18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Okupnik myśli że dobrze śpiewa

markop4321 • 2013-03-03, 14:37
Pokazuje uczestniczce jak sie śpiewa.

demz

2013-03-03, 22:22
Mnie się podobało bardziej niż wykonanie tej piosenki przez Adele. Nie wiem co za spina w tym topowym komentarzu, zaśpiewajcie lepiej jeden z drugim. Ona przynajmniej zrobiła karierę (nawet jeśli nie umie śpiewać tak jak Wy uważacie), Wam natomiast zostało tylko bezcelowe hejtowanie na Sadisticu, bo ch*ja w życiu osiągnęliście.

skinskin

2013-03-03, 22:52
czasami mam tak dziwnie, ze jak ogladam takie rzeczy to sama sie wstydze. nie wiem dlaczego,w koncu to nie moja kompromitacja, ale i tak czuje sie glupio.

SasheQ

2013-03-04, 03:09
O mój Boże, jak usłyszałem te "Dis is di eeeeeend", to już to wyłączyłem, jak już przechodzi tą mutacje, to niech ją przejdzie, a nie wychodzi i pieje jak kogut, no ludzie zlitujcie się. :O

przemas1234

2013-03-04, 07:46
k***iszon myślał że odkupi swoją kompromitacje z covera skyfal ,a tu h*j wielki w jej pie**olony łeb ,beztalencie j***ne ,lepiej bym to wyp***ział.

tomek2302

2013-03-04, 10:48
inaf wystarczy ze moja stara to oglada

jarasz

2013-03-04, 15:48
Tragedia z masakrą. A tak w ogóle to rozp***zielają mnie tłumaczenia "bo Oskary", "bo nieprzygotowana", "bo ciąża" albo jeszcze sraczka z rana. Albo się potrafi śpiewać albo nie i nie chodzi mi tu o samą Adele, piszę ogólnie. Nie ma powodów do usprawiedliwiania się bo coś tam. Poza tym teraz większość "wokalistów" brzmi bez komputerowych obróbek jak beje spod monopolowego.