18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Oppa Van Damme Style

li53cz3k • 2013-01-09, 23:30
Jak tylko zobaczylem to zdjecie, pomyslalem, ze sadolom powinno sie spodobac :mrgreen:

To juz chyba koniec kariery PSY*



*(patrz: spadajacy but)

P(r)OLAND

2013-01-10, 16:16
PSY schodza na psy.

DrGreen

2013-01-10, 16:30
pie**olicie. Każdy już rzyga Gangnam Style, ale PSY zostawcie w spokoju. Koleś był znany i robił swoje już dawno, dawno temu (tyle, że u siebie w Korei). Nie jego wina, że jakiś tępy kawałek stał się popularny wśród głupszej części świata, a niestety to jest ta największa część.

MtKrybnik13

2013-01-10, 16:33
dnb1989 napisał/a:



Stary puść sobie RHCP lub ACDC (mimo że słucham rapu, dla nich zawsze szacun). Oni zrobili karierę, oni są warci 1 miliarda odsłon, zainteresowania ze strony 1/7 populacji, a nie jakieś gówno stajl.

Czytałem, że kawałek nawiązuje do dzielnicy Gangnam w Seulu, która jest dla skośnych jak Beverly Hills dla amerykańców. Samo określenie ,,Gangnam Style" oznacza życie w luksusie. Zatem tematyką się jarasz kolego tak? A może stroną muzyczną?


Po pierwsze to lekcja czytania ze zrozumieniem i takie pojęcia jak ironia, sarkazm, cynizm etc. do przyswojenia. To że napisałem iż 1/7 populacji jara się tym od strony muzycznej nie znaczy że uważam to za wyznacznik dobrego utworu.
Gangnam słynie też z potężniej ilości klinik chirurgi plastycznej. Utwór jest tak na prawdę lekką szyderą w wykonaniu PSY. Nie mówię tu o jakimś uwielbieniu do gościa ale po prostu gdybym miał okazję go spotkać to przybiłbym mu high5 za spory dystans do siebie i poczucie humoru. Kawałek mnie generalnie drażni ale potrafię go zrozumieć.
Co do zaproponowanych przez Ciebie kapel, to może lepiej nie ucz ojca dzieci robić bo myślę że mógłbym Ci dawać wykłady o gatunkach muzyki rockowej. Z resztą RHCP bez Frusciante to już nie to samo.

Jesse.Pinkman

2013-01-10, 17:14
MtKrybnik13 napisał/a:

Z resztą RHCP bez Frusciante to już nie to samo.



Z bólem ale przyznaję rację. Chorzów był chyba jednym z ostatnich rozpie**alających koncertów z nim w składzie niestety.

Co do przybicia piony temu zj***nemu skośnemu - chyba Cię jeszcze bardziej pok***iło :D Gość stworzył gówno, które drażni bardziej niż sam Bieber i ty mu chcesz pione przybijać? Pionę możesz przybić muzykom, a nie pseudoraperowi, którego szczyt twórczości to zj***ne ,,Oppa Gangnam Style". Jeśli to nazywasz muzyką, to k***a Freddie Mercury, Michael Jackson i Kurt Cobain właśnie się przewracają w grobach. Piona ziom!

h7kchryst

2013-01-10, 17:32
NO. I takie się chwali buciki