18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Oko za oko

kexio • 2014-11-24, 14:46
Tak powinno leczyć się islam

"Niedzielna akcja kenijskich służb to odwet za sobotni atak terrorystów przenikających do tego kraju z Somalii, która pogrążona jest w wojnie domowej.

Oficjele poinformowali, że "w wyniku dwóch udanych operacji i ataków na kryjówki sprawców (zamachu) zginęło 100 członków" organizacji.

W sobotę islamiści z Al-Szabab wjechali do Kenii i na jednej z dróg zatrzymali autobus. Pasażerów podzielili na grupy i dokonali egzekucji 28 nie-muzułmanów, których - jak napisali potem w oświadczeniu opublikowanym w internecie, gdzie przyznawali się do zbrodni - odróżnili od wyznawców Allaha po tym, że "nie potrafili recytować Koranu".


Źródło: Click

Fedor

2014-11-25, 01:48
BongMan napisał/a:


W Polsce jest zaledwie kilka meczetów i ciapate nie stanowią dla nas żadnego zagrożenia. Jest za to inna plaga, zaraza która toczy zdrowe społeczeństwo, jest ponad prawem, robi co chce, wpie**ala się do władzy i w dodatku śmie pouczać normalnych ludzi jak mają żyć, choć aż ocieka obłudą i hipokryzją. Tak więc jakbyś chciał wysadzić jakąś plebanię to ci nawet hajs na dynamit dam. A jak cię zamkną to ci będę rakiety słał.


Bongman serio co Ci ksiądz w dzieciństwie zrobił że tak płaczesz na nich co drugi temat? :roll: Ja jakoś nie jestem wierzący, nie chodzę do kościoła i ich po prostu zlewam ciepłym moczem. Czy ktoś mi za to przyłazi do domu i r*cha dziewczynę albo zabiera mi pieniądze bo nie dałem składkę na kościół? Lepiej już napie**alaj na rząd bo te sk***ysyny nas niszczą powoli jak rak.. a zresztą komu ja to mówie jak jedyne co Cie łączy z naszym narodem to pie**olenie na sadisticu czego to Ty nie robiłeś.

Maślak

2014-11-25, 02:33
@ RockyWood
No już skończcie to pie**olenie ,że kościół katolicki to jedyny ratunek i wybawienie od islamu. KK to wrzód i pasożyt na Polskim ciele. KK jest zawsze i wszędzie sojusznikiem samego siebie i bronił będzie swojego interesu a tylko czasem ktoś inny na tym też coś zyska. Tak było za komuny, komuna była wrogiem kościoła więc kościół był wrogiem komuny i przy okazji zyskało społeczeństwo, gdyby komuna nie walczyła z kościołem bardzo wątpię ,żeby kościół był jej wrogi. Wystarczy spojrzeć na czasy zaborów, kiedy to kiedy to kościół siedział cichutko chyba ,że tracił kasę czy ziemie, powstań nie popierał a nawet potępiał np. papa Grzegorz XVI. Jeszcze wcześniej, wcale nie było lepiej, Polska przedmurzem chrześcijaństwa też mi przywilej, niczym psem na łańcuchy papa z tronu w Watykanie szczuł nas to na Turków to na Ruskich i jak na tym wyszliśmy, eh szkoda gadać.

Riva

2014-11-25, 03:00
BongMan

Od kilku meczetów się zaczyna- na zachodzie też na początku mieli tylko po kilka meczetów i tak samo mówili- nawet się nie obejrzysz jak będzie w Polsce tych meczetów 50, 100, potem 1000, a potem już tego nie da się zatrzymać- żeby postawić meczet będą burzyć kościoły i szkoły jak we Francji- im więcej będzie meczetów tym więcej muzułmanów może się zwalić do Polski, albo na odwrót, uczmy się na błędach zachodu i nie powielajmy ich, trzeba tą plagę zdusić w zarodku i walczyć z nimi od samego początku

ka...........as

2014-11-25, 03:37
BongMan napisał/a:


W Polsce jest zaledwie kilka meczetów i ciapate nie stanowią dla nas żadnego zagrożenia. Jest za to inna plaga, zaraza która toczy zdrowe społeczeństwo, jest ponad prawem, robi co chce, wpie**ala się do władzy i w dodatku śmie pouczać normalnych ludzi jak mają żyć, choć aż ocieka obłudą i hipokryzją. Tak więc jakbyś chciał wysadzić jakąś plebanię to ci nawet hajs na dynamit dam. A jak cię zamkną to ci będę rakiety słał.



