18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Określenie na Gejów

el_banano • 2012-02-02, 23:20
- jakie jest obecnie najbardziej poprawne politycznie określenie Panów kochających Panów???
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
- waginosceptycy :D

Człowiek Drzewo

2012-02-03, 13:38
@ agatka_95

(mówię ogólnie)Stwierdzenie "jestem ateistą" wydaje mi się nie do końca przemyślane. Przyglądająć się wszystkiemu co nas otacza trudno moim zdaniem powiedzieć, że stało się to samo z siebie. W końcu oznaczałoby to, że cała materia pojawiła się bez żadnej wyraźnej woli, powodu. Bez żadnej pomocy kogokolwiek/czegokolwiek. Możemy oczywiście założyć że to właśnie sama materia stanowi tą wszechobecną siłę i potęgę. Ale nie powinno się całkowicie wykluczać możliwości pojawienia się innej siły która zapoczątkowała reakcję. Możliwości i hipotez jest bez liku a każda(no może prawie każda) przy odrobinie chęci i otwartości na to co mówią inni potrafi czymś przekonać. Niestety trudno dyskutować o tym w momencie kiedy nie posiadamy żadnych danych. Mamy graniczny punkt kiedy zakładamy, że cała materia była skupiona w jednym punkcie o nieskończonej gęstości, a potem za sprawą impulsu rozpoczęła się reakcja, która trwa do teraz i będzie prawdopodobnie trwać, aż do czasu wyczerpania całej zgromadzonej we wszechświecie energii. Ale teraz powstaje pytanie co działo się wcześniej i co zapoczątkowało reakcję?

Przyjemnie by było, móc teraz napisać ciąg dalszy nastąpi, albo koniec odcinka 1.

^50Cent^

2012-02-03, 13:40
Po ch*ju śmieszne....

Rafal1757

2012-02-03, 14:32
"nie będę mówił tego słowa na g bo mi się z gównem kojarzy"

1408

2012-02-03, 15:15
Raczej "waginofobowie".

Sinus

2012-02-03, 15:35
Pedał to pedał. Mów co chcesz.

ja...........03

2012-02-03, 16:43
wydaje mi się że podłoże homoseksualizmu jest takie że ktoś nad życie lubi pakować w kakaowe oko tzn syndrom wedla i stąd w obawie przed seksem waginalnym posuwa się do takiego haniebnego czynu
i jeszcze jedno dziewczynę szczególnie ładną i chętną ciężko wyrwać itd a tu łatwizna chociaż może się mylę nie znam się :D

co nie zmienia faktu że niestety nie mógł bym mieć przyjaciela współpracownika czy kogoś w bliższej rodzinie kto by się legitymował taką odmiennością

aa i jestem takim sobie katolikiem i zgadzam się z opinią człowiekadrzewo

amf09

2012-02-04, 19:49
@Masterof - Bóg stworzył Adama i Ewę a oni mieli dwóch synów - Kaina i Abla. I co teraz? :P