18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Olimpiada vs przeglądarki

Li...........94 • 2014-02-08, 21:12
Wszystko się zgadza :D

woofer51

2014-02-08, 22:09
Taki ch*j. Firefox wolniej się odpala od explorera

Oranżada

2014-02-08, 23:15
Chyba sobie k***a kpisz

dr_dex

2014-02-08, 23:17
woofer51 napisał/a:

Taki ch*j. Firefox wolniej się odpala od explorera



masz zj***ny kalkulator ...

ad...........gh

2014-02-08, 23:17
Firefox najlepszy

Sushy

2014-02-08, 23:21
Wy śmiejecie, a rodziny tych specjalistów od nieudanych kółek już szykują walizki i ciepłe ubrania na długą podróż z biletem w jedną stronę - Sybir :amused:

karinawaw

2014-02-08, 23:39
Każda przeglądarka z czasem zaczyna zamulać. Kiedyś miałam Firefoxa i śmigał. Potem się zrobił taki zamulasty ,że jak przesiadłam się na Chrome to byłam w szoku ,że tak szybko może się przeglądarka odpalać. Teraz i Chrome zamula a aktualizacje lecą tak często ,że można się w tej numeracji pogubić.

iOskar

2014-02-08, 23:41
A co to za gówno na lewo od explorera?

A po drugie nie wiem czy się nie zorientowaliście, ale ten stereotyp już się wypalił. Obecne wersje explorera pod względem szybkości dorównują konkurencji, owszem sam wygląd może sprawiać wrażenie słabego, ale to dlatego, że jesteśmy przyzwyczajeni do naszych przeglądarek.

spiepszaj_dzbanie

2014-02-09, 00:13
karinawaw napisał/a:

Każda przeglądarka z czasem zaczyna zamulać.


:homer: Trzeba czyścić syfy to nic nie będzie zamulać...

A Chrome to najbardziej zj***na przeglądarka, zaraz po IE.

Oskarboss96 napisał/a:

A co to za gówno na lewo od explorera


To Safari.

Trzyszcz

2014-02-09, 03:08
Ponoć w TV w Rosji puścili z próby ujęcia (mają opóźnioną transmisję, więc zdążyli) , więc tam wtopy nie było xd

OblesnyKnur

2014-02-09, 03:40
Trzyszcz, tak bylo. Rownolegla rzeczywistoac.

your daddy

2014-02-09, 07:37
dodam tylko ze IE używa wszystkich standardów, których brakuje niestety pozostałym przeglądarką, branie pod uwagę szybkość ur*chamiania przeglądarki to żadne porównanie funkcjonalności, poza tym najnowsza IE została zoptymalizowana tak samo jak win8 więc skończcie pie**olić

bohdan_lazuka

2014-02-09, 08:20
IE 10 to wg mnie najlepszy wybór na win8 . Firefox zaproponował beta Aurora, która po prostu nie działa. Reszta graczy nie zaproponowała nic. Za rok , dwa będą płakać, że IE ma monopol.

Oczywiście dodam jeszcze ze win 8 to bardzo dobry system, na który narzekają tylko ci, którzy maja stare pcety. Jak się ma windowsphone, tablet z win8 i pcta z win8 to się może dostrzec pelna moc tego wyjątkowego systemu. Także, cebularze zostają na win7 i mniejszych.

kaloszer

2014-02-09, 08:34
Wiecie że to było specjalnie zrobione ? Pomyślcie co oznacza to kółko co się nie otworzyło.

artiee

2014-02-09, 09:56
@spiepszaj_dzbanie tyś znawca patrzę. Opery używasz? Czy syfu od apple?

@bohdan_lazuka tak świetny, te kafelki to szczyt możliwości graficznych Microsoftu. Najbrzydszy i najgorszy system jaki wyszedł z tej fabryki. Kompa mam dobrego, ale jakoś nie chce mi to gówno działać dłużej niż tydzień. O ile byłby normalny tryb awaryjny jakoś bym to odratował, a tak mi się nie chce. j***ć windows 8 i pochodne na urządzenia mobilne. Nie wiem co ćpali projektanci Microsoft , ale mieli ch*jowy towar.