18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Opuszczone zabytkowe lokomotywy "Pociąg z forsą?!"

addic7ed • 2013-11-18, 18:56
Kolejna odnaleziona przeze mnie myślę fajna miejscówka.
Tym razem natrafiłem na 3 opuszczone lokomotywy i kilka wagonów na torach dosłownie donikąd :) Bardzo klimatyczne znalezisko, szczególnie podobała mi się ta cała pokryta rdzą, na której naniesiony był nasz polski orzełek pokryty łuszczącą się już farbą..
Wrzucam na początek kilka kadrów.

Więcej zdjęć z miejsc zapomnianych, opuszczonych i nie tylko (dworki, pałace, szpitale, kościoły, fabryki) znajdziecie na mojej stronie:

https://www.facebook.com/Addic7edBros?ref=hl












Zarammoth

2013-11-18, 22:41
Heh, ostatnio pogadałem trochę o rybce i aż się zdziwiłem, że teraz oszczędzałeś ten obiektyw. W sumie tutaj to naprawdę było by trochę nie na miejscu. Choć przód lokomotywy, ujęcia od dołu (torów) czy wnętrze się nadaje.

addic7ed

2013-11-18, 23:10
Zarammoth napisał/a:

Heh, ostatnio pogadałem trochę o rybce i aż się zdziwiłem, że teraz oszczędzałeś ten obiektyw. W sumie tutaj to naprawdę było by trochę nie na miejscu. Choć przód lokomotywy, ujęcia od dołu (torów) czy wnętrze się nadaje.



No dostaniesz rybę ponieważ chcę Wam pokazać całość rudej itp. Tak samo kabiny :) ale nie robiłem wszystkiego bo chciałem pokazać, że nie tylko rybą robię :p

Ruda z colą :)








Zarammoth

2013-11-18, 23:16
No coś pięknego. No, tu się gała szczupaka przydała :)

addic7ed

2013-11-18, 23:25
Zarammoth napisał/a:

No coś pięknego. No, tu się gała szczupaka przydała :)



Postaram się ją rozsądnie dozować ale mogę to robić tylko wtedy w zasadzie kiedy czas nie goni i mam spokój. Jeśli miejsce jest przypałowe niestety nie mam takiego luksusu a o obiektywy trzeba dbać szczególnie jeśli się na nie samemu zarabiało :)

Kirk666

2013-11-19, 00:43
a ja się jarałem że byłem raz w opuszczonym szpitalu :D , no to chłopie pozamiatałeś :D

cl...........er

2013-11-19, 20:23
Everizon napisał/a:

Macie coś ode mnie odrestaurowany Parowóz O149-1:

ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek

to mała próbka jest. Mam kilkadziesiąt zdjęć szczegółowych w wysokiej rozdzielczości. Planowałem odtworzyć ją na modelu 3D dla LightWave3D ale jak to zwykle bywa nie mam na to czasu...



O proszę, ta lokomotywa stoi w Krzyżu (na dworcu) :D

A reszta lokomotyw z tematu stoi na bocznicy koło Wolsztyna:
bocznica

Techron

2013-11-19, 20:32
Te kolosy kiedyś stanowiły o potędze transportowej, a teraz powoli umierają w zapomnieniu. Smutne...... :(

addic7ed

2013-11-19, 20:41
Kiedyś były wizytówką, dziś umierają w ciszy...