18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ogier wpadł do studzienki!

Kallirroe • 2013-05-05, 22:22
Mam nadzieję, że was to zaciekawi ;)

Sytuacja ta miała miejsce pod Starachowicami!
"To był moment. Ogier Kary postawił kopyto na włazie od studzienki i wpadł zadem do kanału. Aby wyciągnąć konia gapę potrzeba było specjalistycznego sprzętu!"

Do ratowników zadzwonił gospodarz z Lubieni (woj. świętokrzyskie). Trzy wozy strażackie i 12 ratowników natychmiast pojechało na miejsce. Okazało się, że Kary idąc tyłem nadepnął kopytami na właz, ten się obluzował i zwierzę wpadło do kanału. Gdy gospodarz wyszedł na podwórko zobaczył tylko tylko łeb konia i jego przednie kończyny, które wystawały nad ziemią. Strażacy mieli nie lada zadanie.

– Akcja była bardzo trudna bo koń ważył, bagatela, 800 kilogramów - mówi st.kpt. Andrzej Pyzik ze straży pożarnej w Starachowicach. – Dlatego musieliśmy ściągnąć na miejsce specjalny dźwig tak zwany HDS, zamontowany na ciężkim samochodzie gaśniczym. Potem zapieliśmy szerokie pasy i zwierzak po chwilipojechał w górę. Na szczęście zachowywał się spokojnie.
Koń miał lekkie obrażenia (rozcięta skóra, rany). Najgorsze jest to, że odegrało mu się to na psychice..


lynks

2013-05-05, 22:29
Do kopalni ta szkapa już się nie nada.

Moby_Dick

2013-05-05, 22:42
Hehehe koń by się uśmiał hehe. Pifko za kapitalną fotkę.

Admin_RedTube

2013-05-05, 23:07
No masz ci los, teraz z koniem trzeba będzie chodzić do psychologa.
Ta trauma pewnie pozostanie mu na długo.

Mc6

2013-05-05, 23:10
Nie wiedziałem, że kunie mogą tyle ważyć, nie znam się ale pewnie to te przeznaczone do ciężkiej roboty, chętnie bym takiego kloca na żywo zobaczył. Jestem z rozwiniętego zachodu i do was na wschód wieśniaki nie jeżdżę huehuehue

Qleczko

2013-05-05, 23:16
Nie wiem czemu ale kojarzy mi się z:

:mrgreen:

froqer

2013-05-05, 23:16
Propsy dla konia za nową metodę zapychania polskich dziur. Daje do myślenia, w dziury w drogach będziemy wpychać pracowników ministerstwa infrastruktury, co wy na to?

@Wdr, jak o bandyckich ustawach pisze się w stylu i zgodnie z ideą Macierewicza, to się nie dziw. Ludzie, którzy nie wiedzą o czym piszą, ale bardzo chcą udowodnić, że wiedzą. Jeśli o to chodzi, to porządnie materiały na ten temat wchodzą.

VonHaiPaue

2013-05-05, 23:17
Po tym filmiku nie widzę szans na przeżycie.


SzczepoS7N

2013-05-05, 23:18
Posiedziałby dłużej byłyby fotki na harda :/

Kallirroe

2013-05-05, 23:18
Koko_yori, powiem Ci, że psycholog zwierzęcy jak najbardziej jest! A temu ogierkowi trauma na pewno zostanie do końca!

VonHaiPaue

2013-05-05, 23:26
Kallirroe, nie wiem jak Ci to powiedzieć.

Wdr napisał/a:

ilililililililililililili wybaczam ale za karę idziesz na zwiad i spróbujesz tak wyr*chać Kallirroe coby jej sie odechciało tych koni!



Muszę odpokutwać karę więc jak to będzie ??

nergal1985

2013-05-05, 23:31
szkoda mi tego konika, taki ładny, a tak sie męczy

Co...........21

2013-05-05, 23:36
agent vietkongu (HEHE)