18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

ogłoszenie parafialne:

wójek • 2013-01-12, 10:22
Hello Kitty a satanizm


Kitty White przyszła na świat dnia 1 listopada 1974 roku, na londyńskich przedmieściach. Czy to przypadkowa data, zwłaszcza dla wyznawców Chrystusa? Japońska firma Sanrio jest producent HK. A jakie są korzenie kotka, którego zna cały świat? Czy ludzie mają wiedzę na ten temat? Chyba nie wszyscy.

Według hiszpańskich źródeł, postać kociaka została stworzona przez zrozpaczonego ojca, którego chora na nowotwór córka umierała. Ojciec, by ratować życie dziecka zawarł pakt z demonem, ofiarowawszy za ocalenie życia swej córki, stworzenie symbolu, który będzie czczony w świecie, oczywiście – ku chwale piekieł. Nazwa jest następująca: Hell – o – Kitty. Jak widać kotek nie ma... Ust! Dlaczego? Dlatego, że dziecku jest je łatwo zamknąć i wtłoczyć wszelką treść. Dziecko jest nieświadome.

Także kto kupuje przedmioty z wizerunkiem tego kociaka, naraża dziecko na poważne niebezpieczeństwo sfery duchowej. Oddaje malucha w ręce demonów!!

Sama Lady Gaga – tuba iluminatów, przebiera się w odzież zdobną w wizerunek tego kota. Kłania się demonom na swych teledyskach i koncertach, cytuje zaklęcia, narażając na niebezpieczeństwo słuchaczy, poddając ich diabelskiej manipulacji i hipnozie, poprzez znaki, słowa i zaklęcia, rytualne formuły, ruch ciała i symbolikę okultystyczną!





Na zdjęciu Gaga siedzi na masońskim tronie, zakończonym dwoma filarami z każdej jej strony. Nad jej głową znajduje się kompas masonerii. Nosi sukienkę Hello Kitty i pozuje w stylu manekina. Jej ręce są umieszczone w sposób przypominający ikony sztuki, które wyświetla hermetyczna maksyma (ang. hermetic maxim) - “jak na górze, tak na dole”.

Hello Kitty – towprowadzanie i rozbudzanie w dzieciach
 sfery seksualnej, a to taka niewinna miła kotka! Kolor różowy – to nie tylko kolor związany z seksualnością, ale przede wszystkim kolor mocno związany z ideologią New Age, podobnie jak symbol motyla i "klucz nilu" – pogarda dla dziewictwa!


Ten piekielny japoński kotek omamił umysł niejednego dziecka na świecie i opróżnia portfele nieświadomych rodziców.

- Mamo, mamo! Kupisz mi nowy piórnik?

- Przecież kupiłam ci na początku roku.

- Ale ja chcę taki w Hello Kitty!

Poza tym, stanowi obrazę dla chrześcijan:



"Zabawka dla dorosłych":




Przykład „zabawki” dla dziecka:




Na życzenie można wykonać trumnę:




Powstają szpitale, żłobki i przedszkola, sale kinowe wystrojone w diabelską symbolikę:




Impreza dla dorosłych:



Oto adres kiciego piekła...

http://www.kittyhell.com/


Pamiętajcie: strategia szatana jest właśnie taka – niszczyć pod pozorem niewinności, działać w ukryciu, tak, by jak najtrudniej można byłoby go rozpoznać i tępić. Dodatkowo najkorzystniej mu uderzyć w dzieci, gdyż są niewinne!! Są małe, czyste i nieskalane, a ich dusze mają dla niego wartość najwyższą. Już nie atakuje wyłącznie dorosłych poprzez ezoterykę i okultyzm, narkotyki i alkohol, rozpustę, teraz w na przełomie wieku XX i XXI przypuścił szalony atak na dzieci!


Niegdyś zagrożenie przyszło także z „kraju kwitnącej wiśni”, przez „niewinną” bajkę „Pokemon” - pocket demon – kieszonkowy demon. W Japonii po czasie rozpętała się seria samobójstw pośród dzieci. Powodem była... Finalna walka w przeciwnikiem, którego należało pokonać poprzez... Ofiarę z siebie, ze swojego życia!!

Inne formy zagrożenia:

1. Monster High – wampiryzm wśród dzieci (satanizm, okultyzm, New Age)
2. Barbie
3. Pokemony
4. Halloween
5. Harry Potter
6. Dragon Ball
7. Trupie czaszki na ubrankach
i zabawkach – promowanie kultury śmierci i satanizmu
8. Konik Pony
9. Batman


Bądźcie czujni, Opatrzność o nas dba, ale szatan nie śpi.

Psilocke

2013-01-12, 22:55
@ autor
Nie wiem co bierzesz ale to mocniejsze niż moje psychotropy.
Daj namiar na dilera.

