18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Oj przepraszamy, pomyłka...

Halman • 2023-12-16, 06:14

jeden ludzki śmieć postrzelony, drugi definitywnie odj***ny....

psotny_fiutek

2023-12-16, 09:44
No proszę !I znów ta znienawidzona przez lewackie zjeby broń palna uratowała życie praworządnego obywatela.
No kto by sie spodziewał !

modified1

2023-12-16, 12:21
psotny_fiutek napisał/a:

No proszę !I znów ta znienawidzona przez lewackie zjeby broń palna uratowała życie praworządnego obywatela.
No kto by sie spodziewał !



Czy ty porównujesz te gówno kraje gdzie są tysiące jak nie dziesiątki tysięcy morderstw rocznie do Polski gdzie tutaj to częściej słyszysz o pedofilu niż o mordercach? Wy serio chcecie żeby każdy czy to zjeb czy nie chodził z klamką? Mam takie wrażenie że w Polsce to by przestępczość rosła w miarę zwiększenia ilości broni niż zmalałą a podkreślam że chyba jesteśmy jednym z najbardziej bezpiecznych krajów xd

kawior2007

2023-12-16, 13:12
Prawdziwy fachowiec, ustawił się od kamerą

Sadek90

2023-12-16, 13:34
Ciekawe jak to zostanie rozpatrzone przez sąd. Niby dobrze zrobił, ale goście nawet z motocyklu nie zsiedli. Równie dobrze mogli nie chcieć go okraść, tylko z kimś go pomylili :D

Bul_od_bytu

2023-12-16, 14:06
Sadek90 napisał/a:

Ciekawe jak to zostanie rozpatrzone przez sąd. Niby dobrze zrobił, ale goście nawet z motocyklu nie zsiedli. Równie dobrze mogli nie chcieć go okraść, tylko z kimś go pomylili



To już nie pomylą. Dla pewności wsadziłbym im do kieszeni jakiś nożyk żeby sprawa była jasna

K.o.l.a

2023-12-16, 14:10
modified1 napisał/a:

Czy ty porównujesz te gówno kraje gdzie są tysiące jak nie dziesiątki tysięcy morderstw rocznie do Polski gdzie tutaj to częściej słyszysz o pedofilu niż o mordercach? Wy serio chcecie żeby każdy czy to zjeb czy nie chodził z klamką? Mam takie wrażenie że w Polsce to by przestępczość rosła w miarę zwiększenia ilości broni niż zmalałą a podkreślam że chyba jesteśmy jednym z najbardziej bezpiecznych krajów xd



Ale ty głupoty pie**olisz


:lol:

Autor

2023-12-16, 15:10
modified1 napisał/a:

Czy ty porównujesz te gówno kraje gdzie są tysiące jak nie dziesiątki tysięcy morderstw rocznie do Polski gdzie tutaj to częściej słyszysz o pedofilu niż o mordercach? Wy serio chcecie żeby każdy czy to zjeb czy nie chodził z klamką? Mam takie wrażenie że w Polsce to by przestępczość rosła w miarę zwiększenia ilości broni niż zmalałą a podkreślam że chyba jesteśmy jednym z najbardziej bezpiecznych krajów xd



Posiadam od lat zezwolenie. Nie biegam wymach*jąc bronią po ulicach. Natomiast wiem, że jak bydle będzie próbowało wtargnąć mi do domu, to mam skuteczny atrybut do obrony własnej oraz mojej rodziny.
Takie komuchowate podejście świadczy tylko i wyłącznie o tym, że jesteś tępy albo niedojrzały, bo odmawiasz ludziom prawa do skutecznej obrony.
Ukrów różnej maści się najechało, część z nich to porządni ludzie, którzy pracują i płacą podatki, ale należy mieć na uwadze to, że jakiś procent, który tu przybył, nie przyjechał po to , aby pracować na nasze emerytury. Statystyka od roku 2015 do 2020 mieściła się w normie. Już 2021 znacznie odbiła.
https://statystyka.policja.pl/st/przestepstwa-ogolem/121940,Przestepstwa-ogolem.html

smc

2023-12-16, 15:29
ch*ja zrobisz.