BongMan jak zwykle się mylisz i jeżeli chodzi o sprawy religii i jego związku z polityką, nie potrafisz trzeźwo myśleć. Proponując wysadzanie plebanii stajesz ręka w ręką i Islamem i Lewicą.
Stajesz się kryptomuzułmaninem- a może już nim jesteś? :-)
Sprowadzanie islamu do Polski to kolejny etap niszczenia Polski -największego chrześcijańskiego państwa Europy Środkowej rękoma muzułmanów. Proces obliczony jest na lata. Jeżeli teraz nie zaczniemy właściwie reagować to już po nas.

Kto chce to zrobić? Ten komu katolicka Polska zawsze przeszkadzała i przeszkadza . Ten kto wprowadza multikulti czyli żydolewica (Hartman zachęcający do kazirodztwa), masoneria (której niby nie ma, a oficjalnie jest), rząd światowy.
Oczywiście jest to jeden ze sposobów niszczenia Polski. Cała polityka polskojęzycznych tzw. rządów ku temu zmierza. Wymuszona emigracja, wysokie podatki, niszczenie własności Polaków, rozdawnictwo majątku narodowego obcym itp. itd.

Kościół Katolicki to największy sprzymierzeniec Polski. Zawsze był. Oczywiście nie cały. Są w nim elementy mierne, kiepskie a często wręcz antychrześcijańskie.
W Watykanie odbył się miesiąc temu Synod, gdzie próbowano zalegalizować "małżeństwa" homoseksualistów. Na szczęście nie udało się. Jednym, który nie dopuścił do tego jest abp. Gądecki z Poznania. O co zakład, że w ramach zemsty lewackie media wkrótce "wykryją" i rozdmuchają jakiś "skandal" w poznańskim Kościele?
Zło atakuje Kościół również od środka, jak pisze BongMan "obłudą i hipokryzją" tu pewna zgoda.
Ks. Oko mówi wprost, że jest w Polsce co najmniej jedna Kuria (coś jak Urząd Wojewódzki w Kościele), w której są sami homoseksualiści poprzebierani w sutanny. I że wzajemnie się kryją. Skoro homoseksualiści to i pedofile - to naturalna konsekwencja. Jak oni czytają (o ile czytają) Pismo Św. w którym jest napisane, że sodomia jest obrzydliwością o oczach Bożych i ciężkim grzechem?
Gdyby to ode mnie zależało, kazałbym wszystkich tzw. pedofili i gwałcicieli w sutannach po pierwsze wywalić ze stanu kapłańskiego, a następnie do więzienia.
No, dobrze, ale ilu ich jest? 1 na 10? Nie. Osobiście poznałrm prawie pól setki księży. Żaden z nich to "czarna owca". (Np. Jeden był mało sympatyczni, nieufny i podejrzliwy. Tak go odbierałem. Dopiero 10 lat po jego śmierci dowiedziałem się z książki (na podstawie dokumentów IPN), że był celem różnych akcji UB i SB bo w czasie II WŚ był kapelanem oddziału AK u Górach Świętokrzyskich).
Przeciwnie! Czasem koperta, którą para zostawiła za ślub, prosto z szuflady księdza szła do rąk samotnej matki z trójką dzieci na pokrycie zaległego za pół roku rachunku za gaz.
(A nauczyciele WF-u? Na trzech, których pamiętam z podstawówki tylko jeden nie obmacywał dziewczyn w szatni. Ale molestowania w szkołach to temat mało "medialny" lepiej, chociaż fałszywie, ale dowalić klerowi, a sprawa pedofili z Dworca Centralnego w Warszawie? zamieszani byli politycy i wyżsi urzęnicy - sprawę szybko wyciszono).
Ale o tym się nie pisze, tak samo jak o szlachetnych akcjach kibiców - zbiórki na Domy Dziecka w Polsce na Gwiazdkę, Zbiórki Krwi, Akcje upamiętniające bohaterów AK, NZS-u, zbiórki przyborów szkolnych dla Polonii na utraconych Ziemiach Polski, sprzątanie grobów i pielęgnowanie miejsc pamięci narodowej. I wiele innych akcji. Lepiej przedstawić ich jako bandytów.
Dlaczego tylko źle pisze się o Kościele i o jedynych zorganizowanych grupach o patriotycznych poglądach w Polsce? Chyba każdy potrafi połączyć fakty?
Ostatnia sprawa. Czy Kościół Katolicki to "ten prawdziwy"?
Skąd wiemy, że to nie protestanci "mają rację"?
Prawie każdy w Polsce obchodził I Komunię Świętą. Pamiątkę przyjęcia Ciała Chrystusa do serca.
A czy protestanci tego nie mają? Przecież mają coś podobnego! Odpowiem pytaniem.
Słyszeliście o skradzeniu i profanacji Hostii św.? O tym, że tzw. 'komunie' wykradane są z kościołów do odprawiania bluźnierczych "czarnych mszy" przez satanistów?
Otóż NIGDY nie słyszano, aby w takim celu włamano się do którejkolwiek protestanckiej świątyni. Zawsze tylko z katolickiej.
Tam nie mają prawdziwej "Komunii św." i sataniści dobrze o tym wiedzą. Pozdrawiam tych co dotrwali do końca :-)