Volant

2013-01-12, 23:08
Kiedyś żeby być czcicielem szatana trzeba było gwałcić dziewicę, pić krew, składać rytualne ofiary i wieszać biskupów na odwróconym krzyżu, a dziś wystarczy mieć różowy telefon z wizerunkiem j***nego kota? Not bad.
Świat się kończy.
Nie pozostaje nic innego jak zanucić klasykę:
"Dla szatana chwały te mroczne rytuały,
to jest czarna msza, czarna msza"

Kirk666

2013-01-12, 23:27
ależ dajcie spokój :D koleś sobie robi z nas jawne jaja, więcej takich tematów!

rybabol

2013-01-12, 23:49
nie ukrwyam ze róż działa mi na nerwy, ale ja pier... satanizm, okultyzm i kto wie co jeszcze!? Wybaczcie ale osoby ktore wierza w takie pie**oly jak okultyzm, opetania, pakty z "demonami" (ktore zostaly wymyslone przez kosciol w celu zastraszania plebsu) powinny byc przeniesione do sredniowiecza, tam odnalazly by sie i mialby poczucie bezpieczenstwa chronione przez nie pierd***cą sie w dzialaniu inkwizicje... Albo to że masoni to zło, bo tak, prosze sobie poczytac co nieco z roznych zrodel, a nie ograniczac wiedze do katolickich forów i kazan (gdyby nie oni sredniowiecze i oglupienie trwaloby dalej)... A no i najważniejsze, ODPIER***CIE sie od Dragon Ball'a!

Mathio

2013-01-12, 23:51
wójek napisał/a:




8. Konik Pony




Co k***a ? Konik kucyk ?

Vato

2013-01-12, 23:59
Czy niektórzy z was są takimi idiotami, że nie widzą tu ironii? Przecież ten tekst to jeden wielki żart :ks_homer:

Qrecik

2013-01-13, 00:32
Takich bzdur to nawet dla żartu bym nie wymówił,a co dopiero opublikował w sieci.Masz człowieku ostro w garze nawarzone.

AntyNwo

2013-01-13, 00:34
Niezla wstwka ziomek dobrze mowisz wiecej takich tematow , ostatnio tez na nwonews.pl bylo cos hello kitty:)

A powiedz mi ziomek na jakich stronach czesto siedzisz typu tego tematu ?

Pozdrawiam

McSzczery

2013-01-13, 02:57
Chleb razowy napisał/a:


Teraz k***a przesadziłeś...


To samo pomyślałem.
Jeden k***a dówod na jakikolwiek szatanizm w DB.
Ja wyciągałem same pozytywne wartości.

/edit
z ciekawości poszukałem :D
http://themacchoi.blogspot.co.uk/2012/11/dragon-ball-z-has-illuminati-undertones.html

wszystko w tym poście da się wytłumaczyć, to jakby oskarżyć wszystkie nauczycielki matematyki o bycie illuminatami, bo uczyły nas rysować trójkąty :mrgreen:
lubię czytać teorie spiskowe i od około roku bardzo się nimi interesuję, ale co ch*ja pana, bez przesady :idzwch*j:

Niech mi tylko ktoś wytłumaczy scene gdy Krilan, Tenshin, Chaoz i Yamsha (o ile dobrze pamiętam) idą z Popo który przenosi ich na Vegete gdzie spotykają saiyanów, ale podczas tej teleportacji pod nimi widać trójkąc a w nim pentagram.

Chcę to wytłumaczyć ludziom w komentarzach, którzy już płaczą, że ich ukochane dzieciństwo zostało zniszczone, ale za ch*ja nie mam pojęcia jak to wytłumaczyć, zatem proszę o pomoc :-|

wpiszcie sobie dragon ball illuminati, wszędzie wywęsza spisek :lodowka:
Teraz nie wiem czy spuścić wpie**ol illuminatom, czy autorowi tematu bo zj***ł mi dzieciństwo! :snajper2:
btw. I tak Goku był lepszy od Vegety.

sati696

2013-01-13, 08:52
Najlepszy jest chyba wibrator hello kity,dla każdego w każdym wieku.

Mom and Death

2013-01-13, 08:53
Mocno wali schizofrenią na tle religijnym.

Devilyn

2013-01-13, 12:00
Drag - on - ball ... narkole na piłkach - to musi coś znaczyć !

Morgh

2013-01-13, 14:32
Idąc tym tropem można przytoczyć pewną historię.

Dawno temu na Pomorzu, a dokładniej na pewnym półwyspie mieszkał sobie rybak. Chłop wydawało się, że ma wszystko co do życia mu było potrzebne: kasę, łódź do połowów, oraz piękną żonę o orientalnej urodzie (co w tamtych czasach było rzeczą niespotykaną).
Pewnego dnia rybak wypłynął kutrem na morze na kilkudniowy rejs. Łowy były obfite, lecz facetowi bardzo brakowało jego kobiety, z którą mógłby spędzić kolejną upojną noc. Dni mijały, aż w końcu nasz bohater wrócił wreszcie ląd. Wyładował ryby i szybko udał się do swej chatki. Otwiera drzwi, a tam jego żona jest pieprzona przez Bongmana. Chłop chciał od razu zakończyć sprawę honorowo i wpie**olić kochankowi, lecz niestety wróg był szybszy i dwoma prostymi położył rybaka na deski.
Kolejne dni bohaterowi mijały na rozmyślaniu o zemście na małżonce. Zdecydował się, by zaprzedać swą duszę u diabła. Po odprawieniu rytuału przed chłopem pojawił się Belzebub. Rybak upadł na kolana i prosił by demon ukarał w jakiś sposób parę kochanków. Diabeł zgodził się i kobicie zamiast c*pki wyrósł ku*as, a Bongmana ukarał brakiem poczucia humoru. Jednak w zamian chłop miał nazwać półwysep na, którym mieszkał na cześć Belzebuba.
W taki właśnie sposób powstał HEL :)






Szczerze, to nic nie mam do Bongmana, a jego postać wykorzystałem tylko dlatego, że jest kultowa na naszym portalu.

PrzysmakDrwala

2013-01-13, 15:29
Jeśli chodzi o okultyzm, to kiedyś byłem w kościele.