18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Oficjalna Reklama Kościoła Katolickiego

GenerousVitttake • 2012-09-03, 14:33
Kościół Katolicki i jego oficjalna reklama (tyle hipokryzji w jednym filmie) + ciekawy komentarz komika Billa Mahera.


Pi...........is

2012-09-03, 18:56
Kubałkę napisał/a:

Przesada. To jest Sadistic czy Ateistic do ch*ja? Zdaję sobie sprawę, że są księża pedofile, ale dlaczego od razu wszystkich do jednego wora wrzucać? Jakoś nie przekonuje mnie hamburgerski ku*as robiący z siebie pajaca w TV i mimo że lubię kawały o katolikach to te pie**olenie pod publikę przez tego hamerykańskiego prezentera jakoś mnie nie przekonuje, przeciwnie. Jest to po prostu nie na miejscu. Każdy wierzy w to co chce i mimo że muzułmańskie brudasy napie**alają swoje żony i wysadzają się w powietrze w centrum Jerozolimy i innych miast (często europejskich) to nic wielkiego. Lepiej przyj***ć się do księdza pedofila i uważać wszystkich katolików za fanatycznych pojebów. Dziękuję za uwagę.

P.S. Z pozdrowieniami dla wszelkiej gimbusiarni, która powie że katolik się wk***ił. Tak, macie racje. :roll:



Ten hamburgerski ku*as nie ma cie przekonać tylko dać ci pierwsze kroki byś myślał samodzielnie.
:-?

soqu1

2012-09-03, 19:06
Jaki Hamburger? To żyd. Żydzi oficjalnie mordują muzułmanów, a chrześcijan likwidują przez media. Czemu tak? Bo tam, gdzie demokracja, tam wielokulturowość i brak poszanowania jednego dla drugich.

Kimo36

2012-09-03, 19:40
Jak iluminaci nie mogli przejąć kościoła to poszli okrężną drogą, podpie**olić wiernych :krejzi:

EmPeroR77

2012-09-03, 19:44
soqu1 zgadzam się z tobą , tylko żydowske prostytutki z JevSA cisną z wszystkich , ale zapominają o tym że wszelkie dewiacje rodzą sie w tej sk***iałej stajni zwanej Ameryką , to oni wyplewiają wszelkie tradycje i kulturę innych krajów okradając nas przy tym , rudy Donek i Komoruski są czystym na to przykładem. Jak to śpiewa Bruce Sprengsten ,, BURN THE USA !!! "

etinos

2012-09-03, 20:21
No ale kk sie reklamuje? Biznes sie reklamuje... zaraz, zaraz o.O

No ja wyznaje zasade zyj i daj zyc, niech sobie wierza w co chca, dopuki doputy ta osoba nie robi krzywdy innym, a moim zdaniem kk w pewnym sensie to robi, jak od malego maja sie juz czuc winni (moja wina, moja wina), juz nie mowiac o tym jak ogranicza ludzi mentalnie...

telon666

2012-09-03, 20:51
Kubałkę napisał/a:

Przesada. To jest Sadistic czy Ateistic do ch*ja? Zdaję sobie sprawę, że są księża pedofile, ale dlaczego od razu wszystkich do jednego wora wrzucać? Jakoś nie przekonuje mnie hamburgerski ku*as robiący z siebie pajaca w TV i mimo że lubię kawały o katolikach to te pie**olenie pod publikę przez tego hamerykańskiego prezentera jakoś mnie nie przekonuje, przeciwnie. Jest to po prostu nie na miejscu. Każdy wierzy w to co chce i mimo że muzułmańskie brudasy napie**alają swoje żony i wysadzają się w powietrze w centrum Jerozolimy i innych miast (często europejskich) to nic wielkiego. Lepiej przyj***ć się do księdza pedofila i uważać wszystkich katolików za fanatycznych pojebów. Dziękuję za uwagę.

P.S. Z pozdrowieniami dla wszelkiej gimbusiarni, która powie że katolik się wk***ił. Tak, macie racje. :roll:

przestań pie**olić od rzeczy. znasz historyjkę o łyżce dziegciu i beczce miodu? wystarczy że choć by promil w KK nadaje się do utylizacji ,to taka organizacja powinna sama siebie rozwiązać a nie ukrywać swoje grzeszki i wciskać kit że to tylko incydenty. k***a to że kochasz KK to tylko wina twojego urodzenia, jak byś się urodził 5tyś km na południowy wschód to inaczej byś pie**olił.

Zdrojak

2012-09-03, 20:58
Fumar
Cytat:

Nie popieram KK i jego metod działania. Niech sobie k***a każdy wierzy w co chce. Jestem tylko ciekaw, czy tak oficjalnie śmieją się z Islamu, albo czarnych. Pewnie nie, bo to k***a nieetyczne i niepoprawne...



Nie wiedziałem, że bycie czarnym to wiara :)

In...........eo

2012-09-03, 21:48
Po pierwsze do dowcip był suchy jak piety Cejrowskiego, po drugie skoro nie wierzysz to po ch*j sie przypie**alasz?

