18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Omijanie lewą stroną wysepki

Mateusz.K • 2013-05-20, 14:17
Ciekawe czy zdążył na dostawę towaru :mrgreen:

three_jr

2013-05-20, 20:13
piwko dla kolegi z firmy ;)

grzesiu_id

2013-05-20, 20:19
Mam mieszane uczucia co do tego typu filmików. Z jednej strony można wyeliminować pajaców drogowych ale z drugiej tylko czekać jak będą one wykorzystywane do karania mandatami. Będziesz jechał, wyprzedzisz jakiś rower, przekroczysz podwójną ciągłą a tu miesiąc później przyjdzie Ci mandat. A w erze coraz powszechniejszych kamer, elektroniki i pragnienia zaistnienia w internecie o to nietrudno...

GrzesMk4

2013-05-20, 20:26
tak k***a tylko paczke z allegro byś chciał mieć na drugi dzień

thez

2013-05-20, 20:49
No to może ja też coś dorzucę. A mianowicie fakt, że w Polsce zabronione jest wynagradzanie kierowców z przejechanego kilometra. Z mojej wiedzy wynika, że wszystkie firmy kurierskie w Polsce tak właśnie płacą. A, żeby było jeszcze gorzej to te firmy kurierskie jak np. Raben wynajmują podwykonawców, którzy oczywiście mają jeszcze niższe stawki.

Ot demokracja i wolność k***a.

sewww

2013-05-20, 20:56
Dokladnie ja pracuje jako kierowca i całkowicie zgadzam sie z najlepszym komenatarzem. Tez mnie denerwowali tacy kierowcy dopuki nie dostalem rano busa zawalonego towarem i 35 sklepów do obskoczenia. Zmienilem zdanie o takich kierowcach i teraz puszczam jak tylko moge bo wiec co to znaczy. Sk***ysyństwo i wyzysk

bishfinger

2013-05-20, 21:26
najśmieszniejsze jest to że jak gadasz z kurierem DHLa czy Schenkera to napieprzają na busiarzy, jak gadasz z przedstawicielem handlowym to mają dośc taksówkarzy, eLki nienawidzą rozwozicieli pizzy, TIRy pewnie kogoś innego, osobówki na motocyklistów, Ślązacy na Warszawiaków. Za każdym razem gorszy jest kto inny.

JanKowalski8

2013-05-20, 21:27
three_jr ty leszczu zasrany, chyba już nie będzie twoim kolegą ,
a tak swoją drogą to jeden z najlepszych kurierów tej firmy (najszybszy),
w takich firmach najważniejszy jest czas, jak nie zapie**alasz nie zarabiasz.
ch*j w dupe autorowi i wowka01. albo koło dupy , w dupe drut kolczasty

Jerzy_Michał

2013-05-20, 21:29
Jak mnie denerwuje usprawiedliwianie takiego zachowania.
Nie pasuje ci robota? Zmień na inną albo pogódź się z warunkami. Trudno, takie jest życie.
A wiecie, czemu ci ludzie są nadmiernie eksploatowani przez pracodawcę? Bo mamy złodziejskie koszty zatrudnienia, złodziejskie podatki no i normy unijne, kompletnie nieprzystające do rzeczywistości. A pracodawca też musi zarobić, nie robi tego charytatywnie.
Rzekłbym, że ludzi znajdujących się w trudnej sytuacji w większości są sami sobie winni. Tak, a nie inaczej zagłosowali w wyborach i dają się dymać w każdych kolejnych. To teraz cierpią, przez własną ignorancję, własną głupotę. Niech będą wyzyskiwani dalej, może coś zrozumieją. Bo to nie pracodawca ich wyzyskuje, a państwo. Nikt inny.

hellmartin

2013-05-20, 21:49
remi1982 napisał/a:



To fakt. Ale weź się zatrudnij na etacie kierowcy w jakimś schenkerze, ups, dhl i potem nazwij kogoś sk***ysynem. Tych kierowców gonią tam jak murzynów, niestety. Wynikiem czego są takie zachowania na drodze, które nie powinny mieć miejsca. A wszystko po to, aby dowieść jak najwięcej w możliwie jak najkrótszym czasie. Na czas-Na miejsce-Na amen.