iamthelaw napisał/a:

No panowie kiedy wysadzamy jakiś meczet?



Błędna i droga metoda.
W Afganistanie mudżahedini obdzierali ze skóry, ćwiartowali żywcem, obcinali nosy, uszy wyłupywali oczy rosyjskich jeńców i dogorywających porzucali przy drogach aby przestraszyć innych żołnierzy. Jedyne co koledzy mogli zrobić po znalezieniu takiego to dobić...
Rosjanie zaczęli robić coś innego. Ze złapanej grupy zostawiali jednego jako świadka, a resztę rozstrzeliwali owijali w świńską skórę. Potem razem wrzucali do dołu ze świńskimi wnętrznościami i krwią i zakopywali. Tego jednego wypuszczali. Bardzo szybko skończyło się okaleczanie rosyjskich żołnierzy. Oni bardzo serio traktują świnie...
Metoda Hiszpanów jest chyba dużo lepsza
http://polish.ruvr.ru/2013_12_03/Hiszpanie-wyprobowali-radykalna-metode-walki-z-budowa-meczetow/

St...........us

2014-11-25, 09:33
@BongMan
Matkę se wysadź, i co zniszczysz moją religię która walczyła kiedyś z islamem, i do tej pory się mu sprzeciwia?

Lubię cię ale nie które twoje posty po prostu są gówniane, idź kraby łowić bo ostatnio nie mogę paluszków krabowych znaleźć w żadnym sklepie.

Ca...........er

2014-11-25, 11:30
Jak znam życie, to w razie jakichkolwiek zamieszek antyislamskich ucierpią najmniej winni, jak np. polscy Tatarzy... A swoją drogą to smutne, że Afryka się budzi szybciej, niż zachód - oj nisko upadła nasza kultura pod rządami UE (nasza, czyli zachodnia, ogólnie, bo nie tylko my mamy swoją tradycję i kulturę).

TheBigRedDog1

2014-11-25, 13:27
@Bongman

Nie wiem to troll czy jesteś aż tak pie**olnięty?