18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Określenie na Gejów

el_banano • 2012-02-02, 23:20
- jakie jest obecnie najbardziej poprawne politycznie określenie Panów kochających Panów???
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
- waginosceptycy :D

HanzoHasashi

2012-02-02, 23:25
niech zgadnę - siedziałeś na kiblu i wymyśliłeś na poczekaniu :homer:

brylant1412

2012-02-02, 23:29
najwyzej ch*ja w dupe możesz dostać a nie browara

RymOwator

2012-02-02, 23:31
@up pewnie liczysz na ch*ja, łap browara :D

ag...........95

2012-02-02, 23:31
Pewien rasta ma coś do dodania...
Lirycznie, poprawnie politycznie.

el_banano

2012-02-02, 23:33
Nie będę się wymieniał w sklepie jak Twoja matka :-D

DFM

2012-02-03, 06:09
@agatka_95

Bas Tajpan ? :D


P.S. j***ć pedałów

wawra0810

2012-02-03, 09:09
"P.S. j***ć pedałów" im oto biega

Pirat353

2012-02-03, 10:22
@Agatka_95 Piosenka fajna , ale zastanawia jedno Dlaczego Bóg wysługuje się ludźmi skoro jest wszechmocny i wszechmogący?

ag...........95

2012-02-03, 12:07
@Pirat353 Jednym, wydawałoby się prostym pytaniem, wyciągasz do odpowiedzi filozofów i teologów, a odpowiedz nie jest prosta i nie sprowadza się do jednego zdania. Sadistic nie jest miejscem na takie wywody, a ja nie jestem kimś kto miałby ochotę Ci to wyjaśniać. Jeśli jednak naprawdę Cię to interesuje poszukaj publikacji na temat wolnej woli człowieka…

Masterof

2012-02-03, 12:17
@agatka_95

Jakby niejaki Bóg (przyjmujemy, że istnieje) chciał, aby pedały były wśród nas, stworzył by dwóch Adamów.

KurwaRomantyk

2012-02-03, 12:25
Masterof napisał/a:

@agatka_95

Jakby niejaki Bóg (przyjmujemy, że istnieje) chciał, aby pedały były wśród nas, stworzył by dwóch Adamów.


Aż tak ci zaleźli za skórę? Biedny, trauma do końca życia... :cumshot:

Pirat353

2012-02-03, 12:39
@agatka_95 Ja rozumie co oznacza wolna wola tzn. że Bóg nie ingeruje w nasze poczynania czyli że możemy robić to na co mamy ochotę , a karę poniesiemy po śmierci, zastanawia tylko dlaczego do zrealizowania swoich Bożych planów wysługuje się ludźmi chociaż jest wszechmogący

BongMan

2012-02-03, 12:40
agatka_95 napisał/a:

Pewien rasta ma coś do dodania...
Lirycznie, poprawnie politycznie.



Jakiś czas temu jakaś k***a chciała go do sądu podać za tą piosenkę.

ag...........95

2012-02-03, 12:57
@Masterof

Zgadza się, w zasadzie większość religii potępia homoseksualizm, uznając takie praktyki za sprzeczne z „naturą człowieka”. Jednak takie dewiacje mają miejsce na świecie, tak samo jak zoofilia, nekrofilia i morderstwa… Pytanie jednak było inne, mianowicie: dlaczego „Bóg” do tego dopuszcza, zamiast samemu nie zrobić z tym porządku. Z odpowiedzią przychodzi, pojęcie wolnej woli człowieka. Tutaj pozwolę sobie na ordynarny cytat z wikipedii:

„Tomasz z Akwinu uważał, że Bóg celowo tak urządził świat, aby dać wolną wolę człowiekowi. Pociąga to za sobą wniosek, że Bóg do końca nie zna przyszłości, a nie jest wszechwiedzący, tylko zna przyszłość świata w ogólnym zarysie - ma "plan Boży". Co do szczegółowych żywotów poszczególnych ludzi Bóg zostawił celowo pewien margines wolności i przypadkowości. Wolna wola jest w tym systemie darem od Boga, który człowiek może spożytkować dobrze albo źle. Wolna wola spożytkowana w dobrym kierunku, to wybór takiego działania, które jest zgodne z ogólnym "planem Bożym" dla świata. Zły wybór nie zmienia "planu Bożego" na dłuższą metę, ale spowalnia i utrudnia jego wprowadzanie, a osobie dokonującej złego wyboru zagraża jej zbawieniu. Wolna wola jest też w tym systemie możliwością wyboru rozmaitych działań dobrych, gdyż ludzie mają często wybór kilku różnych działań zgodnych z ogólnym "planem Bożym". Obojętne, co w takiej sytuacji wybiorą, będą uczestniczyć w "dziele Bożym", ich decyzja więc nie zmienia tego planu, a dopomoże w jego osiągnięciu. Poglądy Tomasza z Akwinu są zgodne z doktryną Kościoła katolickiego w tym względzie.”

Bliżej mi do ateisty niż człowieka wierzącego, jednak nie da się ukryć, czerpię pewne wartości z kultury jak i religii w której zostałem wychowany. Jednak odbieram to bardziej jako tradycje. Deklarujecie się jako ateiści, ale święta takie jak wielkanoc albo boże narodzenie obchodzicie i raczej obchodzić będziecie…
To samo tyczy się homoseksualizmu, gdzieś trzeba postawić granicę, w jaki inny sposób to zrobić jak nie w oparciu o kulturę i tradycje? Kiedy uznamy homoseksualizm za coś normalnego, to identyczną argumentację możemy zastosować w stosunku do zoofilii, pedofilii itd.

@Pirat353

Po co trzymasz rybki w akwarium?