18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

ogłoszenie parafialne:

wójek • 2013-01-12, 10:22
Hello Kitty a satanizm


Kitty White przyszła na świat dnia 1 listopada 1974 roku, na londyńskich przedmieściach. Czy to przypadkowa data, zwłaszcza dla wyznawców Chrystusa? Japońska firma Sanrio jest producent HK. A jakie są korzenie kotka, którego zna cały świat? Czy ludzie mają wiedzę na ten temat? Chyba nie wszyscy.

Według hiszpańskich źródeł, postać kociaka została stworzona przez zrozpaczonego ojca, którego chora na nowotwór córka umierała. Ojciec, by ratować życie dziecka zawarł pakt z demonem, ofiarowawszy za ocalenie życia swej córki, stworzenie symbolu, który będzie czczony w świecie, oczywiście – ku chwale piekieł. Nazwa jest następująca: Hell – o – Kitty. Jak widać kotek nie ma... Ust! Dlaczego? Dlatego, że dziecku jest je łatwo zamknąć i wtłoczyć wszelką treść. Dziecko jest nieświadome.

Także kto kupuje przedmioty z wizerunkiem tego kociaka, naraża dziecko na poważne niebezpieczeństwo sfery duchowej. Oddaje malucha w ręce demonów!!

Sama Lady Gaga – tuba iluminatów, przebiera się w odzież zdobną w wizerunek tego kota. Kłania się demonom na swych teledyskach i koncertach, cytuje zaklęcia, narażając na niebezpieczeństwo słuchaczy, poddając ich diabelskiej manipulacji i hipnozie, poprzez znaki, słowa i zaklęcia, rytualne formuły, ruch ciała i symbolikę okultystyczną!





Na zdjęciu Gaga siedzi na masońskim tronie, zakończonym dwoma filarami z każdej jej strony. Nad jej głową znajduje się kompas masonerii. Nosi sukienkę Hello Kitty i pozuje w stylu manekina. Jej ręce są umieszczone w sposób przypominający ikony sztuki, które wyświetla hermetyczna maksyma (ang. hermetic maxim) - “jak na górze, tak na dole”.

Hello Kitty – towprowadzanie i rozbudzanie w dzieciach
 sfery seksualnej, a to taka niewinna miła kotka! Kolor różowy – to nie tylko kolor związany z seksualnością, ale przede wszystkim kolor mocno związany z ideologią New Age, podobnie jak symbol motyla i "klucz nilu" – pogarda dla dziewictwa!


Ten piekielny japoński kotek omamił umysł niejednego dziecka na świecie i opróżnia portfele nieświadomych rodziców.

- Mamo, mamo! Kupisz mi nowy piórnik?

- Przecież kupiłam ci na początku roku.

- Ale ja chcę taki w Hello Kitty!

Poza tym, stanowi obrazę dla chrześcijan:



"Zabawka dla dorosłych":




Przykład „zabawki” dla dziecka:




Na życzenie można wykonać trumnę:




Powstają szpitale, żłobki i przedszkola, sale kinowe wystrojone w diabelską symbolikę:




Impreza dla dorosłych:



Oto adres kiciego piekła...

http://www.kittyhell.com/


Pamiętajcie: strategia szatana jest właśnie taka – niszczyć pod pozorem niewinności, działać w ukryciu, tak, by jak najtrudniej można byłoby go rozpoznać i tępić. Dodatkowo najkorzystniej mu uderzyć w dzieci, gdyż są niewinne!! Są małe, czyste i nieskalane, a ich dusze mają dla niego wartość najwyższą. Już nie atakuje wyłącznie dorosłych poprzez ezoterykę i okultyzm, narkotyki i alkohol, rozpustę, teraz w na przełomie wieku XX i XXI przypuścił szalony atak na dzieci!


Niegdyś zagrożenie przyszło także z „kraju kwitnącej wiśni”, przez „niewinną” bajkę „Pokemon” - pocket demon – kieszonkowy demon. W Japonii po czasie rozpętała się seria samobójstw pośród dzieci. Powodem była... Finalna walka w przeciwnikiem, którego należało pokonać poprzez... Ofiarę z siebie, ze swojego życia!!

Inne formy zagrożenia:

1. Monster High – wampiryzm wśród dzieci (satanizm, okultyzm, New Age)
2. Barbie
3. Pokemony
4. Halloween
5. Harry Potter
6. Dragon Ball
7. Trupie czaszki na ubrankach
i zabawkach – promowanie kultury śmierci i satanizmu
8. Konik Pony
9. Batman


Bądźcie czujni, Opatrzność o nas dba, ale szatan nie śpi.

