18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Oppa Van Damme Style

li53cz3k • 2013-01-09, 23:30
Jak tylko zobaczylem to zdjecie, pomyslalem, ze sadolom powinno sie spodobac :mrgreen:

To juz chyba koniec kariery PSY*



*(patrz: spadajacy but)

Solho

2013-01-10, 00:28
Jak tylko jeden but to jeszcze ma co najmniej kilka dni życia ,jak znam kitajców napłodzi armie takich jak on i tyle z tego będzie.

HotSzot

2013-01-10, 00:34
Powaznie was to nie nudzi juz? Ile mozna.

cinoslav

2013-01-10, 01:04
Śmiejecie się i pie**olicie, ale za samo 8 mln dolarów z współpracy na youtube dalibyście sobie na klatę nasrać przed kamerą. Wiem, że ten cały PSY to tylko kawał skośnookiego ścierwa, a fakt nazywania go raperem przyprawia mnie o ból dupy- ale w sumie on swoje zarobił i ma wyj***ne w nas podczas gdy my toczymy internetową wojnę na jego temat.

JebakLeśny

2013-01-10, 02:13
@up Masz rację! Sram na jego "twórczość" i rzygać mi się chce jak po raz 100 słyszę to gówno, ale z drugiej strony podziwiam tego kitajca za to, że sprzedał chłam takiej ilości osób :P

Ad...........ct

2013-01-10, 06:34
@up

Nie podlizuj się

clinton

2013-01-10, 09:15
było i to chyba jeszcze w tym tygodniu... :pp

Zaebauem

2013-01-10, 09:52
Tak tak koniec. zrobią jeszcze jedną syf "nutę" i będzie hit na skale wszechswiata

LUKUNKU

2013-01-10, 10:59
ale swoją drogą jestem ciekaw czy jakby jeden z drugim naszych pseudo raperów nagrali piosenke wyśmiewającą warszawke to coś by z tego było

91Benio91

2013-01-10, 12:01
Już dawno gangman style zapomniałem.
Ale musiałeś przypomnieć:/

Jesse.Pinkman

2013-01-10, 12:10
li53cz3k napisał/a:

To juz chyba koniec kariery PSY



Ja to się zastanawiam często, jak coś tak zj***nego i pok***ionego bardziej niż niejedna sadolowa łepetyna tutaj mogło mieć w ogóle jakiś początek kariery. Nawet bardzo rzadkie dysmózgowie Joli Rutowicz to jest lepszy materiał na karierę niż to gówno.

MtKrybnik13

2013-01-10, 12:29
dnb1989 napisał/a:



Ja to się zastanawiam często, jak coś tak zj***nego i pok***ionego bardziej niż niejedna sadolowa łepetyna tutaj mogło mieć w ogóle jakiś początek kariery. Nawet bardzo rzadkie dysmózgowie Joli Rutowicz to jest lepszy materiał na karierę niż to gówno.


Sprawdziłeś o czym jest ten kawałek? Wiesz co PSY robi i na czym wypłynął? Najpierw poczytaj potem krytykuj. Koleś w Korei jest trochę jak dla nas Majewski tylko 100x lepszy dlatego porównanie do Joli Rutowicz jest totalnie nie na miejscu. a że 1/7 populacji jara się tym utworem od strony muzycznej to inna bajka.

cu...........ow

2013-01-10, 13:30
on jest bogiem muzyki , nikt go nie pokona, nawet Michael Jackson, Elvis, Madonna, Bieber, Slayer razem wzięci się chowają. występował na największych galach muzycznych, talent show a wy tylko możecie mu zazdrościć talentu, bo nikt inny nie wymyśli lepszego tekstu, teledysku i tańca w jednym. kiedyś była popularna Lambada, potem Macarena, a teraz Gangman Style jest królem parkietu

Jesse.Pinkman

2013-01-10, 13:39
MtKrybnik13 napisał/a:


Sprawdziłeś o czym jest ten kawałek? Wiesz co PSY robi i na czym wypłynął? Najpierw poczytaj potem krytykuj. Koleś w Korei jest trochę jak dla nas Majewski tylko 100x lepszy dlatego porównanie do Joli Rutowicz jest totalnie nie na miejscu. a że 1/7 populacji jara się tym utworem od strony muzycznej to inna bajka.



Stary puść sobie RHCP lub ACDC (mimo że słucham rapu, dla nich zawsze szacun). Oni zrobili karierę, oni są warci 1 miliarda odsłon, zainteresowania ze strony 1/7 populacji, a nie jakieś gówno stajl.

Czytałem, że kawałek nawiązuje do dzielnicy Gangnam w Seulu, która jest dla skośnych jak Beverly Hills dla amerykańców. Samo określenie ,,Gangnam Style" oznacza życie w luksusie. Zatem tematyką się jarasz kolego tak? A może stroną muzyczną?

T0B1

2013-01-10, 14:07
Zabijcie tego j***nego grubasa bo nie wytrzymam, jak zobaczę jeszcze coś nawiązującego do tego syfu -.-