I co?? To ma być usprawiedliwienie, żeby k***a po lewej stronie jeździć?? Każdemu się śpieszy. I temu w VW Transporterze i temu w VW Golfie 4 a jakoś nie wpadli na pomysł żeby wj***ć się po lewym pasie wprost na nadjeżdżający samochód...

hetmanek

2013-05-20, 21:49
Wysepka na trasie Zamość - Lublin DK17

LKR, LHR, LTM - unikajcie tych kierowców dobrze radzę, szczególnie na tej trasie. Sk***ysyny więcej czasu na Ukrainie spędzają i im się mózgi parzą w tych kolejkach po ropę.

hellmartin

2013-05-20, 21:54
andrewerty napisał/a:

widział ze nic z przeciwka nie jechało, ominął, skręcił i nie stał w korku jak j***ny motłoch
nic innego nie zauważyłem



A skoda i rover z przeciwka to pies? omijały go po poboczu...
nie chce robić komuś wycieczek osobistych bo dostane warna ale se kup okulary koleś...

EDIT: sry za double posta

korinogaro

2013-05-20, 23:09
W ogóle jeśli chodzi o takie dostawy czy o przedstawicieli obsługujących duże sklepy to masakra. Jak gadałem z jednym (jak w wakacje pracowałem w magazynie jednego ze sklepów) to gość mówił że ma przez firmę na sklep przewidziane 15 minut na rozłożenie stojaka, zapełnienie go gumami (bo to orbit był) i wypad. Oczywiście firma nie uwzględnia tego, że gość wchodząc na sklep musi przebić się przez ochronę(na wejściu i wyjściu), zostać wpisanym itd. (oczywiście często gęsto ochrona robi co innego i trzeba na kogoś czekać parę minut), dodatkowo goście potrzebują podpisu kierownika działu (na którego też trzeba czekać a wcale mu się nie śpieszy) i tak robi się z tej wizyty 30-40 minut. Gość ma w ciągu dnia do obskoczenia ileś sklepów i niby czas pracy ma do 15tej a tak na serio to mówi że pracuje do 18tej (bo musi te sklepy obskoczyć). Firma nie wie jakie są realia? Wie, nawet go na GPSie śledzą to widzą ile w sklepie jest. No ale ustalając taką normę i czas kroją go na 3h dziennie. Oczywiście jak by powiedział, że tego nie da się zrobić w 15 minut (obsłużyć sklep) to weźmie frajer, przełożony rozłoży stojak, zapełni go i powie "patrz, zostały mi jeszcze 3 minuty). ch*j że w biurze to zrobi bez ochrony, zbierania podpisów itd. ... No ale tak to jest, jak przez 20 lat się z Polski zrobiło obóz pracy, a z samej pracy dobro luksusowe.

marekgazownik

2013-05-20, 23:12
Ani to trasa Lublin - Chełm, ani Lublin - Zamość tylko Lublin - Warszawa, miejscowość Zagrody niegdyś Garbów 1, charakterystyczne wieże ciśnień po lewej stronie pozostałe po cukrowni rozkradzionej przez kapitalistów. (Jestem patriotą regionu to wiem :) ) I nie pluli byście się gdyby wam przyszło jechać tą trasą która jest tak zapchana i rozkopana że i wy byście dostali kur*#%y i kombinowali. Tutaj gość z Shenkera omija zator bocznymi drogami bo jak @up piszą, praca tam to legalne niewolnictwo. Całe szczęście s17 ma być oddana do grudnia tego roku :)

AppleX

2013-05-20, 23:50
One Vision

Eliot Imperio

2013-05-21, 03:57
hellmartin napisał/a:



I co?? To ma być usprawiedliwienie, żeby k***a po lewej stronie jeździć?? Każdemu się śpieszy. I temu w VW Transporterze i temu w VW Golfie 4 a jakoś nie wpadli na pomysł żeby wj***ć się po lewym pasie wprost na nadjeżdżający samochód...



Nic go nie usprawiedliwia, taka praca ot co. Gość znał drogę, było czysto więc poleciał, nie wiadomo jaka to godzina. Masz dojechać do danej godziny i gówno to kogoś obchodzi, ze stałeś w korku albo był wypadek- jak nie lądem to powietrzem, najlepiej się teleportować.