18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Oficjalna Reklama Kościoła Katolickiego

GenerousVitttake • 2012-09-03, 14:33
Kościół Katolicki i jego oficjalna reklama (tyle hipokryzji w jednym filmie) + ciekawy komentarz komika Billa Mahera.


czarny83

2012-09-03, 14:37
o jakim skandalu w Filadelfii mówi ten koleś?

pkh

2012-09-03, 14:38
tuszowanie przypadków pedofilii w kościele przez jakiegoś biskupa

Bóg

2012-09-03, 14:41
Szczerze nie mam pojęcia po co to wszystko?
Jeżeli ktoś nie chce to nikt go nie zmusi aby "wierzył", chodził czy ch*j wie co.
Więc nie wiem po co tyle spięć w związku z kościołem.
Nie pasuje tobie religia chrześcijańska (lub jakaś inna?) To pie**ol to i w nic nie wierz i zachowaj swoje "profesjonalne" komentarze dla siebie).
Pasuje tobie religia. ch*j mnie to ja nie muszę o tym wiedzieć i nie staraj mnie się do niej przekonać.

Boingu

2012-09-03, 14:48
Przesada. To jest Sadistic czy Ateistic do ch*ja? Zdaję sobie sprawę, że są księża pedofile, ale dlaczego od razu wszystkich do jednego wora wrzucać? Jakoś nie przekonuje mnie hamburgerski ku*as robiący z siebie pajaca w TV i mimo że lubię kawały o katolikach to te pie**olenie pod publikę przez tego hamerykańskiego prezentera jakoś mnie nie przekonuje, przeciwnie. Jest to po prostu nie na miejscu. Każdy wierzy w to co chce i mimo że muzułmańskie brudasy napie**alają swoje żony i wysadzają się w powietrze w centrum Jerozolimy i innych miast (często europejskich) to nic wielkiego. Lepiej przyj***ć się do księdza pedofila i uważać wszystkich katolików za fanatycznych pojebów. Dziękuję za uwagę.

P.S. Z pozdrowieniami dla wszelkiej gimbusiarni, która powie że katolik się wk***ił. Tak, macie racje. :roll:

Stew

2012-09-03, 14:48
Przecież Amerykanie to żydzi. Wiecznie poprawny kraj, który najpierw wybił rodowitych mieszkańców Ameryki, później zabawa w niewolnictwo...

Nie popieram KK i jego metod działania. Niech sobie k***a każdy wierzy w co chce. Jestem tylko ciekaw, czy tak oficjalnie śmieją się z Islamu, albo czarnych. Pewnie nie, bo to k***a nieetyczne i niepoprawne...

salmonellas

2012-09-03, 15:01
Ma ktos nieprzetłumaczone? :D :D :D :homer:

Skurwysy

2012-09-03, 15:14
Sprzedali się. :-?

arekwroclaw

2012-09-03, 17:53
świetny humor ;) koelga napisał, że jak ktoś nie chce wierzyć to niech nie wierzy... jakby tu chodziło o wiare to nie było by reklam w tv, tu chodzi o kase

toka

2012-09-03, 18:01
@Kubałkę
Najlepsze w tym jest to, że i tak większość ateistów to ludzie którzy obchodzą Boże Narodzenie, zapieprzają z koszyczkiem w święta Wielkanocne.
Znam wielu ateistów i uwierzcie mi prawdziwy ateista ma gdzieś Kościół jako instytucje, bo odrzuca istnienie Boga.

Mantch

2012-09-03, 18:10
Kubałkę napisał/a:

Każdy wierzy w to co chce i mimo że muzułmańskie brudasy napie**alają swoje żony i wysadzają się w powietrze w centrum Jerozolimy i innych miast (często europejskich) to nic wielkiego. Lepiej przyj***ć się do księdza pedofila i uważać wszystkich katolików za fanatycznych pojebów. Dziękuję za uwagę.



Przecież ameryka od dawien dawna napie**ala propagande na islam :-|
Polska częściowo też jest pod jej wpływem.

K-...........an

2012-09-03, 18:19
Księdza złapią na r*chaniu kobiet... szatan, ekskomunika, wypędzenie, spalenie na stosie i wywóz na taczkach z gnojem.
Księdza złapią na r*chaniu 8letnich chłopców... ojtam ojtam...

rogalina

2012-09-03, 18:20
Dlaczego walczymy z religią? "co cię to obchodzi? Przecież nie chodzisz do kościoła." dlatego, że kościół okłamuje i wyzyskuje moich rodziców, może są dorośli i sami potrafią wybierać ale niestety tak jak ja zostali wychowani w tej religii i są już w tym zbyt długo żeby wyleczyć ich z urojenia

Cytat:

Najlepsze w tym jest to, że i tak większość ateistów to ludzie którzy obchodzą Boże Narodzenie, zapieprzają z koszyczkiem w święta Wielkanocne.



Ja też obchodzę "Boże Narodzenie" mimo, że jestem ateistą, ponieważ mi po prostu zmienił się cel.Nie idę czcić Boga tylko spędzić czas z rodziną. Chcąc nie chcąc katolickie święta stały się tradycją w tym kraju.

kroplowa

2012-09-03, 18:41
To się katole zbulwersowały..

St...........ke

2012-09-03, 18:47
rogalina napisał/a:


Ja też obchodzę "Boże Narodzenie" mimo, że jestem ateistą, ponieważ mi po prostu zmienił się cel.Nie idę czcić Boga tylko spędzić czas z rodziną. Chcąc nie chcąc katolickie święta stały się tradycją w tym kraju.



Przyznaj się, zapie**alasz tylko po prezenty :amused: