18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Opinia na temat Right Guard

Pawlik88 • 2014-07-09, 13:48
Typowy okaz inteligencji przeciętnego Amerykanina... ;]

mobidick16

2014-07-09, 22:54
up@

Wydaje się nie być fejkiem. Chociaż jestem w stanie nie śmiać się podczas robienia kawałów tak tutaj rył bym ze śmiechu jak głupi.

Buuuuuka

2014-07-09, 23:12
Jak ponętnie smarował.

Samudaripen

2014-07-10, 20:21
cys23 napisał/a:

No, miałem okazję pracować przez jakiś czas w USA. Kraj fajny do zwiedzania, ale ludzie to pały. Jak np. kiedyś podczas rozmowy wynikło, że mieszkałem w anglii i oni do mnie, czy umiem mówić po angielsku...


Pewnie chodziło im o brytyjski akcent..
Cytat:

Albo w pralni na pralce naklejka z dzieckiem w będnie pralki i czerwony X, że niby nie można prać dzieci...to takie przykłady na szybko, a mnóstwo takich geniuszy tam.


W USA i nie tylko jest pełno takich ostrzeżeń, chodzi o to, żeby nikt ich nie oskarżył, bo jeśli na tej pralce nie byłoby takiej naklejki to przylazłaby taka mama madzi w dupiła dziecko do pralki, a później mówiła, że niebyło ostrzeżenia i ona chce odszkodowanie, albo spotkałem się też z informacją na przyczepie kampingowej, żeby zaciągnąć hamulec bo inaczej zjedzie w dół :D Może są mózgi, które by wrzuciły dziecko do pralki, albo nie zaciągnęły hamulca bo nie wiedziały, ale na ogół chodzi o odszkodowania ;)

Generalnie wszyscy mówią jacy to Amerykanie są tępi, może naprawdę są, może tylko tak pie**olisz, ale koniec końcem przeciętny Amerykanin żyje 17 razy lepiej niż przeciętny obywatel POlski więc dupa cicho, chcielibyście być tacy durni ;* ;)

Cytat:

Miałem też sytuację, gdzie idę późnym wieczorem ulicą, szamie takie ciasteczka z czekoladą na pakmana i nagle słyszę 3 niggersów drzących japę coś za mną że coś tam coś tam cookies i puścili się za mną. Dałem długą, ciastka rzuciłem na ziemię, skitrałem się w hotelu i potem widzę jak idą małpy z moimi ciasteczkami zadowoleni i je wpie**alają...


Bo to murzyny były ;)

Igorekpl

2014-07-10, 23:33
@Samudaripen co do tego że te ostrzeżenia powstają aby uchronić przedsiębiorcę od odpowiedzialności odszkodowawczej to racja ale nie prawdą jest że amerykanie robią te głupoty z wyrachowania, cała idea konsumeryzmu prawnego narodziła się właśnie w USA kiedy to tamtejsze sądy przyznawały w latach 60-70 gigantyczne odszkodowania DEBILOM a nie cwaniakom. Najgłośniejszy jest przykład laski która chciała wysuszyć kota w mikrofalówce i tym sposobem dorobiła się nie lada fortuny. Czym innym jest odpowiedzialność za produkt niebezpieczny a czym innym konieczność tłumaczenia podstawowych konsekwencji wadliwego użycia produktu. Normalny k***a człowiek powinien takie rzeczy wiedzieć bez konieczności zgłębiania instrukcji.