18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

ogłoszonko parafialne

Newralgiczna • 2011-01-06, 22:28
Sytuacja autentyczna, dzisiejsze słowa wikarego z mej parafii:

"Drodzy parafianie! Zbliża się WOŚP, a więc z tej okazji chciałbym Was uświadomić na temat pana Owsiaka, który to jest niewierzący, niereligijny, należy do sekty Hari Kriszna, pieniądze nie idą w całości na dzieci, lecz też na sektę, i Woodstock! A tam jest alkohol i narkotyki! Ja to wszystko wiem, bo w internecie czytałem! Poza tym zapamiętajcie parafianie, że do Hari Kriszna należą kompletnie łysi ludzie, nasz pan organista jest łysy, ale to akurat w porządku człowiek ...."

Hrabia Drapula

2011-01-07, 17:33
pie**oli głupoty wczoraj było święto,jak markety były zamknięte to kościół na pewno też

kamuha

2011-01-07, 19:49
może i fake może i ksiądz nie nazbyt na topie, ale podzielam jego opinie w jednej kwestii.
Na Owsika nie daję. Wolę dorzucić menelowi na butelkę, albo bidulom na ulicy.
Owsik to sprzedany ciul

Nihoo

2011-01-08, 01:36
a teraz ciekawostka zaczerpnięta ze słownika:

Znaczenie słowa "Parafianin" - przestarzałe, człowiek bez ogłady, bez wykształcenia, zacofany, ograniczony.

Na szczęście do kościoła nie chodzę ale jakby się trafiło że jakiś ksiądz by mnie tak nazwał bez wahania bym od ch*jów nawyzywał.

Antylewak_1920

2011-01-08, 20:06
Słabi z was sadyści jak rzucacie na WOŚP... Tyle więcej kalek by zmarło w jakichś śmiesznych okolicznościach, gdyby nie ona. Nie takie ma być podejście "prawdziwego sadysty"?