18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ojciec i córka

Fakerę • 2012-12-13, 07:56
Ojciec przyłapał swoją córką na oralnych igraszkach z chłopakiem:
- Poczekaj tylko aż matka wróci!
- Czy naprawdę musisz jej to mówić?
- Tak, masz jej dać kilka rad.

Moby_Dick

2012-12-13, 22:16
Loaloa napisał/a:



Drogi autorze! Skąd pochodzisz i dlaczego tam tak nie lubią języka polskiego? A może to ty jesteś ułomem i nie potrafisz opanowac tego pięknego języka w mowie i piśmie? Na wypadek, gdybyś nie rozumiał swojego błędu tłumaczę:
- zrobić dobrze/przyjemność - komu, czemu - OJCU (przypadek zwany celownikim ma tu zastosowanie)

Jeśli chciałbyś kupić w sklepie piwo, a sprzedawczyni nie podałaby ci go ze względu na twoją niepełnoletność, mógłbyś jej się tłumaczyć mówiąc
- ale to nie dla mnie, to dla ojca


Już Ci odpowiadam! Pochodzę z nasienia ojca, ale wyszedłem z łona matki. Błąd swój rozumiem i go nie bagatelizuję- bo aż tak wielki i haniebny dla naszego pięknego języka nie jest. Korektorem go nie wymażę na monitorze! Aczkolwiek 99% ludzi, którzy to przeczytali - przeczytali ze zrozumieniem, mimo tego jak wnioskuję dla Ciebie przeolbrzymiego błędu w sformułowaniu . Dziękuję za lekcję , za odmianę i za zwrócenie uwagi o błędzie. Naprawdę biorę ją do siebie i szanuję. Mimo tego swojego pięknego języka , którym tak perfekcyjnie władasz niczym ze szlacheckiego rodu wywodzony w kulturze staropolskiej. Tekstami typu - "ułomem" do osoby , której nie znasz i na podstawie powyższego błędu - nie wyróżniasz się od tzw "ułomnego". Także poziomem zbytnio się nie odróżniasz - mimo że pewnie pochodzisz z pięknej krainy polskiego regionu , gdzie wszyscy gaworzą poprawną polszczyzną . A wszyscy tam w przeciwieństwie do ludzi z moich stron lubują się w języku niczym prof Jan Miodek.

hardbot

2012-12-13, 23:37
Dick napisał/a:

dobre . Tylko nie rozumiem po ch*j ma dawać rady matce, zamiast samej zrobić dobrze dla ojca


Aleś ty k***a mądry... Użyłeś tej pie**olonej interpunkcji po spacji, a nie pomyślałeś o końcu zdania... Aleś ty k***a mądry. :psycho:

moot

2012-12-14, 11:02
hardbot napisał/a:


Aleś ty k***a mądry... Użyłeś tej pie**olonej interpunkcji po spacji, a nie pomyślałeś o końcu zdania... Aleś ty k***a mądry. :psycho:


Tylko nie pęknij. :amused:

hardbot

2012-12-16, 18:53
moot napisał/a:


Tylko nie pęknij. :amused:


Irytuje mnie wielce zaniżony poziom niektórych ludzi dlatego staram się czasem nie "pęknąć" więc sądząc po komentarzach innych osób oznajmiam, że bydło do chlewka trzeba wpie**olić ;)