18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Opiekunki, matki... i bite dzieci.

Pedo_bear • 2012-11-27, 19:40
..znęcanie się matek i opiekunek nad dziećmi.:
akcja od1:05, ale polecam całość.


kilka innych w komentarzach.

johjohnson

2012-11-28, 12:16
barszczzuszkami napisał/a:

Cierpienie bezbronnych - kwintesencja sadola. Jak zwykle spina jak ch*j. Co się stało to się nie odstanie. Sadystę powinno bawić cierpienie innych więc jak macie z tym problem, że jakiś gnojek dostaje wpie**ol to omijać takie filmiki, albo wypie**alać na kwejka albo joemonstera. Taki życie i świat jest zbudowany, że najbardziej cierpią ci niewinni i bezbronni.


a srasz?

ll...........rt

2012-11-28, 12:36
Aż takie oburzenie jest zwykłą funkcją instynktu zachowania gatunku. To dlatego klient, który przed chwilą podniecał się czyimś połamanym karkiem, teraz będzie włosy z głowy rwał na myśl o niewinnych i bezbronnych dzieciąteczkach.

Taką mamy konstrukcję psychiczną.

wojcieszek

2012-11-28, 12:56
Zadzwoniłbym po policje..a gdy już swoje zrobia...przekopał bym taką babke tak by się bała na ulice wychodzić.

le...........ce

2012-11-28, 12:58
mateusz1923 napisał/a:

@up
Na tym portalu nie można z czymś "przesadzić". Dlatego go lubię, żadnego tabu, żadnych skrupułów czy też sumienia. Czysty sadyzm. Może wybrałeś złą stronę.



podgor5 napisał/a:

uprzedzając wpisy wszystkich potencjalnych bohaterów i obrońców: GÓWNO byście zrobili!



k***a znowu to pie**olenie :homer: :roll: Jacy to nie jesteście twardzi, męscy i sadystyczni w ch*j. A w rzeczywistości okazało by się, że to Wy jesteście miękkimi ch*jami i pierwsi byś cie wymiękli.
Nie rusza was to jak tak k***a skacze po tym dziecku? Okej -macie problem ze sobą.
Ja osobiście gdybym zauważył coś takiego zapie**olił bym jej w pysk i napie**alał do puki ktoś by mnie nie odciągnął :roll:

Już możecie pisać dla kilku piw, że gówno bym zrobił, p*zdeczki pode mną :roll:

Ankane

2012-11-28, 13:02
Dlatego nie każdy powinien mieć dziecko, a instynkt macierzyński to puste słowa. Człowiek jest tylko człowiekiem, jak widać niektórym nerwy biorą górę.
Tym paniom wróżę świetlaną przyszłość celebrytek. W końcu rączka mogła być śliska itepe.
A bicia dziecka nie rozumiem i nigdy nie zrozumiem. Podobnie ma się sprawa ze zwierzętami. I tu i tu nie mają za bardzo możliwości obrony. A to, że człowiek to przypadek beznadziejny wiadomo nie od dzisiaj.

Filmik brutalny, ale... No właśnie. Być może nawet teraz, za ścianą u sąsiadów, jakieś dziecko jest poniewierane.

kolosialdo

2012-11-28, 13:17
aż sie w mnei zagotowalo... tępa suka

Błażej1111

2012-11-28, 13:19
Dla takich "LUDZI" to wagonik z torami prowadzącymi do Oświęcimia i do pieca z nimi a nie do pierdla.

empirel

2012-11-28, 13:52
Jestem spokojnym człowiekiem ale oglądając takie filmiki mam ochotę , wyfiletować te wszystkie k***y.
Jak można tak postępować z dzieckiem.

Butter

2012-11-28, 14:17
pie**olone p*zdy bez wyobraźni i uczuć

wg. mnie dobrze, że te filmiki ktoś wrzucił, może to da wyobrażenie niektórym osobom co może dziać się za ścianą lub w mieszkaniu na klatce obok gdy słychać krzyki i płacz, może to skłoni kogoś do zareagowania.

kokroucz

2012-11-28, 14:58
Nic nie zrobiby ten kto bałby sie ze baba i jemu wpie**oli, gwarantuje wam ze jesli to byloby wasze dziecko a wy jako ojcowie nie zrobilibyscie nic rownie dobrze moglibyscie sobie ojcostwo darowac, ojciec ma bronic rodziny!za wszelka cene!

McSzczery

2012-11-28, 15:40
k***a mać, sadistic - sama nazwa mówi na siebie.
flaki, krew, flaki, seks i flaki, krew i seks, śmierć i poniżanie.

Ale k***a granice jakieś trzeba mieć, przecież jakby moje dziecko takie coś spotkało to ja bym z tej p*zdy zrobił miesięczny materiał na harda. Reszty nawet nie oglądam bo to jest k***a tak chore, jak wszyscy Ci którzy się z tego śmieją.

Jakby wam się takie coś jebańce przytrafiło, to ciekawe czy byście dalej pisali, że w końcu jesteśmy na SADISTICU.

leciptaszek

2012-11-28, 15:59
Dla takiego i wielu podobnych przypadków powinna być przywrócona kara śmierci. Jakoś przez setki lat była praktykowana, złodziejom obcinano ręce i napiętnowano ich znakiem wypalanym w widocznym miejscu na skórze jak dawniej u bydła. Po prostu taki margines społeczny był likwidowany bądź odsuwany na dobre od społeczeństwa. Ciekawi mnie jak by w sejmie Ci wszyscy posłowie wduszali swoje guziczki podczas głosowania bez rąk :amused: Kodeks Hammurabiego nie był taki zły :diabel:

ga...........ro

2012-11-28, 18:19
No więc tak. Jakbym zobaczył taki film z moim dzieckiem to pierwsze co to bym zrobił opiekunce to zapie**olił z buta w ryj i jeszcze ze 30 razy pod rząd. Pomyślcię co by u nas było opiekunka jeździła by nago na koniu przed reporterami. Jakby ktoś pokazał film w sieci tej opiekunki to by go oskarżyli o to ze nielegalnie przedstawia wizerunek oprawcy.

NafazowanyKoleś

2012-11-28, 19:22
Jakoś mnie nie ruszył ten filmik, ani żaden inny, bo widziałem już tego typu.

To nie mój problem, a przetrwanie gatunku jak tam ktoś wyżej napisał.. Także ch*j mnie obchodzi. Osobiście nic bym dziecku nie zrobił, ale jebie mnie ten instynkt, ginie czy nie.. Co z tego?

Jest sadolowo i tak ma być, po to tu jestem.

pi73rmaster

2012-11-29, 11:05
Na sadolu w sumie jeszcze żaden filmik mnie specjalnie nie ruszył, lewackim obrońcą praw zwierząt czy inną p*zdą nie jestem, ale oglądając ten filmik łezka mi się zakręciła. Nawet sobie nie wyobrażam co bym czuł jakby to było moje dziecko.