18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Offroadowa Kompilacja Wypadków Topielec Offroad

Kapac • 2013-10-03, 18:16
Kompilacja wypadków i innych ciekawych zdarzeń Klubu ,,Topielec Offroad''



P.S. Materiał własny i pierwszy post :)
Topielec Offroad Team Wyszków

MrKinggston

2013-10-03, 18:28
Który idiota w terenówce to Ty?

Ma...........oo

2013-10-03, 19:07
MrKing,wyładuj swój ból dupy gdzie indziej. OffRoad,szczególnie sportówki to świetna zabawa. Pozdro dla autora od wielkopolskich maniaków ;)

MrKinggston

2013-10-03, 19:09
Majlooo nie mam nic przeciwko offroad, ale w 9 przypadkach na 10 te debile rozjeżdżają leśne ścieżki, niech sp***alają na poligon jakiś

redbaron

2013-10-03, 19:24
Ale rzęchy. Nie mogłeś sobie kupić czegoś szybszego?

Ma...........oo

2013-10-03, 19:29
Nie no bez przesady...aż tak źle nie jest ;) To wszystko zalezy od ludzi. Nie kazdy to idiota. Duzo wiecej motorow i quadow rozp***ziela lasy.

Earl Grey

2013-10-03, 19:58
MrKinggston napisał/a:

Majlooo nie mam nic przeciwko offroad, ale w 9 przypadkach na 10 te debile rozjeżdżają leśne ścieżki, niech sp***alają na poligon jakiś



Właśnie jesteś w błędzie. Kluby zrzeszające miłośników off-roadu przeważnie posiadają swoje tereny lub takowe dzierżawią. Co więcej, dbają o porządek i przyrodę na swoim terenie, a już na pewno nie jeżdżą na dziko.

Po polach i lasach śmigają tylko debile w pseudo terenówkach,żeby powozić dupeńkę lub kumpli w terenie, oraz nagminnie właściciele kładów. Co ciekawe, klubowicze gonią takich delikwentów właśnie dlatego, że potem tacy ludzie jak ty, twierdzą że off-roadowcy niszczą pola i lasy.

Ma...........oo

2013-10-03, 20:50
Earl Grey,masz u mnie krate piwa za ten komentarz :)

Kapac

2013-10-04, 07:46
Earl Grey napisał/a:



Właśnie jesteś w błędzie. Kluby zrzeszające miłośników off-roadu przeważnie posiadają swoje tereny lub takowe dzierżawią. Co więcej, dbają o porządek i przyrodę na swoim terenie, a już na pewno nie jeżdżą na dziko.

Po polach i lasach śmigają tylko debile w pseudo terenówkach,żeby powozić dupeńkę lub kumpli w terenie, oraz nagminnie właściciele kładów. Co ciekawe, klubowicze gonią takich delikwentów właśnie dlatego, że potem tacy ludzie jak ty, twierdzą że off-roadowcy niszczą pola i lasy.



Masz rację, ale niektórzy użytkownicy nie mają pojęcia o rzeczywistości a gadają głupoty...

redbaron napisał/a:

Ale rzęchy. Nie mogłeś sobie kupić czegoś szybszego?



Mogłem, ale po co?

Stefan_Sigal

2013-10-04, 17:36
MrKinggston napisał/a:

Majlooo nie mam nic przeciwko offroad, ale w 9 przypadkach na 10 te debile rozjeżdżają leśne ścieżki, niech sp***alają na poligon jakiś



w 9 przypadkach na 10 ból dupy o rozjechane ścieżki mają ludzie którzy z lasem nie mają nic wspólnego

LaChupacabra

2013-10-04, 17:40
Emocje jak na zakupach w spożywczym.

Ver0

2013-10-04, 18:00
Za PATROLA zawsze piwko !

norsman

2013-10-04, 18:06
od jakiegoś czasu dojrzewam do kupna parcha, jednak nie będę go aż tak topił, chociaż jak to mówią na pewnym forum 'apetyt rośnie w miarę jeżdżenia' :)

kamillo16

2013-10-04, 18:31
Zajebisty sport, szczególnie jak auta zatopione prawie to dach wyjeżdżają z wody jak gdyby nigdy nic sie nie stało ;p

Lysack

2013-10-04, 20:02
Co to za fajerwerki w tym Roburze?