Swoją broń będziesz miał w sejfie zamkniętym na klucz, bez magazynka i z zapakowaną amunicją. Nawet gdyby napastnik zaczekał tych kilka minut, to nie będziesz w stanie strzelić do człowieka. Jeśli nawet wystrzelisz, to i tak nie trafisz, bo musiałbyś być co najmniej po kursie IPSC.
Gdyby jakimś zupełnym przypadkiem wystrzelił i drasnął napastnika, to nie wyjdziesz z pudła bez odsiedzenia wyroku co do dnia. Bo za przestępstwa z bronią siedzi się do końca.

Tak więc moi mili, jak ktoś się do Was włamuje, sp***alajcie drugimi drzwiami i dzwońcie na policję, może za godzinę przyjadą, jak już będzie po wszystkim. My też nie chcemy ginąć za twój telewizor. Życie to nie gangsterski świat z filmów.



Sadol uczy. Nie bawi.

00...........01

2023-12-16, 18:01
raj dla mych oczu!

mazga50

2023-12-16, 21:05
modified1 napisał/a:

Czy ty porównujesz te gówno kraje gdzie są tysiące jak nie dziesiątki tysięcy morderstw rocznie do Polski gdzie tutaj to częściej słyszysz o pedofilu niż o mordercach? Wy serio chcecie żeby każdy czy to zjeb czy nie chodził z klamką? Mam takie wrażenie że w Polsce to by przestępczość rosła w miarę zwiększenia ilości broni niż zmalałą a podkreślam że chyba jesteśmy jednym z najbardziej bezpiecznych krajów xd



Na szczęście policja decyduje ostatecznie o wydaniu pozwolenia na broń "czy to zjebowi czy nie". Prawda jest taka, że oni też nie chcą do uzbrojonego "czy to zjeba" na interwencje jeździć i się narażać. Ale z legalnie posiadanej broni praktycznie nie są popełniane przestępstwa. Natomiast problemem jest broń zdobyta nielegalnie przez "czy to zjebów" i k***y innej maści.

vladok

2023-12-16, 22:03
Niebezpieczna kraina, a chcieli tylko zapytać o godzinę.

modified1

2023-12-16, 22:20
Autor napisał/a:

Posiadam od lat zezwolenie. Nie biegam wymach*jąc bronią po ulicach. Natomiast wiem, że jak bydle będzie próbowało wtargnąć mi do domu, to mam skuteczny atrybut do obrony własnej oraz mojej rodziny.
Takie komuchowate podejście świadczy tylko i wyłącznie o tym, że jesteś tępy albo niedojrzały, bo odmawiasz ludziom prawa do skutecznej obrony.
Ukrów różnej maści się najechało, część z nich to porządni ludzie, którzy pracują i płacą podatki, ale należy mieć na uwadze to, że jakiś procent, który tu przybył, nie przyjechał po to , aby pracować na nasze emerytury. Statystyka od roku 2015 do 2020 mieściła się w normie. Już 2021 znacznie odbiła.



Ale co ty porównujesz posiadanie broni w domu do tego co ten wyżej pisał o ogólnym posiadaniu i chodzeniu po mieście. Bo na filmiku raczej nie zaatakowali go w domu. Do tego w Polsce to jak ktoś Ci się wjebie na chatę to musiałbyś to ogarnąć zanim wejdzie do środka bo jak ktoś pisał możesz nawet nie zdążyć z sejfu wyciągnąć broni. No i nie mówię o tym że u nas jak pies pogryzie złodzieja to właściciel ma bardziej przej***ne niż złodziej, więc w przypadku złodzieja to zawiasy pewne, a nawet odsiadka za postrzał takiego nie mówiąc o zabiciu bo to już na pewno odsiadka :]

Burek13

2023-12-17, 06:59
I to jest film instruktażowy jak się powinno robić w czasie napadu brawo dla napadniętego i piwko :mrgreen: