18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Okupnik myśli że dobrze śpiewa

markop4321 • 2013-03-03, 14:37
Pokazuje uczestniczce jak sie śpiewa.

adrian686

2013-03-03, 18:36
Ten Kebab pod spodem lepiej śpiewa xD

arek2991

2013-03-03, 18:46
Włączyłem sobie to na słuchawkach bo jeszcze ktoś usłyszy :cry:

ja...........91

2013-03-03, 18:47
Poczatek faktycznie nie byl najlepszy ale jako wielki fan zenskich wokali smiem twierdzic ze barwa jej glosu ma niesamowity charakter, barwe jak i tonacje. Zdecydowanie poslucham jej klipow.

Rozumie ze wiekszosc na tym portalu to zakompleksieni introwertycy ale od obiektywizmu nic wam sie nie stanie.

skizo

2013-03-03, 18:48
k***a jak ona wyje, dzwięk jak ze starego "chropowatego" głośnika. Niby gdzie ona ma mocny głos? drze k***a pysk jak poj***na. Skompromitowała się kosmicznie niech sp***ala z Polski i nie robi nam siary k***a jebne chaFta

Loaloa

2013-03-03, 18:57
Wyszło jak wyszło, bo nie mieli podkładu z jej playbackiem.

Młoda mogła nacisnąć tego dużego X skoro już jej pozwolili tam usiąść.

matol

2013-03-03, 18:58
nemiroff napisał/a:

ale wiocha k***a...i jeszcze te miny dopie**ala, jakby faktycznie myślała, że dobrze śpiewa... kompromitacja, k***a mać, niech to nie wyjdzie poza granice polskiego internetu, błagam...


Muszę Cię zasmucić - ona to już śpiewała poza granicami polskiego internetu. Kuba, mówiąc że słyszał gorsze wersje, nabijał się z jej wykonania z poprzedniego roku, które nagrała z orkiestrą Denmark Street Big Band. Ten cover miał same negatywne komentarze na Youtube i nawet orkiestra, która jej akompaniowała, wstydziła się tego występu. Nagranie zostało usunięte z Youtube, ale można znaleźć na innych portalach, bo sporo o tym pisali. Najgorsze, że ona dalej profanuje ten utwór.

Jaanek

2013-03-03, 19:04
@Suty_dziobaka

Druga piosenka od tej Karoliny wrzucona czysta bez żadnych przeróbek? Jeśli tak to ma zajebiście czysty głos. Szacun.

poloo89

2013-03-03, 19:13
czy ktoś na tym forum potrafi słuchać ze zrozumieniem?
Okupnik nie chodziło o pokazanie 'jak się śpiewa' tylko o to, że można włożyć więcej energii w śpiewanie zamiast stać jak anemiczka na tej scenie. Po za tym nie jest bez powodu w jury. Jakby nie umiała śpiewać to by tam nie siedziała. ZNAWCY !

bloodwar

2013-03-03, 19:28
@poloo89 - chciała pokazać jej jak używać odsłuchu i sprzetu scenicznego, sama tak powiedziała, nie wspominała nic o staniu prosto czy układzie choreograficznym, chodziło jej o wokal. A jest w jury bo pewnie obciągneła co nieco, tu i ówdzie, komu trzeba, tylko to decyduje w dzisiejszych czasach o uczestnictwie w takim programie - bo jak wytłumaczyć np. udział w którymś programie o śpiewaniu Maleńczuka, który ma pojęcie o śpiewaniu takie jak ja o curlingu?

th...........jo

2013-03-03, 19:40
Zaśpiewała dość dobrze. Nie chodzi o to aby dobrze to odwzorować. można śpiewać jak się chce, aby było czysto;)
Jak dla mnie głos ma fajny, zaśpiewane czysto(chodź były momenty takie o) w refrenie trafiła nieźle.
Wiem że stać ją na więcej.

Jestem na Tak.

Bóg

2013-03-03, 20:13
@up
pie**ol się jesteśmy Polakami nigdy nie może być dobrze.

Zaśpiewane ch*jowo, na jej miejscu wykonałbym Seppuku na scenie.

knix666

2013-03-03, 20:13
uwielbiam te wasze hejty, zobaczcie z tej strony jaki Tatiana ma glos i jak ciezko jest jej zaspiewac jej ten utwor tak wysoko... hejt hejt hejt....

Bacutil

2013-03-03, 20:23
Kto k***a mądry w ogóle ogląda te programy!? Ludzie, k***a, trochę powagi.

Skądinąd

2013-03-03, 21:30
Suty_dziobaka napisał/a:

Nawet Adele śpiewając ten utwór na gali rozdania Oscarów dała ciała. Wyraźnie brakowało jej tchu przy refrenie i trochę fałszowała. :-)



Chciałabym cię posłuchać, jak śpiewasz tak niełatwą piosenkę po tym, gdy odbierasz Oskara, mając jednocześnie świadomość, że ogląda cię cały świat. Oprócz tego pamiętaj, że Adele miała długą przerwę - na ciążę i właściwie nadal jest na "macierzyńskim". Zaśpiewała fenomenalnie, a ty się znasz najwyraźniej jak świnia na gwiazdach.

babycow

2013-03-03, 22:16
zle nie spiewa.. ch*j wam chodzi?