PaQ93

2013-01-12, 10:43
a kucyki pony to piętnaste wcielenia boga shivy.

Nihil

2013-01-12, 10:44
Niezły temat, pseudo-klecha by się nie powstydził :D

Tyle tu katolowego pie**olenia, że aż ocieka. Tyle gadania o okultyzmie, satanizmie, new age, a zero (bo nie ma) dowodów i źródeł, że coś takiego się dzieje. Różowy to kolor new age? A ch*j mnie to boli.

Chleb razowy

2013-01-12, 10:45
Cytat:

Inne formy zagrożenia:
...
6. Dragon Ball
...


Teraz k***a przesadziłeś...

wójek

2013-01-12, 10:54
panowie i panie, więcej dystansu! mnie też to jebie, ale wyobraźcie sobie typa, co to napisał świadomie, co on musi mieć w głowie!

pyto

2013-01-12, 10:59
Wlasnie chcialem dodac, ze troche brakuje w artykule zrodla - do calkiem przyzwoitego prawicowo-chrzescijanskiego portalu :D Chlopaki sie bawia lepiej w redakcji niz w Super-Expressie

Lordzik92

2013-01-12, 11:10
Wiem lub przynajmniej mam taka nadzieje ze ten temat jest ironia do otaczajacego nas swiata, ale:

Satanizm - wbrew pozorom nie taki straszny jak go maluja, jest to niekoniecznie kult diabla a zwierzecych odruchow, bez przestrzegania sztucznych wymogow nakazywanych przez religie. Jednak nie ma nic wspolnego z niszczeniem grobow, paleniem kosciolow czy lamaniem krzyzy.Protoplasta wspolczesnego satanizmu byl Nietzsche.
Okultyzm - medytacja, filozofia, sztuka, seks, poznanie wlasnego JA, narkotyki, podroze astralne, ot cala magia okultyzmu ;
sama nazwa oznacza ,,wiedze tajemna" niedostepna dla kazdego. W obecnych czasach niebardzo trafna, z uwagi na latwy dostep informacji. Wg. mnie jedynym zagrozniem jaki kryje sie w okultyzmie jest bledna czy lekcewarzaca interpretacja przez naiwnych zalosnych idiotow, co potem uwazaja sie za czarodzieji, magow, wampirow , czesto pod wplywem ,,harrego,zmierzchu czy innej szmiry prosto z tv". Inteligenty czlowiek z okultyzmu wyniesie ciekawa wiedze na wszelaki temat.
New Age- okultyzm dla leniwych, pozbawiony logiki, teksty typu ,,mysl (modl sie) o tym caly czas a to sie stanie" przypominaja mi obecny katolicyzm, w sumie oba systemy sa do siebie podobne i sluza jako wytrych do portfela wiernych otepionych nieszczesnikow...

Cala ta gadka o Bogu i Szatanie jako uosobienie dobra i zla jest zalosne. Nie ma 100% dobra i 100% zla, jest to uproszczenie dla dzieci, a nie doroslych myslacych osobnikow! Nikt nigdy nie widzial ani Boga ani Diabla, na Ziemi jestesmy tylko my i to my jestesmy zarazem Bogiem jak i Diablem, lub idac inna droga Gdzies istnieje cos a´la Bog i Diabel tylko poprostu maja nas i nasze modly w dupie ;p Zamiast wierzyc w brednie wymyslone przez innych, wezcie sie za swoje zycie i robcie to co uwazacie za sluszne i zgodne z waszymi pogladami!
"Czyń swoją wolę niechaj będzie całym Prawem." A. Crowley czolowy okultysta




mat46rossi

2013-01-12, 11:50
Dam piwo. Ale będą jaja na głównej!

Radysh

2013-01-12, 13:37
Osz k***a! Terlikowski zabłądził na Sadola! :D

farenc

2013-01-12, 14:18
Juz nie bede sie wital: ave satan, a Hello Kitty!

j-t-t-s

2013-01-12, 16:59
Wietrzę w tym spisek!

Tak naprawdę Katolom chodzi o to, że Hello Kitty odciąga dzieci spod sutanny... a jak wiadomo niezaspokojony czarny, to zły czarny...

brzoza

2013-01-12, 20:51
hehehe. szatan z nami, nie przeciwko :)