18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Olimpiada vs przeglądarki

Li...........94 • 2014-02-08, 21:12
Wszystko się zgadza :D

Ucholski

2014-02-09, 11:50
bohdan_lazuka napisał/a:

IE 10 to wg mnie najlepszy wybór na win8 . Firefox zaproponował beta Aurora, która po prostu nie działa. Reszta graczy nie zaproponowała nic. Za rok , dwa będą płakać, że IE ma monopol.

Oczywiście dodam jeszcze ze win 8 to bardzo dobry system, na który narzekają tylko ci, którzy maja stare pcety. Jak się ma windowsphone, tablet z win8 i pcta z win8 to się może dostrzec pelna moc tego wyjątkowego systemu. Także, cebularze zostają na win7 i mniejszych.



Popieram! Mi na lapku win8 chodzi aż miło, przed kupnem laptopa planowałem zainstalować win7 ale teraz jak widzę jak ten sysytem śmiga, za nic nie chce siódemki :D

dashadow

2014-02-09, 12:09
artiee napisał/a:

Najbrzydszy i najgorszy system jaki wyszedł z tej fabryki. Kompa mam dobrego, ale jakoś nie chce mi to gówno działać dłużej niż tydzień. O ile byłby normalny tryb awaryjny



o k***a, rozpie**alasz system w ciągu tygodnia i nie umiesz naprawić? no to rzeczywiście microsoft to syf a ty jesteś mistrzem.... :samoboj:

km...........21

2014-02-09, 12:13
Jakie walizki? Oni już nie żyją.

dawid1992

2014-02-09, 12:55
lepiej się z tego nie śmiać ch*j wie czym to grozi szkoda że wielkiemu wodzowi to nie wyszło

FieraSS

2014-02-09, 15:50
artiee, jesteś idiotą ;) Windows 8.1 w większości testów wypada TAK SAMO jak Windows 7, a w niektórych NIEWIELE LEPIEJ. Główna różnica to interfejs, który jest o wiele wygodniejszy i szybszy niż ten z poprzednich windowsów, o ile umie się go obsługiwać. Jest wiele mniejszych różnic, które dają przewagę dla 8.1, ale jak ty potrafisz zj***ć ten system po tygodniu, to nie musisz o nich wiedzieć ;)

spiepszaj_dzbanie

2014-02-09, 18:19
artiee napisał/a:

@spiepszaj_dzbanie tyś znawca patrzę. Opery używasz? Czy syfu od apple?


Używam IceWeasel, a na szitdołsie opery i fajerszita.
A ty pewnie zostaniesz przy jeszcze ch*jowszym chromie? Widzę twój ból dupy, ale znaną maścią nie poratuję.

artiee

2014-02-09, 23:44
Win 8 sam pada, wypie**ala się na plecy z niewiadomych powodów jak kiedyś Win ME. Kwestia sprzętu pewnie. Nie mówię że Microsoft jest jakąś specjalnie syfiastą firmą, ale wypuścił syfiasty system który sprzedaje się zdecydowanie gorzej niż Windows 7 i Vista. Po prostu zj***li interfejs i ludzie nie chcą tego gówna kupować. Wy dostaliście to z nędznymi laptopikami i uważacie to za najlepszy system, a tak niestety nie jest. Swojego trzeba bronić choćby było totalnym syfem ;)

@spieprzaj dzbanie , nie używam firefoxa nightly. Chroma czasem.

dashadow

2014-02-10, 08:55
artiee napisał/a:

Win 8 sam pada, wypie**ala się na plecy z niewiadomych powodów



wątpię, byś w logu miał wpis "wypie**olenie się systemu z niewiadomych powodów" komputerowy mistrzu

spiepszaj_dzbanie

2014-02-10, 14:13
@artiee
No nie jest to najlepszy system, zależy do czego go używasz. Ja osobiście, jak i wielu innych nie zamierzam zmienić na Win8.

artiee napisał/a:

Wy dostaliście to z nędznymi laptopikami i uważacie to za najlepszy system, a tak niestety nie jest


System można zmienić, :mrgreen: jak ja kupowałem laptopa to nie miał żadnego systemu. (tyyyle wygrać) Zainstalowałem tam oczywiście Debiana oraz XP-ka do diagnostyki.

hpiotrekh

2014-02-10, 16:29
artiee napisał/a:

Win 8 sam pada, wypie**ala się na plecy z niewiadomych powodów jak kiedyś Win ME. Kwestia sprzętu pewnie.



dashadow napisał/a:

wątpię, byś w logu miał wpis "wypie**olenie się systemu z niewiadomych powodów" komputerowy mistrzu



Tobie do mistrza czytania ze zrozumieniem jest daleko.



A jeśli ktoś ma win7 to nie widze sensu przesiadki na win 8. w ogole nie widze sensu przesiadki.
i chyba nikt nie ma argumentów, które mogłyby to zmienić. (nie mam windows phone'a)

artiee

2014-02-11, 23:42
dashadow napisał/a:



wątpię, byś w logu miał wpis "wypie**olenie się systemu z niewiadomych powodów" komputerowy mistrzu

Nich*ja nie zrozumiałeś co napisałem, ale wpie**olić się w tryby trzeba nie ? Miszczu :D

FieraSS

2014-02-12, 13:52
artiee napisał/a:

Po prostu zj***li interfejs i ludzie nie chcą tego gówna kupować. Wy dostaliście to z nędznymi laptopikami i uważacie to za najlepszy system, a tak niestety nie jest. Swojego trzeba bronić choćby było totalnym syfem ;)



U mnie win 8.1 stoi na sprzęcie z 2006 roku i jakoś się nie wykłada ;) Co do interfejsu, to racja, opinie są różne. Napisałem wcześniej, że ten interfejs jest szybszy i wygodniejszy, o ile się go umie obsługiwać. Jak była przesiadka z trybu tekstowego do Okien to też ludzie narzekali xD