18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

opuszczony szpital neurologiczny z oddziałem psychiatrycznym

~Griszon • 2012-07-07, 11:23
"Na początku kwietnia wybrałem się do Opuszczonego szpitala neurologicznego z oddziałem psychiatrycznym w Gdańsku. Dzień wcześniej zrobiło się głośno o tym miejscu przez innego fotografa który nahałasował, wtedy zleciały się media i afera w związku z dokumentacją pacjentów itd itp. Miejsce zostało zamknięte. Jedno okno w piwnicy natomiast, nie zostało dokładnie zabite. Mimo że gwoździe miały 15cm, udało się dostać do środka. Podczas gdy byłem na strychu, ochrona zauważyła wyłamane okno i postanowiła je z powrotem zabić gwoździami. Całe szczęście udało się wyjść."

Predator666

2012-07-07, 18:38


Czy tylko ja pacze co pacze :O ?

Krozpel

2012-07-07, 19:12
Pomysł na wycieczkę zajebisty. Tylko na ch*j te zdjęcia czarno-białe i takie ciemne? Jeszcze żeby ta pedalska muzyczka nie psuła klimatu.

brixu

2012-07-07, 19:32
Zdjęcia są ciemne, bo było ciemno jak w dupie, a nie mam zewnętrznej lampy niestety.

Foty są jakie są, szczerze wole takie niż hdr i fish-eye.

Miła niespodzianka że ktoś sam z siebie wrzucił :P

tutaj macie foty http://www.brixuphotography.blogspot.com/2012/04/opuszczony-szpital-psychiatryczny-w.html

Co do wszystkich komentarzy w stylu "ale ch*jowe foty" spakujcie aparat, jedźcie, wyjebcie okno na prywatnym terenie i zróbcie lepsze zdjęcia ;)

AngryCow

2012-07-07, 19:36
Predator666 napisał/a:


Czy tylko ja pacze co pacze :O ?



Tak, bo normalni ludzie patrzą, a w tym konkretnym przypadku- widzą. :wytrysk:

chmielu666

2012-07-07, 19:54
Czy wy się k***a nauczycie robić zdjęcia trzymając telefon w pozycji horyzontalnej ? Żeby takie paski nie wychodziły.

Erysq

2012-07-07, 20:49
Jak w tamtym budynku są czujniki ruchu to jak Ty tam śmigałeś ? : D

@Edit To w Oliwie są w przychodni. Sorka xd

Hempsmoker

2012-07-07, 22:17
Konkretny klimat musi być! Leci piwo.

makabrax

2012-07-07, 22:51
losvitos napisał/a:

Jak znajde czas to zrobie swoją relację z Opuszczone Szpitala Psychiatrycznego w Owińskach pod Poznaniem. O ile nie było.


Kiedyś zostałem zj***ny przez pewne osoby że miejscowość nazywa się Owińska i się tego w żaden sposób nie odmienia, a każda próba to błąd językowy...
a swoją drogą to na chwilę obecną nie ma tam już nic, gołe ściany i sterty cegieł... to już więcej jest w Oleśnie (chociaż z tego co słyszałem zaczeli już przebudowę), jak chcesz jeszcze coś klimatycznego to polecam ACM w Zabrzu (ale masz dużą szanse na zgarnięcie przez ochronę - chyba że wleziesz w nocy lub w deszczu bo im się wtedy nie chce wyłazić ze swoich bud ;) )
fajny jest jeszcze szpital w Chrzanowie, jak byłem to ostał się jeszcze jeden stół operacyjny i stoły do sekcji :]

Cytat:

Foty są jakie są, szczerze wole takie niż hdr i fish-eye.


za to dostajesz piwo, osobiście wk***ia mnie jak cała "sesja" jest j***na fish-eyem lub hdr, można wrzucić parę takich dla oddania wielkości bądź klimatu ale nie kuźwa wszystkie...

a co do lampy, osobiście też nie posiadam zewnętrznej więc chodzę ze statywem :]

elda1987

2012-07-07, 23:33
a jak dla mnie foty spoko, podziwiam za odwagę, ja jako delikatna duszyczka nie wlazłabym tam za nic. Co do muzyki - fakt, gej rock. Nie było nic co by bardziej pasowało do takiej wyprawy?

brixu

2012-07-08, 11:46
Na samym początku dałem ścieżke dzwiękową z "wzgórza mają oczy" to znajomi mówila że nudddaaaa :P To co teraz jest jest podłożone z youtube'owych darmowych nutek.

Co do noszenia ze sobą statywu, wiadomo że wyszły by o wiele lepsze, ale szliśmy tam się przejść, zdjęcia to był tylko dodatek.

Niektórym zdjęcia się podobają, innym nie. Nigdy nie da się ludziom dogodzić w 100 procentach, tak czy siak jest mi bardzo miło że filmik krąży po necie i to sam z siebie.

Tutaj możecie go znaleźć na YT : /watch?v=5-FKv5TK-R0

angelofdarknes

2012-07-08, 13:06
Ciekawe, że zawsze opuszczone szpitale psychiatryczne cieszą sie popularnością. Jak by ktoś napisał, "opuszczony szpital w którym leczono zapalenie skarpetek" to już jest nudny ale k***a psychiatryk... to miażdży jaja.

lisza22

2012-07-08, 13:16
Byłem w lepszym szpitalu psychiatrycznym ;p ten to poniemiecki jakiś

brixu

2012-07-08, 15:36
lisza22 napisał/a:

Byłem w lepszym szpitalu psychiatrycznym ;p ten to poniemiecki jakiś



A zrobiłeś zdjęcia? czy byłeś na leczeniu? ;)

Gerwazy Waligóra

2012-07-08, 16:53
Mam rade, zamiast kolejnych celow zacznij robic lepsze zdjecia w miejscach gdzie jest ciemno jak w dupie. Statyw albo mocna lampa blyskowa. Bo tak to sam masz lepsze wrazenia niz ja jako ogladajacy wielka ciemnosc.

brixu

2012-07-08, 18:25
Gerwazy Waligóra napisał/a:

Mam rade, zamiast kolejnych celow zacznij robic lepsze zdjecia w miejscach gdzie jest ciemno jak w dupie. Statyw albo mocna lampa blyskowa. Bo tak to sam masz lepsze wrazenia niz ja jako ogladajacy wielka ciemnosc.



Tłumaczyłem, że nie wybierałem się tam tylko i wyłącznie w celu zdjęć. Na dniach kupuję fisha, więc ruszę na następne cele zabierajac statyw. Tam biegała ochrona w kółko nie było czasu robić super idealnych zdjęć. Są jakie są nic na to nie poradzę.