@Pitis, ciekawe co ma wspólnego myślenie z obrzucaniem gównem Kościoła Katolickiego? Nauczysz się myśleć wyzywając Księży od pedofilów? Bo ja myśle że obrzucanie gównem to odruch małp.

ja...........91

2012-09-03, 21:58
Katolicy to jednak cioty i wiekszosc na tym portalu :(

sorre

2012-09-03, 22:12
ludzie... ogarnijcie się! Wielu z was myli kk jako instytucje z wiarą katolicką, ja tez nie popieram księży i tego całego szamba, ale popieram ideologię kościoła. I nazwijcie mnie katolem ale powiem tak : Wiara katolicka uczy nas miłości i szacunku, (ja przynajmniej tak uważam) i pomaga nam razem żyć w zgodzie. Racja ze kk to jedno wielkie gówno z pedofilami na czele, ale nie czepiajcie sie ideologi która jest dobra ...

!Timon

2012-09-03, 23:17
I na ch*j to myślenie "samodzielne" - myśląc samodzielnie powinienem kraść, bić, zabijać jak mam okazję i nikt nie widzi i nie złapie. No bo co?
Czekam na jakąś logicznie uargumentowaną wypowiedź od rasowego "ateisty" dlaczego w takich okolicznościach jak opisałem miałbym tego nie robić.

To, że przestałem wierzyć bo po prostu mi przeszło to jedno a to, że religia za młodu wbiła mi do głowy pewne zachowania to druga kwestia. Jedne lepsze drugie gorsze, ale już się nie zastanawiam dlaczego mam nie kraść, ludzi nie obrażać, nie j***ć się na lewo i prawo z kim popadnie i być wierny swojej dziewczynie.
Gdybym był wychowywany od dzieciaka jako niewierzący to jako rozgarnięte dziecko szybko nauczyłbym się "kombinować" w tym złym znaczeniu.
I nie pie**olić, że etyka załatwia sprawę, bo rozgarnięty 10 latek szybko wyłapie, że jak nikt nie widzi to wszystko wolno. Z katolami jest ten plus, że "Bóg jest wszędzie" i do większości łebków to trafia.

timmy77

2012-09-03, 23:58
mateusz1923 napisał/a:

Szczerze nie mam pojęcia po co to wszystko?
Jeżeli ktoś nie chce to nikt go nie zmusi aby "wierzył", chodził czy ch*j wie co.
Więc nie wiem po co tyle spięć w związku z kościołem.
Nie pasuje tobie religia chrześcijańska (lub jakaś inna?) To pie**ol to i w nic nie wierz i zachowaj swoje "profesjonalne" komentarze dla siebie).
Pasuje tobie religia. ch*j mnie to ja nie muszę o tym wiedzieć i nie staraj mnie się do niej przekonać.



Idąc twoim tokiem myślenia, musiał bym napisać, że "ch*j mnie obchodzi to, że Ciebie ch*j to obchodzi".
Więc jak masz takie hipokryckie komentarze zapodawać to lepiej nie pisz nic :D

mzlondon29

2012-09-05, 01:07
nie życzę użytnikowi o nicku kubałkę aby jego dzieci miały do czynienia z księżami katolickimi....

JaE

2012-09-06, 22:35
Po pierwsze: nie jestem katolikiem. Kościół katolicki jest organizacją niegdyś zbrojną a dziś skierowaną na zarobek. Kościołowi katolickiemu daleko do chrześcijaństwa i wartości zapisanych w Piśmie Świętym.

Po drugie: Sama reklama tegoż kościoła zawiera błąd: wiara katolicka. To w ogóle istnieje taka wiara? Ciekawe... Myślałem że istnieje wiara chrześcijańska bez znaczenia czy jest ona katolicka czy protestancka.

Wreszcie po trzecie: Róbcie nagonkę na kościół katolicki oraz ogólnie chrześcijaństwo. Śmiejcie się jak można wierzyć w kogoś kogo nie widać i kto stworzył świat jednocześnie wierząc w wielki wybuch- którego nie widać oraz którego prawdopodobieństwo jest bliskie zeru. Rzekomo wszechświat wyłonił się z "bardzo gęstego i osobliwego stanu". Tak, to ma sens! Patrząc całkowicie obiektywnie to jest tak samo nieprawdopodobne jak fakt istnienia Boga.

No ale krytykujcie, negujcie, wyśmiewajcie Chrześcijaństwo. To jest teraz takie modne! Jeśli Zachód dalej będzie zmierzać w tym kierunku to za kilkanaście lat wspomnicie sobie ten "piękny wiersz":

Kiedy budowali meczety, milczałem - mamy przecież wolność wyznania.
Kiedy wzywali do zabijania niewiernych, milczałem - mamy przecież wolność słowa.
Kiedy wysadzili wieżowce, milczałem - to byli chorzy ekstremiści.
Kiedy wywołali zamieszki, milczałem - to wina systemu i błędnej polityki.
Kiedy uzyskali większość w parlamencie, milczałem - mamy przecież demokracje.
Kiedy wprowadzili w państwie prawo koraniczne a moja żona została ukamienowana za brak chusty na głowie, milczałem - już nie wolno było krzyczeć.