18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

ogłoszonko parafialne

Newralgiczna • 2011-01-06, 22:28
Sytuacja autentyczna, dzisiejsze słowa wikarego z mej parafii:

"Drodzy parafianie! Zbliża się WOŚP, a więc z tej okazji chciałbym Was uświadomić na temat pana Owsiaka, który to jest niewierzący, niereligijny, należy do sekty Hari Kriszna, pieniądze nie idą w całości na dzieci, lecz też na sektę, i Woodstock! A tam jest alkohol i narkotyki! Ja to wszystko wiem, bo w internecie czytałem! Poza tym zapamiętajcie parafianie, że do Hari Kriszna należą kompletnie łysi ludzie, nasz pan organista jest łysy, ale to akurat w porządku człowiek ...."

Ra...........og

2011-01-06, 22:38
Moniok napisał/a:

Sytuacja autentyczna, dzisiejsze słowa wikarego z mej parafii:



Moniok, zmień parafie

coval

2011-01-06, 22:47
albo wogole zmien religie

GKC

2011-01-06, 22:48
Zmień skarpetki.

Imazuma

2011-01-07, 01:29
Po ch*j tam w ogóle szedłeś trzeba było w domu na sadolu siedzieć.

lukasvx

2011-01-07, 01:49
nigdzie ci nikt wiekszych bajek nie powie jak w kosciele...

a na wośp zawsze cos rzuce bo nawet jakby mieli kilka groszy wykorzystac z tego co dam to i tak dobrze...ale czy widziłes/as zeby sie owsiak obnosił ze swoim niby bogactwem?? nie, nigdy tego nie robił....no ale za pod plebaniami za kilka dni będą stały auta rocznik 2011, no chwila moment , jesszcze jedna niedziela, jeszcze jedna składka na jakis niby zbożny cel...

sprzęt dla dzieci sie z nikad nie bierze , a ojciec dyrektor, wielki reprezentant wszem panujacej religii własnie bedzie zbierał na platynowe śruby do felg....niech wszystko w p*zdu sprzeda , da choc połowe z tego innym odda...

pie**ole ,mnie boli ze jeden potrafi cos zrobic ,a drugi z ambony bedzie mu koło dupy robił, z resztą każdy co idzie do semiarium to wie ze bezrobotny nie bedzie a i emeryturke bedzie miał wiekszą niz niejeden

sorka za ten wywód nocny ale ......a ide spać.

więcej nie pije, dobranoc


pakicito

2011-01-07, 07:59
i babki wierza w te pranie mózgu

Ye...........es

2011-01-07, 10:02
Czarna mafia rulez.
ch*j im w dupe j***nym pedofilom.
Od Siebie dodam tylko tyle:po jaki ch*j zawsze na woodstocku rozbija swoja roztańczona wioskę przystanek Jezus???pytam sie po co?Skoro alkohol,narkotyki i rozpusta wokół.pie**oli sie w głowach zwyrodnialcom j***nym,tylko chodza po woodstocku i śpiewaja te swoje pioseneczki na melodię Dżemu itp.
Skoro Owsiak jest zły to WYpie**alAĆ z woodstocku!Niech dalej mamią moherowe bereciki niech im babcie dalej oddają emeryturki i renty a na koniec j***ne pedofile im podziękują :P

Piterro

2011-01-07, 10:17
Chodzisz do kościoła , a potem wchodzisz na sadistic.pl ?! Niezły kontrast

zawlo

2011-01-07, 10:43
wole dac na WOŚP niż na kleche której tylko brzuchy rosną i pierd. ministrantów po kątach. a po 2 choćby 1% tej kasy szedł na dzieci to i tak jest dużo a w przyszłości może jakiemuś dzieciakowi życie uratować.

snik0

2011-01-07, 11:00
widocznie mama kazała do kościółka. Ale potwierdzam autentyk, mój ojciec, ksiądz tak właśnie mówi na każdej mszy w tej parafii. 100% autentyk

rickoo69

2011-01-07, 11:01
A może organista też jest z Kryszny tylko zinfiltrował wielebnego ?

adekk

2011-01-07, 11:02
pewnie wikary też był łysy.