18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Opinia na temat Right Guard

Pawlik88 • 2014-07-09, 13:48
Typowy okaz inteligencji przeciętnego Amerykanina... ;]

Darex

2014-07-09, 14:16
Pawlik88 napisał/a:

Typowy okaz inteligencji przeciętnego Amerykanina... ;]



Typowy okaz inteligencji przeciętnego Amerykanina doskonale prezentuje Pawlik88 wierząc w ten filmik :)

lolsnic

2014-07-09, 14:38
Taaa na pewnoo, taka sama prawda jak uczciwość naszego rządu ...

Pawlik88

2014-07-09, 14:40
Ale z Ciebie niedowiarek Darex. Miałem już do czynienia z takimi ludźmi i wiem, że to jest tylko jeden spośród wielu przykładów głupoty ludności tego narodu. Jest to tylko jak powiedziałem "przykład" i nie koniecznie musi on być prawdziwy, żeby pokazać jaką głupotę reprezentują niektórzy ludzie z tego kraju.

cys23

2014-07-09, 14:51
No, miałem okazję pracować przez jakiś czas w USA. Kraj fajny do zwiedzania, ale ludzie to pały. Jak np. kiedyś podczas rozmowy wynikło, że mieszkałem w anglii i oni do mnie, czy umiem mówić po angielsku...
Albo keidyś ktoś robił obliczenia typu 35 minus 27, to ja mówię że 8, a typ że musi to spokojnie obliczyć i żebym mu nie przeszkadzał. Albo w pralni na pralce naklejka z dzieckiem w będnie pralki i czerwony X, że niby nie można prać dzieci...to takie przykłady na szybko, a mnóstwo takich geniuszy tam.

Miałem też sytuację, gdzie idę późnym wieczorem ulicą, szamie takie ciasteczka z czekoladą na pakmana i nagle słyszę 3 niggersów drzących japę coś za mną że coś tam coś tam cookies i puścili się za mną. Dałem długą, ciastka rzuciłem na ziemię, skitrałem się w hotelu i potem widzę jak idą małpy z moimi ciasteczkami zadowoleni i je wpie**alają...

Torwald

2014-07-09, 14:56
Oni się k***a nigdy nie nauczą obsługiwać tych swoich ajfonów...

Darex

2014-07-09, 15:12
Pawlik88 napisał/a:

Ale z Ciebie niedowiarek Darex. Miałem już do czynienia z takimi ludźmi i wiem, że to jest tylko jeden spośród wielu przykładów głupoty ludności tego narodu. Jest to tylko jak powiedziałem "przykład" i nie koniecznie musi on być prawdziwy, żeby pokazać jaką głupotę reprezentują niektórzy ludzie z tego kraju.



I myslisz ze koleżka z filmu nie czuł, że ma dalej sucha pache ?

Że nie czuł żadnego zapachu ?

Że ta zatyczka plastikowa ma taki garbik żeby można ja było złapać i bolałoby jakby tak sobie przejechał po paszce ?

Może ja po prostu obracam się w złych kręgach, bo nie znam nikogo kto by uwierzył w prawdziwośc tego filmiku a w stanach bywam kilka razy do roku

ulifont

2014-07-09, 15:18
Darex
Ja kilka razy w ciągu dnia, zwłaszcza jak megahit zapuszczą na Polsacie.

Darex

2014-07-09, 15:22
ulifont napisał/a:

Darex
Ja kilka razy w ciągu dnia, zwłaszcza jak megahit zapuszczą na Polsacie.



Wpisz sobie na facebookiu Scott Romine, to zobaczysz koleżke z tego filmiku, kolo jest komikiem i zamieszcza takie bzdury, ale spoko, jestem niedowiarkiem


Nie, nie mam polskiej telewizji, żadnej w sumie nie ogladam.

Może to dlatego nie łykam wszystkiego jak pelikan jak cos uslysze albo zobacze tylko musze sam sprawdzic.

Pawlik88

2014-07-09, 16:24
Zamiast bawić się w detektywa Ameryka weź sie lepiej za czytanie ze zrozumieniem. Napisałem, że "jest to tylko jak powiedziałem "przykład" i nie koniecznie musi on być prawdziwy, żeby pokazać jaką głupotę reprezentują niektórzy ludzie z tego kraju". Niektórzy poprostu podzielili się swoim doświadczeniem i wyrazili opinie na ich temat bo takie było przesłanie tego filmiku.
Po drugie nie trzeba być w stanach żeby mieć z nimi do czynienia. Sprawdzać wiarygodności tego filmiku też nie muszę bo wiem z jakimi banalnymi rzeczami Ci ludzie sobie nie radzą i nie zdziwiłbym się jakby ten filmik był nagrany właśnie po to żeby się z nich pośmiać :) Zakładając, że to fake oczywiście.

hubi96

2014-07-09, 16:42
@up
za szufladkowanie piwa nie będzie

Darex

2014-07-09, 17:49
Pawlik88 napisał/a:

Zamiast bawić się w detektywa Ameryka weź sie lepiej za czytanie ze zrozumieniem. Napisałem, że "jest to tylko jak powiedziałem "przykład" i nie koniecznie musi on być prawdziwy, żeby pokazać jaką głupotę reprezentują niektórzy ludzie z tego kraju". Niektórzy poprostu podzielili się swoim doświadczeniem i wyrazili opinie na ich temat bo takie było przesłanie tego filmiku.
Po drugie nie trzeba być w stanach żeby mieć z nimi do czynienia. Sprawdzać wiarygodności tego filmiku też nie muszę bo wiem z jakimi banalnymi rzeczami Ci ludzie sobie nie radzą i nie zdziwiłbym się jakby ten filmik był nagrany właśnie po to żeby się z nich pośmiać :) Zakładając, że to fake oczywiście.



Masz racje, przepraszam, nastepnym razem jak ktos bedzie mnie chcial doczegos przekonać używając fałszywych przykładów po prostu mu uwierzę, bo przecież tak jest.

Nie warto też bawić się w detektywa i nic samemu sprawdzac, przeciez skoro ktos coś powiedział to tak musi być.

Powodzenia w usunięciu złodziei z sejmu z takim podejsciem

StereoTyp

2014-07-09, 22:27
Bo my Polacy, to k***a najmądrzejszy naród świata.
Głupi Amerykanin, ale wszystko co się pojawi to od nich małpujemy...

almost.done

2014-07-09, 22:49
Jebie fejkiem na kilometr. Wypie**alać na kwejka tam może ktoś w to uwierzy :)