła miliardy do Niemiec Francji i innego lewactwa. Duże sklepy - jeżeli myślisz ze Polsko brzmiące Biedronka są Polskie i wspierają Polska Gospodarkę to jesteś zacofany. Tyle w temacie - ciśniesz kukiza i PiS to za kim jesteś ? Swetru po albo Lewica wiec po co ta dyskusja i wypieranie się swoich...

Halibut

2016-01-09, 17:06
Nameless napisał/a:

@Generall14
Właśnie tam sprawdziłem i z tego co widzę, to od 3 miesięcy jedziemy po równi pochyłej...



Koleś przestań się ośmieszać k***a z tą giełdą bo nic ci nie wychodzi. Co ma k***a giełda do stanu gospodarki? :lol: To czy giełda rośnie zależy od wielu czynników ale najmniej od stanu gospodarki. Przykład - porównaj sobie wskaźniki P/E, P/C, PSR i DY spółek rosyjskch i amerykańskich. Wyjdzie ci, że giełda rosyjska jest tania czyli potencjał do wzrostów jest a giełda amerykańska jest rozdmuchana do granic możliwości i tylko czekać na panikę. Po prostu kapitał światowy zdecydował się walczyć z niewygodną Rosją wycofując z jej rynków swoje aktywa chcąc spowodować panikę na tamtejszym rynku. Czyli według k***a ciebie j***ny piekarz Borys mieszkający sobie w jakimś j***nym Batajsku przez całą tą aferę zaczął robić chleb gorszej jakości? Nie. Tak dla ciekawości.
http://www.inwestinfo.pl/notowania-na-swiecie/gieldy-swiatowe-online/
Zobacz jaka giełda w rok wzrosła najwięcej. Oj czyżby to byli ci źli totalitaryści od Orbana? k***a jak to możliwe!??!?!

Nameless napisał/a:


@Halibut
Prezentujesz idealny przykład języka PiS ;) Argumenty (a raczej ich brak) podparte licznymi obelgami i pretensjami.



Jakich k***a argumentów mam używać na to, że według ciebie teraz nastała era totalitaryzmu? Skoro ktoś twierdzi, że jest wysłannikiem anunnaki i, że jego bogowie pozabijają wszystkich ludzi to mam z nim polemizować? :lol:

Nameless napisał/a:


2) Gospodarczo stoimy w miejscu? Chyba mówimy o innych krajach :D Ew. ktoś Ci grubo płaci za te marne wypociny.



Proszę, tatuś czy mamusia w PO? Hmm. Sprawdźmy.
http://data.worldbank.org/indicator/NY.GDP.PCAP.CD/countries/PL?display=graph
Polska w 2008 - 13906$ a w 2014 - 14342$. Taaak, 3%. Rozwój w ch*j. Podpowiem ci tylko, że lepiej wypadły przez te lata nawet Niemcy...
a już nie mówię o np. Korei Południowej http://data.worldbank.org/indicator/NY.GDP.PCAP.CD/countries/KR?display=graph (któa notabene startowała w latach 90 z podobnego poziomu co Polska). Co żeście k***y narobili? Korea mogła a przez takie j***ne, pie**olone polactwo jak ty nie można...

Nameless napisał/a:


3) "W TV panowała propaganda gorsza niż za Goebbelsa" - standardowy i nieodłączny argument PiSiorów i Kukizowców... To może pochwal się z jakich źródeł informacji sam korzystasz. Czekam.



Z wielu, tylko, że jak mi Lis powie, że zabierają mi demokrację to ja się z niego śmieję. Tobie i reszcie ciemnej masy otwiera się scyzoryk w kieszeni.

Nameless napisał/a:

Kaczyński dąży do wprowadzenia państwa totalitarnego, że w ciągu 4 lat może totalnie rozj***ć nam kraj i jeszcze bardziej zatrzymać rozwój gospodarczy. Na pewno nic dobrego z tego nie wyniknie.

:lol: