18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Opiekunki, matki... i bite dzieci.

Pedo_bear • 2012-11-27, 19:40
..znęcanie się matek i opiekunek nad dziećmi.:
akcja od1:05, ale polecam całość.


kilka innych w komentarzach.

pa...........ny

2012-11-27, 19:48
Mam nadzieję, że dzieci przeżyły :( , aż moje problemy zniknęły i ten problem okazał się mimo moich większy, nawet nie umiem sobie wyobrazić jak można być takim człowiekiem, a ona nim jest.

Pedo_bear

2012-11-27, 19:52
Spętane dzieci. Zdjęcia ze żłobka we Wrocławiu :


opiekunki do dzieci :

i matki:



..to juz pies lepiej sie zaopiekuje dzieckiem:

jacekmatys

2012-11-27, 20:43
k***a ludzie!! sadol, sadolem ale takie coś to już przesada.Wiem że to jest portal o flakach i takiego typu wynaturzeniach ale oglądając te filmiki staję się hitlerem bezprecedensowych k*** w postaci tych kobiet wyżywających swoje słabe emocje na bezbronnych niczego nie winnych i nie mogących się obronić DZIECI!!To jest k***a chore! Nawet w przyrodzie nie ma takich sytuacji.Sorki ale mnie poniosło i chyba płakać mi się chce.Aż k***a nie wiem czy postawić piwo za filmik ? Bo nie wiem za co ?

Bóg

2012-11-27, 20:57
@up
Na tym portalu nie można z czymś "przesadzić". Dlatego go lubię, żadnego tabu, żadnych skrupułów czy też sumienia. Czysty sadyzm. Może wybrałeś złą stronę.

jacekmatys

2012-11-27, 21:14
mateusz1923 napisał/a:

@up
Na tym portalu nie można z czymś "przesadzić". Dlatego go lubię, żadnego tabu, żadnych skrupułów czy też sumienia. Czysty sadyzm. Może wybrałeś złą stronę.




Ale k***a proszę Cię ...nie ruszyło Cię to ?? To chyba jesteś jednak prawdziwy k***a sadol ,nikczemnik,bez skrupułów twardy ch*j sadolowy do których ja się zaliczałem,a jednak jestem miętki i jestem do dupy...brawo k***a!!

Gamge

2012-11-27, 21:43
wpie**olić jej to mało, proponuję osadzić ją w męskim więzieniu w Ekwadorze :]

dr_dex

2012-11-27, 21:55
Ten bachor ewidentnie ja prowokowal ... :kawa:

~Velture

2012-11-27, 23:21
Dzisiejszy temat sponsoruje literka "B".

podgor5

2012-11-28, 11:47
uprzedzając wpisy wszystkich potencjalnych bohaterów i obrońców: GÓWNO byście zrobili!

Sorg

2012-11-28, 11:48
Nazywajcie mnie jak chcecie, ale takim szmatom to bym chętnie osobiście wpie**ol spuścił. Rozumiem, że dziecko jest męczące i wk***iające momentami, ale to nie powód do takiego bestialstwa.

podgor5 napisał/a:

uprzedzając wpisy wszystkich potencjalnych bohaterów i obrońców: GÓWNO byście zrobili!


Każdy mierzy własną miarą.

adam89pl

2012-11-28, 11:50
To ja się pytam gdzie są ojcowie? Skoro ja bym to przykładowo nagrywał i przy wieczornym browarku obejrzał ,czy aby opiekunka nie jest lewa i ujrzał coś takiego... Prosto bym wsiadł do auta i szczękę tej babie przetrącił ,i obawiam się ,iż na tym by to się nie skończyło.

Ra...........it

2012-11-28, 11:55
Mam 1,5 rocznego synka - obawiam się że po obejrzeniu tego filmu (gdyby to bylo u mnie) zgłoszenie na policję dała by rodzina tego ścierwa. Płoń janino campbell.

johjohnson

2012-11-28, 12:01
Zaj***ć taką to mało...

barszczzuszkami

2012-11-28, 12:13
Cierpienie bezbronnych - kwintesencja sadola. Jak zwykle spina jak ch*j. Co się stało to się nie odstanie. Sadystę powinno bawić cierpienie innych więc jak macie z tym problem, że jakiś gnojek dostaje wpie**ol to omijać takie filmiki, albo wypie**alać na kwejka albo joemonstera. Taki życie i świat jest zbudowany, że najbardziej cierpią ci niewinni i bezbronni.