18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ogólny rozpierdol

ypierdalaj • 2016-01-04, 13:24
Mam coś dla was łakomczuchy

Catar

2016-01-04, 19:30
1:16 mogl jechac dalej

Bright

2016-01-04, 20:11
SolAngelica napisał/a:

Za latające bezmózgie yeti wpie**alające się bezmyślnie pod koła zawsze krata piwa.



Przecież w tym filmiku większość zdarzeń była z winy kierowcy. Bezmózgie yeti nigdy się nie nauczą, że nie wyprzedza się na przejściu dla pieszych i to, że jeżeli jest znak dzieciaka z lizakiem to trzeba zachować szczególną ostrożność i spodziewac się, że jakiś dzieciak wtargnie na drogę.

~Sol

2016-01-04, 21:02
@Bright, czyli chcesz powiedzieć, że zawsze a przejściu włazisz na jezdnię bez rozgladania się? Bez stuprocentowej pewności, że przejdziesz na drugą stronę? Ani pasy, ani znak dzieciaka z lizakiem nie dają nikomu nieśmiertelności. Jeśli ktoś się wpie**ala przed rozpędzoną co najmniej tonę żelastwa, nie biorąc pod uwagę, że mogły zawieść hamulce, szyba zaparowała, albo zwyczajnie ktoś zapie**ala trzecią dobę za kierownicą "bo szef kazał", to jest bezmózgiem, bo żaden wyrok sądu mu życia nie przywróci.

bartit82

2016-01-04, 21:05
Znakomita większość to bezmózgie yeti za kierownicą...

Olimpiq

2016-01-04, 22:56
0:30 Na szczęście karetka była na miejscu :amused:

sm...........50

2016-01-04, 23:28
SolAngelica napisał/a:

Za latające bezmózgie yeti wpie**alające się bezmyślnie pod koła zawsze krata piwa.



większość wypadków, to wyprzedzanie na przejściu dla pieszych lub nadmierna prędkość. wystarczyłoby zwolnić i wbić sobie do łba: ktoś zatrzymuje się lub zwalnia przed przejściem dla pieszych, to go nie wyprzedzasz/omijasz, ale także zatrzymujesz się.

no ale ty i tobie podobni wolą zapie**alać ile fabryka dała, prawda...?

Mortevor

2016-01-04, 23:33
2:16 #kobiecalogika - jedzie na ciebie auto? zamiast przyspieszyc, zsiadaj z roweru

crazyman100

2016-01-05, 02:35
I bardzo k***a dobrze(w wiekszosci przypadkow)

Pieszy to nie pie**olona swieta krowa i pierwszenstwo ma ale do grobu co najwyzej.

Zamiast sluchawki w uszach smartsron w dloni i dioldo w dupie patrzec co sie dzieje do okola i uzyc tego j***nego mozgu a nie wszystko na kierowcow...

ahmatw

2016-01-05, 16:31
Mnie to zawsze wk***ia, jak jest dwupasmówka. Jeden na jednym pasie się zatrzyma, bo przepuszcza dzieciaka, które leci przez środek ulicy, ale ten na drugim pasie, nie może tego widzieć. Ten pierwszy przyczynia się do takiego zdarzenia.
Co nie zmienia faktu, że w większości takich wypadków piesi są sami sobie winni.

Brzydkii

2016-01-05, 16:58
Za część tych zdarzeń odpowiedzialni są kierowcy z kamerką, którzy na ruchliwej drodze decydują się nagle k***a zatrzymać, bo jakiś baran stoi 3 m przed przejściem. Co więcej, baran wejdzie na przejście i nie wyjrzy zza auta czy drugi pojazd wyhamował tylko bezmyślnie kontynuuje przechodzeni. Skutkiem tego jest jego piękny lot.

rjinswand

2016-01-06, 23:04
@ahmatw
A mnie wk***iają debile, którzy nie wiedzą, że na przejściu dla pieszych się nie wyprzedza. Mam nadzieję, że nie jesteś kierowcą...